Igłofiltry Białystok

Podstawowym założeniem procesu odwadniania gruntów jest usunięcie z wybranych miejsc wody gruntowej, która uniemożliwia przeprowadzenie wielu prac budowlanych i inżynieryjnych. Realizujemy kompletną usługę odwadniania gruntu igłofiltrami, w skład której wchodzi zaprojektowanie całego systemu oraz jego wdrożenie, a także działania konserwacyjne. Odwadniamy przeróżne wykopy, od liniowych, poprzez szerokoprzestrzenne, aż na punktowych kończąc. Ponadto w naszej bogatej ofercie znajduje się także możliwość odwadniania geotechnicznego, które polega na usunięciu wód gruntowych w celu poprawy jakości gruntu, w tym zwiększenia jego konsolidacji oraz stabilności przy jednoczesnej redukcji ryzyka wystąpienia obsunięć.

iglofiltry-wynajem-bialystok

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Białystok

Nasza firma od lat specjalizuje się w wynajmie pomp i igłofiltrów, których zastosowanie niesie za sobą wiele korzyści. Oferujemy najwyższej jakości sprzęt pochodzący wyłącznie od sprawdzonych i renomowanych producentów, wśród których można wymienić markę BBA, GEHO czy TSURUMI. Wszystkie urządzenia i akcesoria są niezawodne, funkcjonalne i odporne na uszkodzenia. Świadczymy nasze usługi na terenie całej Polski, co dotyczy zarówno wynajmu profesjonalnego sprzętu, jak i odwadniania wykopów, co pozwala na obniżenie zwierciadła wody gruntowej za pomocą montażu instalacji igłofiltrowej. Ponadto gwarantujemy szybką pomoc w razie potrzeby, gdyż wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów zapewniamy kompleksowy i fachowy serwis sprzętu lub jego wymianę, co dotyczy przede wszystkim prac na placu budowy, aby mogły przebiegać płynnie i bez przeszkód. Zapraszamy już dziś do kontaktu i gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?

Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

Stale powiększamy obszar działania naszej firmy i obecnie realizujemy nasze usługi także w Białymstoku. Magazyn firmowy ulokowany w Luboniu koło Poznania pozwala nam na szybkie dostarczenie niezbędnych urządzeń i maszyn na dany plac budowy i natychmiastowe rozpoczęcie prac. Świadczymy usługi na terenie całej Polski, głównie w województwach zachodniopomorskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim oraz wielkopolskim i lubuskim. Dla klientów z Białegostoku przygotowaliśmy szeroką ofertę, którą zdecydowanie warto poznać z bliska.

projekty-odwodnien-bialystok
odwadnianie-gruntow-bialystok

    * Pole jest wymagane. Prosimy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń moich danych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym w celu zapewnienia komunikacji między nami. Wiem że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w każdej chwili cofnąć oddzieloną zgodę. Wiem, że cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przez mnie adres e-mail na podstawie ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

    Wyrażam zgodę na używanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego na podstawie ustawy Prawo Telekomunikacyjne.