Igłofiltry Kalisz

Naszym klientom z całego kraju oferujemy między innymi zaprojektowanie oraz wdrożenie instalacji igłofiltrowych, których działanie polega na usunięciu wód gruntowych z wykopów różnego typu. Odwadniamy wykopy liniowe do układania instalacji sanitarnych i deszczowych, szerokoprzestrzenne do posadowienia obiektów kubaturowych z częścią podziemną, a także punktowe do posadowienia przepompowni w sposób okresowy i geotechniczny. Obniżenie poziomu wód umożliwia przeprowadzenie prac konserwacyjnych, inżynieryjnych i budowlanych, a także poprawę konsolidacji i stabilności gruntu przy jednoczesnej redukcji obsunięć. Niektóre prace wykonywane pod naturalnym poziomem wód gruntowych wymagają zastosowania instalacji igłofiltrowych, dlatego zachęcamy do kontaktu.

iglofiltry-wynajem-kalisz

 

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Kalisz

Firma Hamer od lat specjalizuje się w działaniach związanych z odwadnianiem gruntów przy wykorzystaniu nowoczesnych sprzętów. Gwarantujemy kompleksową obsługę, montaż instalacji igłofiltrowej, a także nadzór poszczególnych etapów prac oraz monitoring poziomu wód gruntowych. Wszystkie zlecenia są wykonywane przez naszych doświadczonych specjalistów, którzy dysponują szeroką wiedzą i umiejętnościami pozwalającymi na przeprowadzenie prac w profesjonalny sposób. Ponadto wyszkolony personel zapewnia natychmiastową pomoc w razie potrzeby, a także szybki i fachowy serwis sprzętu na budowie lub jego wymianę w każdym momencie na nowy, dzięki czemu wykonywane prace nie będą przerwane na skutek wystąpienia awarii. Warto także wiedzieć, że działamy na terenie całego kraju, dlatego zapraszamy do współpracy wszystkich klientów z Polski. Oferujemy również atrakcyjne ceny wynajmu wysokiej jakości pomp i igłofiltrów wraz z niezbędnymi akcesoriami, które pochodzą od renomowanych producentów. Wśród wiodących marek można wymienić między innymi firmę BBA, GEHO czy TSURUMI.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?
Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

 

Realizacje

W naszej firmie Hamer stawiamy na dynamiczny i szybki rozwój, dzięki czemu możemy obecnie zaproponować realizację naszych usług w praktycznie każdym mieście w kraju, obecnie również w Kaliszu. Skupiamy się w szczególności na województwach zachodniopomorskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim oraz wielkopolskim i lubuskim, lecz dedykujemy naszą ofertę także klientom biznesowym z zupełnie innych regionów Polski. Nasz doskonale zaopatrzony magazyn z bogatym parkiem maszynowym znajduje się w Luboniu, tuż obok Poznania, dzięki czemu z łatwością przetransportujemy wszelkie niezbędne urządzenia i maszyny na miejsce docelowe.

projekty-odwodnien-kalisz
odwadnianie-gruntow-kalisz

 

Opinie naszych klientów

Polecam w 100% usługi firmy Hamer. Korzystałem z nich na terenie województwa zachodniopomorskiego i zdecydowanie mogę pochwalić za profesjonalne podejście do współpracy oraz fachową pomoc na każdym z jej etapów.

Krzysztof

Korzystałem już kilkakrotnie z usług firmy Hamer i nigdy się nie zawiodłem. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Zadowolony

Wysoka jakość, niezawodność i pełen profesjonalizm sprzętu. Polecam działania marki Hamer wszystkim niezdecydowanym i osobom, które oczekują najwyższej bezawaryjności w korzystnej cenie.

Super

Polecam w 100% firmę Hamer oraz jej usługi. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, wszystko przebiegło zgodnie z planem i nie znalazłem jakichkolwiek wad.

Tadeusz

Wysoka jakość, atrakcyjne ceny, bardzo pomocni fachowcy z firmy Hamer. Wszystko to wpływa na pozytywną opinię oraz chęć polecania ich dalej.

Łukasz

Bardzo polecam firmę Hamer za indywidualne podejście do klienta, co zachęciło mnie do skorzystania z jej oferty. Zdecydowałem się na montaż instalacji igłofiltrowej i nie żałuję, gdyż wszystko działa jak należy.

Andrzej

Atrakcyjne ceny, szeroki wybór urządzeń najwyższej klasy. Jestem bardzo zadowolony również z obsługi, serwisu i przekazanej mi wiedzy przez specjalistów zatrudnionych w firmie Hamer.

Marek

 

Skontaktuj się z nami


LOKALIZACJA

Luboń 62-030, ul. Armii Poznań 49

NIP
789 169 55 26
REGON 
301135572 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 663 581 809

biuro@hamer.pl

 

  Białystok

  Bydgoszcz

  Gdańsk

  Katowice

  Kielce

  Kraków

  Lublin

  Łódź

  Olsztyn

  Opole

  Poznań

  Rzeszów

  Szczecin

  Warszawa

  Wrocław

  Zielona Góra

  Koszalin

  Świnoujście

  Gorzów Wielkopolski

  Piła

  Płock

  Konin

  Kalisz

  Luboń