Igłofiltry Białystok

Podstawowym założeniem procesu odwadniania gruntów jest usunięcie z wybranych miejsc wody gruntowej, która uniemożliwia przeprowadzenie wielu prac budowlanych i inżynieryjnych. Realizujemy kompletną usługę odwadniania gruntu igłofiltrami, w skład której wchodzi zaprojektowanie całego systemu oraz jego wdrożenie, a także działania konserwacyjne. Odwadniamy przeróżne wykopy, od liniowych, poprzez szerokoprzestrzenne, aż na punktowych kończąc. Ponadto w naszej bogatej ofercie znajduje się także możliwość odwadniania geotechnicznego, które polega na usunięciu wód gruntowych w celu poprawy jakości gruntu, w tym zwiększenia jego konsolidacji oraz stabilności przy jednoczesnej redukcji ryzyka wystąpienia obsunięć.

iglofiltry-wynajem-bialystok

 

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Białystok

Nasza firma od lat specjalizuje się w wynajmie pomp i igłofiltrów, których zastosowanie niesie za sobą wiele korzyści. Oferujemy najwyższej jakości sprzęt pochodzący wyłącznie od sprawdzonych i renomowanych producentów, wśród których można wymienić markę BBA, GEHO czy TSURUMI. Wszystkie urządzenia i akcesoria są niezawodne, funkcjonalne i odporne na uszkodzenia. Świadczymy nasze usługi na terenie całej Polski, co dotyczy zarówno wynajmu profesjonalnego sprzętu, jak i odwadniania wykopów, co pozwala na obniżenie zwierciadła wody gruntowej za pomocą montażu instalacji igłofiltrowej. Ponadto gwarantujemy szybką pomoc w razie potrzeby, gdyż wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów zapewniamy kompleksowy i fachowy serwis sprzętu lub jego wymianę, co dotyczy przede wszystkim prac na placu budowy, aby mogły przebiegać płynnie i bez przeszkód. Zapraszamy już dziś do kontaktu i gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?
Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

 

Realizacje

Stale powiększamy obszar działania naszej firmy i obecnie realizujemy nasze usługi także w Białymstoku. Magazyn firmowy ulokowany w Luboniu koło Poznania pozwala nam na szybkie dostarczenie niezbędnych urządzeń i maszyn na dany plac budowy i natychmiastowe rozpoczęcie prac. Świadczymy usługi na terenie całej Polski, głównie w województwach zachodniopomorskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim oraz wielkopolskim i lubuskim. Dla klientów z Białegostoku przygotowaliśmy szeroką ofertę, którą zdecydowanie warto poznać z bliska.

projekty-odwodnien-bialystok
odwadnianie-gruntow-bialystok

 

Opinie naszych klientów

Polecam w 100% usługi firmy Hamer. Korzystałem z nich na terenie województwa zachodniopomorskiego i zdecydowanie mogę pochwalić za profesjonalne podejście do współpracy oraz fachową pomoc na każdym z jej etapów.

Krzysztof

Korzystałem już kilkakrotnie z usług firmy Hamer i nigdy się nie zawiodłem. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Zadowolony

Wysoka jakość, niezawodność i pełen profesjonalizm sprzętu. Polecam działania marki Hamer wszystkim niezdecydowanym i osobom, które oczekują najwyższej bezawaryjności w korzystnej cenie.

Super

Polecam w 100% firmę Hamer oraz jej usługi. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, wszystko przebiegło zgodnie z planem i nie znalazłem jakichkolwiek wad.

Tadeusz

Wysoka jakość, atrakcyjne ceny, bardzo pomocni fachowcy z firmy Hamer. Wszystko to wpływa na pozytywną opinię oraz chęć polecania ich dalej.

Łukasz

Bardzo polecam firmę Hamer za indywidualne podejście do klienta, co zachęciło mnie do skorzystania z jej oferty. Zdecydowałem się na montaż instalacji igłofiltrowej i nie żałuję, gdyż wszystko działa jak należy.

Andrzej

Atrakcyjne ceny, szeroki wybór urządzeń najwyższej klasy. Jestem bardzo zadowolony również z obsługi, serwisu i przekazanej mi wiedzy przez specjalistów zatrudnionych w firmie Hamer.

Marek

 

Skontaktuj się z nami


LOKALIZACJA

Luboń 62-030, ul. Armii Poznań 49

NIP
789 169 55 26
REGON 
301135572 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 663 581 809

biuro@hamer.pl

 

  Białystok

  Bydgoszcz

  Gdańsk

  Katowice

  Kielce

  Kraków

  Lublin

  Łódź

  Olsztyn

  Opole

  Poznań

  Rzeszów

  Szczecin

  Warszawa

  Wrocław

  Zielona Góra

  Koszalin

  Świnoujście

  Gorzów Wielkopolski

  Piła

  Płock

  Konin

  Kalisz

  Luboń