Igłofiltry Katowice

W firmie Hamer nie uznajemy kompromisów na jakimkolwiek polu, dlatego oferujemy wyłącznie sprawdzone i pewne rozwiązania, a wśród nich także precyzyjnie zaprojektowane instalacje igłofiltrowe. Służą one do obniżenia poziomu wód gruntowych, umożliwiając przeprowadzenie prac budowlanych oraz konserwacyjnych i inżynieryjnych poniżej naturalnego poziomu. Odwadniamy wykopy budowlane, a także wykonujemy usługę odwadniania geotechnicznego, które poprawia stan gruntu, zwiększając jego stabilność i konsolidację, przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka obsunięć. Odwadniamy wykopy punktowe, służące np. do stawiania przepompowni lub fundamentów pod słupy energetyczne oraz szerokoprzestrzenne, które są dedykowane do posadowienia obiektów kubaturowych, a także liniowe do układania instalacji różnego typu.

iglofiltry-wynajem-katowice

 

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Katowice

Specjalizujemy się w odwadnianiu wykopów na terenie całej Polski, dzięki czemu nasi klienci mogą skorzystać z naszych usług na terenie każdego miasta. Oferujemy między innymi kompleksowe obniżenie zwierciadła wody gruntowej za pomocą montażu instalacji igłofiltrowej, która wykonana jest z dbałością o najdrobniejsze szczegóły oraz przy użyciu profesjonalnych sprzętów i wykorzystaniu fachowej wiedzy naszych specjalistów. Zapewniamy kompleksowy montaż, nadzór prac oraz monitoring poziomu wód gruntowych. Dodatkowo oferujemy możliwość wynajmu pomp i igłofiltrów wraz z niezbędnymi akcesoriami. Sprzęty te pochodzą od znanych marek, wśród których można wymienić BBA, GEHO czy TSURUMI. Ponadto gwarantujemy również fachowy serwis oraz szybkie naprawianie usterek i wymianę sprzętu w razie awarii, co pozwala uniknąć przestojów na placu budowy. Zapraszamy do współpracy już dziś i zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?
Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

 

Realizacje

Usługi naszej firmy Hamer realizujemy w wielu polskich miastach, w tym także w Katowicach. Co roku rozszerzamy naszą ofertę i staramy się o to, aby nasze usługi były oferowane w każdym mieście w kraju w szybki i wydajny sposób. Dysponujemy dużym magazynem w Luboniu koło Poznania, dzięki czemu z łatwością przetransportujemy wszelkie wymagane urządzenia, narzędzia oraz operatorów na miejsce docelowe. Jeśli jesteś klientem biznesowym z Katowic i poszukujesz firmy realizującej usługę odwodnienia igłofiltrami, koniecznie uzgodnij termin i poznaj wycenę.

projekty-odwodnien-katowice
odwadnianie-gruntow-katowice

 

Opinie naszych klientów

Polecam w 100% usługi firmy Hamer. Korzystałem z nich na terenie województwa zachodniopomorskiego i zdecydowanie mogę pochwalić za profesjonalne podejście do współpracy oraz fachową pomoc na każdym z jej etapów.

Krzysztof

Korzystałem już kilkakrotnie z usług firmy Hamer i nigdy się nie zawiodłem. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Zadowolony

Wysoka jakość, niezawodność i pełen profesjonalizm sprzętu. Polecam działania marki Hamer wszystkim niezdecydowanym i osobom, które oczekują najwyższej bezawaryjności w korzystnej cenie.

Super

Polecam w 100% firmę Hamer oraz jej usługi. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, wszystko przebiegło zgodnie z planem i nie znalazłem jakichkolwiek wad.

Tadeusz

Wysoka jakość, atrakcyjne ceny, bardzo pomocni fachowcy z firmy Hamer. Wszystko to wpływa na pozytywną opinię oraz chęć polecania ich dalej.

Łukasz

Bardzo polecam firmę Hamer za indywidualne podejście do klienta, co zachęciło mnie do skorzystania z jej oferty. Zdecydowałem się na montaż instalacji igłofiltrowej i nie żałuję, gdyż wszystko działa jak należy.

Andrzej

Atrakcyjne ceny, szeroki wybór urządzeń najwyższej klasy. Jestem bardzo zadowolony również z obsługi, serwisu i przekazanej mi wiedzy przez specjalistów zatrudnionych w firmie Hamer.

Marek

 

Skontaktuj się z nami


LOKALIZACJA

Luboń 62-030, ul. Armii Poznań 49

NIP
789 169 55 26
REGON 
301135572 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 663 581 809

biuro@hamer.pl

 

  Białystok

  Bydgoszcz

  Gdańsk

  Katowice

  Kielce

  Kraków

  Lublin

  Łódź

  Olsztyn

  Opole

  Poznań

  Rzeszów

  Szczecin

  Warszawa

  Wrocław

  Zielona Góra

  Koszalin

  Świnoujście

  Gorzów Wielkopolski

  Piła

  Płock

  Konin

  Kalisz

  Luboń