Igłofiltry Gorzów Wielkopolski

Podstawową usługą realizowaną przez naszą firmę Hamer jest odwadnianie gruntów przy pomocy igłofiltrów, obecnie także w Gorzowie Wielkopolskim. Proces ten ma wiele zalet, a podstawowym jest możliwość przeprowadzenia prac konserwacyjnych, inżynieryjnych i budowlanych w wykopach znajdujących się poniżej naturalnego poziomu wód gruntowych. Realizujemy także odwadnianie geotechniczne, polegające na obniżeniu poziomu wody w celu zwiększenia konsolidacji i stabilności gruntu, przy jednoczesnej redukcji obsunięć. Odwadnianie przy pomocy igłofiltrów jest szybkie, wydajne i bezpieczne, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty już dziś. Stworzone i wdrożone przez nas instalacje są zawsze zgodne z oczekiwaniami i w pełni spełniają wszelkie przyjęte założenia.

iglofiltry-wynajem-gorzow-wielkopolski

 

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Gorzów Wielkopolski

Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, a wśród nich można wymienić wynajem wysokiej jakości sprzętów, prace związane z odwadnianiem gruntów, a także serwis igłofiltrów. Oferujemy urządzenia najwyższej jakości, w tym pompy i igłofiltry od renomowanych producentów, takich jak marka BBA, GEHO oraz TSURUMI. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie i ustalisz najważniejsze szczegóły, aby otrzymać sprzęt w miejscu, w którym potrzebujesz. Zajmujemy się kompleksowym odwadnianiem wraz z montażem niezbędnej instalacji, na którą składają się urządzenia oraz akcesoria, a także prowadzimy monitoring poziomu wód gruntowych, aby dokonana inwestycja spełniła wszelkie oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Ponadto zapewniamy także profesjonalny serwis i pomoc na każdym etapie współpracy, a wieloletnie doświadczenie, zdobyta wiedza i umiejętności pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, gwarantując indywidualne podejście do każdego klienta.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?
Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

 

Realizacje

Nasza firma co roku zwiększa obszar działania o kolejne województwa oraz poszczególne miasta, dlatego obecnie realizujemy wdrażanie i projektowanie instalacji odwadniania gruntów igłofiltrami także w Gorzowie Wielkopolskim. Skupiamy się na jak najszybszej realizacji naszych usług przy zachowaniu wysokiej jakości. Nasz magazyn ulokowany w Luboniu, tuż obok Poznania, pozwala nam na błyskawiczne przetransportowanie całego parku maszynowego oraz niezbędnych urządzeń do miejsca docelowego. Miasto jest bowiem doskonale skomunikowane, dzięki czemu proces transportu został skrócony do niezbędnego minimum. Realizujemy nasze usługi w szczególności w województwie zachodniopomorskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim oraz wielkopolskim i lubuskim.

projekty-odwodnien-gorzow-wielkopolski
odwadnianie-gruntow-gorzow-wielkopolski

 

Opinie naszych klientów

Polecam w 100% usługi firmy Hamer. Korzystałem z nich na terenie województwa zachodniopomorskiego i zdecydowanie mogę pochwalić za profesjonalne podejście do współpracy oraz fachową pomoc na każdym z jej etapów.

Krzysztof

Korzystałem już kilkakrotnie z usług firmy Hamer i nigdy się nie zawiodłem. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Zadowolony

Wysoka jakość, niezawodność i pełen profesjonalizm sprzętu. Polecam działania marki Hamer wszystkim niezdecydowanym i osobom, które oczekują najwyższej bezawaryjności w korzystnej cenie.

Super

Polecam w 100% firmę Hamer oraz jej usługi. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, wszystko przebiegło zgodnie z planem i nie znalazłem jakichkolwiek wad.

Tadeusz

Wysoka jakość, atrakcyjne ceny, bardzo pomocni fachowcy z firmy Hamer. Wszystko to wpływa na pozytywną opinię oraz chęć polecania ich dalej.

Łukasz

Bardzo polecam firmę Hamer za indywidualne podejście do klienta, co zachęciło mnie do skorzystania z jej oferty. Zdecydowałem się na montaż instalacji igłofiltrowej i nie żałuję, gdyż wszystko działa jak należy.

Andrzej

Atrakcyjne ceny, szeroki wybór urządzeń najwyższej klasy. Jestem bardzo zadowolony również z obsługi, serwisu i przekazanej mi wiedzy przez specjalistów zatrudnionych w firmie Hamer.

Marek

 

Skontaktuj się z nami


LOKALIZACJA

Luboń 62-030, ul. Armii Poznań 49

NIP
789 169 55 26
REGON 
301135572 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 663 581 809

biuro@hamer.pl

 

  Białystok

  Bydgoszcz

  Gdańsk

  Katowice

  Kielce

  Kraków

  Lublin

  Łódź

  Olsztyn

  Opole

  Poznań

  Rzeszów

  Szczecin

  Warszawa

  Wrocław

  Zielona Góra

  Koszalin

  Świnoujście

  Gorzów Wielkopolski

  Piła

  Płock

  Konin

  Kalisz

  Luboń