Igłofiltry Bydgoszcz

W firmie Hamer zajmujemy się szeroko pojętym odwadnianiem gruntów przy pomocy nowoczesnych instalacji igłofiltrowych, które zapewniają wysoką wydajność przy stosunkowo niskich nakładach finansowych ze strony inwestora. Instalacje służą do obniżania poziomu wód gruntowych i znajdą zastosowanie między innymi podczas odwadniania wykopów inżynieryjnych oraz budowlanych, niezależnie od ich wielkości oraz przeznaczenia docelowego. Odwadniamy bowiem wykopy punktowe, szerokoprzestrzenne i liniowe. Nasi klienci najczęściej sięgają po odwadnianie okresowe, które umożliwia obniżenie poziomu wody w celu wykonania niektórych prac konstrukcyjnych i inżynieryjnych. Oferujemy także odwodnienie geotechniczne. Założeniem tego typu instalacji jest zwiększenie konsolidacji oraz stabilności podłoża dzięki znacznemu zmniejszeniu poziomu wody. Nie bez powodu sięgają po nie firmy, którym zależy np. na redukcji obsunięć.

iglofiltry-wynajem-bydgoszcz

 

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Bydgoszcz

Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby, które stoją przed koniecznością wynajmu pomp i igłofiltrów wraz z całym sprzętem. Realizujemy swoje usługi na terenie wszystkich polskich miast, gdyż działamy w całej Polsce. Sprzęt, który mamy w ofercie, pochodzi wyłącznie od sprawdzonych producentów, którzy od lat funkcjonują na rynku i cieszą się doskonałą opinią. Wśród nich można wymienić między innymi firmę BBA, GEHO oraz TSURUMI. Poza wynajmem bezawaryjnych i niezawodnych urządzeń zajmujemy się również kompleksowym odwadnianiem wykopów, co niesie za sobą wiele korzyści. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi, projektowanie odwodnienia od podstaw, montaż oraz nadzór prowadzonych prac wraz z monitoringiem poziomu wód gruntowych. Warto także wiedzieć, że zdobyta na przestrzeni lat wiedza i doświadczenie pozwoliło nam na zapewnienie naszym klientom fachowego i profesjonalnego serwisu, dzięki czemu w razie wystąpienia jakiejkolwiek awarii możemy zagwarantować szybką wymianę urządzenia lub jego naprawę, co minimalizuje ryzyko przestoju podczas prac budowlanych.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?
Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

 

Realizacje

Nasze usługi realizujemy w praktycznie całym kraju, lecz skupiamy się głównie w województwach zachodniopomorskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim oraz wielkopolskim i lubuskim. Co roku staramy się zwiększać liczbę obsługiwanych miast, dlatego naszą ofertę kierujemy obecnie także do klientów biznesowych z Bydgoszczy. Zapewniamy dostęp do najlepszego sprzętu dostępnego na rynku oraz do profesjonalistów, którzy są w stanie zaprojektować i wdrożyć najlepsze rozwiązania w konkretnym przypadku. Główny magazyn naszej firmy znajduje się w Luboniu k. Poznania, dzięki czemu z łatwością dostarczamy niezbędny sprzęt na miejsce docelowe.

projekty-odwodnien-bydgoszcz
odwadnianie-gruntow-bydgoszcz

 

Opinie naszych klientów

Polecam w 100% usługi firmy Hamer. Korzystałem z nich na terenie województwa zachodniopomorskiego i zdecydowanie mogę pochwalić za profesjonalne podejście do współpracy oraz fachową pomoc na każdym z jej etapów.

Krzysztof

Korzystałem już kilkakrotnie z usług firmy Hamer i nigdy się nie zawiodłem. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Zadowolony

Wysoka jakość, niezawodność i pełen profesjonalizm sprzętu. Polecam działania marki Hamer wszystkim niezdecydowanym i osobom, które oczekują najwyższej bezawaryjności w korzystnej cenie.

Super

Polecam w 100% firmę Hamer oraz jej usługi. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, wszystko przebiegło zgodnie z planem i nie znalazłem jakichkolwiek wad.

Tadeusz

Wysoka jakość, atrakcyjne ceny, bardzo pomocni fachowcy z firmy Hamer. Wszystko to wpływa na pozytywną opinię oraz chęć polecania ich dalej.

Łukasz

Bardzo polecam firmę Hamer za indywidualne podejście do klienta, co zachęciło mnie do skorzystania z jej oferty. Zdecydowałem się na montaż instalacji igłofiltrowej i nie żałuję, gdyż wszystko działa jak należy.

Andrzej

Atrakcyjne ceny, szeroki wybór urządzeń najwyższej klasy. Jestem bardzo zadowolony również z obsługi, serwisu i przekazanej mi wiedzy przez specjalistów zatrudnionych w firmie Hamer.

Marek

 

Skontaktuj się z nami


LOKALIZACJA

Luboń 62-030, ul. Armii Poznań 49

NIP
789 169 55 26
REGON 
301135572 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 663 581 809

biuro@hamer.pl

 

  Białystok

  Bydgoszcz

  Gdańsk

  Katowice

  Kielce

  Kraków

  Lublin

  Łódź

  Olsztyn

  Opole

  Poznań

  Rzeszów

  Szczecin

  Warszawa

  Wrocław

  Zielona Góra

  Koszalin

  Świnoujście

  Gorzów Wielkopolski

  Piła

  Płock

  Konin

  Kalisz

  Luboń