Igłofiltry Kalisz

Naszym klientom z całego kraju oferujemy między innymi zaprojektowanie oraz wdrożenie instalacji igłofiltrowych, których działanie polega na usunięciu wód gruntowych z wykopów różnego typu. Odwadniamy wykopy liniowe do układania instalacji sanitarnych i deszczowych, szerokoprzestrzenne do posadowienia obiektów kubaturowych z częścią podziemną, a także punktowe do posadowienia przepompowni w sposób okresowy i geotechniczny. Obniżenie poziomu wód umożliwia przeprowadzenie prac konserwacyjnych, inżynieryjnych i budowlanych, a także poprawę konsolidacji i stabilności gruntu przy jednoczesnej redukcji obsunięć. Niektóre prace wykonywane pod naturalnym poziomem wód gruntowych wymagają zastosowania instalacji igłofiltrowych, dlatego zachęcamy do kontaktu.

iglofiltry-wynajem-kalisz

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Kalisz

Firma Hamer od lat specjalizuje się w działaniach związanych z odwadnianiem gruntów przy wykorzystaniu nowoczesnych sprzętów. Gwarantujemy kompleksową obsługę, montaż instalacji igłofiltrowej, a także nadzór poszczególnych etapów prac oraz monitoring poziomu wód gruntowych. Wszystkie zlecenia są wykonywane przez naszych doświadczonych specjalistów, którzy dysponują szeroką wiedzą i umiejętnościami pozwalającymi na przeprowadzenie prac w profesjonalny sposób. Ponadto wyszkolony personel zapewnia natychmiastową pomoc w razie potrzeby, a także szybki i fachowy serwis sprzętu na budowie lub jego wymianę w każdym momencie na nowy, dzięki czemu wykonywane prace nie będą przerwane na skutek wystąpienia awarii. Warto także wiedzieć, że działamy na terenie całego kraju, dlatego zapraszamy do współpracy wszystkich klientów z Polski. Oferujemy również atrakcyjne ceny wynajmu wysokiej jakości pomp i igłofiltrów wraz z niezbędnymi akcesoriami, które pochodzą od renomowanych producentów. Wśród wiodących marek można wymienić między innymi firmę BBA, GEHO czy TSURUMI.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?

Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

W naszej firmie Hamer stawiamy na dynamiczny i szybki rozwój, dzięki czemu możemy obecnie zaproponować realizację naszych usług w praktycznie każdym mieście w kraju, obecnie również w Kaliszu. Skupiamy się w szczególności na województwach zachodniopomorskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim oraz wielkopolskim i lubuskim, lecz dedykujemy naszą ofertę także klientom biznesowym z zupełnie innych regionów Polski. Nasz doskonale zaopatrzony magazyn z bogatym parkiem maszynowym znajduje się w Luboniu, tuż obok Poznania, dzięki czemu z łatwością przetransportujemy wszelkie niezbędne urządzenia i maszyny na miejsce docelowe.

projekty-odwodnien-bialystok
odwadnianie-gruntow-bialystok

    * Pole jest wymagane. Prosimy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń moich danych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym w celu zapewnienia komunikacji między nami. Wiem że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w każdej chwili cofnąć oddzieloną zgodę. Wiem, że cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przez mnie adres e-mail na podstawie ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

    Wyrażam zgodę na używanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego na podstawie ustawy Prawo Telekomunikacyjne.