O firmie

Firma Hamer zajmuje się odwadnianiem wykopów budowlanych na terenie całego kraju. Działamy na rynku od ponad 10 lat i wciąż rozwijamy naszą ofertę.

Prowadzimy wynajem sprzętu przeznaczonego do odwadniania terenów budowlanych. Zajmujemy się także montażem igłofiltrów oraz kompleksową obsługą pomp. Nasi specjaliści posiadają wiedzę i umiejętności, które gwarantują Państwu fachową obsługą.

Posiadamy doświadczenie w obsłudze inwestycji deweloperskich, drogowych, instalacji sanitarnych, deszczowych, elektrycznych, gazociągów, ropociągów. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie. Dbamy, aby realizacja zlecenia stanowiła odpowiedź na wymagania stawiane przez klienta.

Wykonujemy nasze usługi w całej Polsce.

Podejmujemy się najtrudniejszych wyzwań związanych z odwonieniem wykopów.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

    * Pole jest wymagane. Prosimy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń moich danych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym w celu zapewnienia komunikacji między nami. Wiem że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w każdej chwili cofnąć oddzieloną zgodę. Wiem, że cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przez mnie adres e-mail na podstawie ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

    Wyrażam zgodę na używanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego na podstawie ustawy Prawo Telekomunikacyjne.