Igłofiltry Katowice

W firmie Hamer nie uznajemy kompromisów na jakimkolwiek polu, dlatego oferujemy wyłącznie sprawdzone i pewne rozwiązania, a wśród nich także precyzyjnie zaprojektowane instalacje igłofiltrowe. Służą one do obniżenia poziomu wód gruntowych, umożliwiając przeprowadzenie prac budowlanych oraz konserwacyjnych i inżynieryjnych poniżej naturalnego poziomu. Odwadniamy wykopy budowlane, a także wykonujemy usługę odwadniania geotechnicznego, które poprawia stan gruntu, zwiększając jego stabilność i konsolidację, przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka obsunięć. Odwadniamy wykopy punktowe, służące np. do stawiania przepompowni lub fundamentów pod słupy energetyczne oraz szerokoprzestrzenne, które są dedykowane do posadowienia obiektów kubaturowych, a także liniowe do układania instalacji różnego typu.

iglofiltry-wynajem-katowice

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Katowice

Specjalizujemy się w odwadnianiu wykopów na terenie całej Polski, dzięki czemu nasi klienci mogą skorzystać z naszych usług na terenie każdego miasta. Oferujemy między innymi kompleksowe obniżenie zwierciadła wody gruntowej za pomocą montażu instalacji igłofiltrowej, która wykonana jest z dbałością o najdrobniejsze szczegóły oraz przy użyciu profesjonalnych sprzętów i wykorzystaniu fachowej wiedzy naszych specjalistów. Zapewniamy kompleksowy montaż, nadzór prac oraz monitoring poziomu wód gruntowych. Dodatkowo oferujemy możliwość wynajmu pomp i igłofiltrów wraz z niezbędnymi akcesoriami. Sprzęty te pochodzą od znanych marek, wśród których można wymienić BBA, GEHO czy TSURUMI. Ponadto gwarantujemy również fachowy serwis oraz szybkie naprawianie usterek i wymianę sprzętu w razie awarii, co pozwala uniknąć przestojów na placu budowy. Zapraszamy do współpracy już dziś i zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?

Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

Usługi naszej firmy Hamer realizujemy w wielu polskich miastach, w tym także w Katowicach. Co roku rozszerzamy naszą ofertę i staramy się o to, aby nasze usługi były oferowane w każdym mieście w kraju w szybki i wydajny sposób. Dysponujemy dużym magazynem w Luboniu koło Poznania, dzięki czemu z łatwością przetransportujemy wszelkie wymagane urządzenia, narzędzia oraz operatorów na miejsce docelowe. Jeśli jesteś klientem biznesowym z Katowic i poszukujesz firmy realizującej usługę odwodnienia igłofiltrami, koniecznie uzgodnij termin i poznaj wycenę.

projekty-odwodnien-bialystok
odwadnianie-gruntow-bialystok

    * Pole jest wymagane. Prosimy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń moich danych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym w celu zapewnienia komunikacji między nami. Wiem że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w każdej chwili cofnąć oddzieloną zgodę. Wiem, że cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przez mnie adres e-mail na podstawie ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

    Wyrażam zgodę na używanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego na podstawie ustawy Prawo Telekomunikacyjne.