Igłofiltry Bydgoszcz

W firmie Hamer zajmujemy się szeroko pojętym odwadnianiem gruntów przy pomocy nowoczesnych instalacji igłofiltrowych, które zapewniają wysoką wydajność przy stosunkowo niskich nakładach finansowych ze strony inwestora. Instalacje służą do obniżania poziomu wód gruntowych i znajdą zastosowanie między innymi podczas odwadniania wykopów inżynieryjnych oraz budowlanych, niezależnie od ich wielkości oraz przeznaczenia docelowego. Odwadniamy bowiem wykopy punktowe, szerokoprzestrzenne i liniowe. Nasi klienci najczęściej sięgają po odwadnianie okresowe, które umożliwia obniżenie poziomu wody w celu wykonania niektórych prac konstrukcyjnych i inżynieryjnych. Oferujemy także odwodnienie geotechniczne. Założeniem tego typu instalacji jest zwiększenie konsolidacji oraz stabilności podłoża dzięki znacznemu zmniejszeniu poziomu wody. Nie bez powodu sięgają po nie firmy, którym zależy np. na redukcji obsunięć.

iglofiltry-wynajem-bydgoszcz

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Bydgoszcz

Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby, które stoją przed koniecznością wynajmu pomp i igłofiltrów wraz z całym sprzętem. Realizujemy swoje usługi na terenie wszystkich polskich miast, gdyż działamy w całej Polsce. Sprzęt, który mamy w ofercie, pochodzi wyłącznie od sprawdzonych producentów, którzy od lat funkcjonują na rynku i cieszą się doskonałą opinią. Wśród nich można wymienić między innymi firmę BBA, GEHO oraz TSURUMI. Poza wynajmem bezawaryjnych i niezawodnych urządzeń zajmujemy się również kompleksowym odwadnianiem wykopów, co niesie za sobą wiele korzyści. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi, projektowanie odwodnienia od podstaw, montaż oraz nadzór prowadzonych prac wraz z monitoringiem poziomu wód gruntowych. Warto także wiedzieć, że zdobyta na przestrzeni lat wiedza i doświadczenie pozwoliło nam na zapewnienie naszym klientom fachowego i profesjonalnego serwisu, dzięki czemu w razie wystąpienia jakiejkolwiek awarii możemy zagwarantować szybką wymianę urządzenia lub jego naprawę, co minimalizuje ryzyko przestoju podczas prac budowlanych.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?

Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

Nasze usługi realizujemy w praktycznie całym kraju, lecz skupiamy się głównie w województwach zachodniopomorskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim oraz wielkopolskim i lubuskim. Co roku staramy się zwiększać liczbę obsługiwanych miast, dlatego naszą ofertę kierujemy obecnie także do klientów biznesowych z Bydgoszczy. Zapewniamy dostęp do najlepszego sprzętu dostępnego na rynku oraz do profesjonalistów, którzy są w stanie zaprojektować i wdrożyć najlepsze rozwiązania w konkretnym przypadku. Główny magazyn naszej firmy znajduje się w Luboniu k. Poznania, dzięki czemu z łatwością dostarczamy niezbędny sprzęt na miejsce docelowe.

projekty-odwodnien-bialystok
odwadnianie-gruntow-bialystok

    * Pole jest wymagane. Prosimy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń moich danych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym w celu zapewnienia komunikacji między nami. Wiem że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w każdej chwili cofnąć oddzieloną zgodę. Wiem, że cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przez mnie adres e-mail na podstawie ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

    Wyrażam zgodę na używanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego na podstawie ustawy Prawo Telekomunikacyjne.