Igłofiltry Kielce

Odwadnianie gruntów igłofiltrami ma wiele zalet i zastosowań, dzięki którym stanowi naszą podstawową i najważniejszą ofertę już od wielu lat. Instalacje oparte na igłofiltrach są dedykowane do okresowego odwadniania i obniżenia poziomu wód gruntowych, co umożliwia przeprowadzenie prac konserwacyjnych, inżynieryjnych i budowlanych w miejscu sięgającym niżej niż naturalny poziom wód gruntowych. Oferujemy także odwadnianie wykopów budowlanych, niezależnie od ich wielkości i stopnia skomplikowania, a także odwadnianie geotechniczne, polegające na obniżeniu poziomu wody celem ujednolicenia gruntu, zwiększenia jego stabilności i konsolidacji. Odwadniamy zarówno wykopy liniowe, jak i szerokoprzestrzenne oraz punktowe.

iglofiltry-wynajem-kielce

 

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Kielce

Poszukując profesjonalnych usług z zakresu wynajmu wysokiej jakości pomp i igłofiltrów zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Jako doświadczona marka gwarantujemy pełen profesjonalizm, terminowość oraz najwyższą jakość obsługi klienta, a każdą współpracę traktujemy indywidualnie. Zapewniamy wynajem niezawodnych pomp i igłofiltrów na terenie całej Polski, dlatego wystarczy się z nami skontaktować, aby otrzymać sprzęt dokładnie tam, gdzie jest na niego zapotrzebowanie w danej chwili. Wszystkie urządzenia przechodzą regularne serwisy, dzięki czemu z pewnością się nie zawiedziesz. Zajmujemy się także kompleksowym odwadnianiem wykopów, montażem instalacji oraz monitoringiem poziomu wód gruntowych. Fachowa pomoc naszych specjalistów sprawia, że jesteśmy dostępni w każdym momencie, co pozwala prowadzić roboty na plac budowy bez jakichkolwiek przeszkód. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i ustalenia warunków współpracy, które zawsze są atrakcyjne.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?
Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

 

Realizacje

Co roku rozszerzamy zakres działania całej naszej firmy i obecnie nasze usługi realizujemy także w Kielcach. Skupiamy się na województwach zachodniopomorskim, pomorskim oraz kujawsko-pomorskim, wielkopolskim i lubuskim, działamy jednak na terenie całego kraju na polu prywatnych ustaleń. Chętnie rozpocznie współpracę także z firmami z Kielc, zapewniając skutecznie odwadnianie gruntów za pomocą nowoczesnego parku maszynowego i urządzeń najwyższej klasy.

projekty-odwodnien-kielce
odwadnianie-gruntow-kielce

 

Opinie naszych klientów

Polecam w 100% usługi firmy Hamer. Korzystałem z nich na terenie województwa zachodniopomorskiego i zdecydowanie mogę pochwalić za profesjonalne podejście do współpracy oraz fachową pomoc na każdym z jej etapów.

Krzysztof

Korzystałem już kilkakrotnie z usług firmy Hamer i nigdy się nie zawiodłem. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Zadowolony

Wysoka jakość, niezawodność i pełen profesjonalizm sprzętu. Polecam działania marki Hamer wszystkim niezdecydowanym i osobom, które oczekują najwyższej bezawaryjności w korzystnej cenie.

Super

Polecam w 100% firmę Hamer oraz jej usługi. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, wszystko przebiegło zgodnie z planem i nie znalazłem jakichkolwiek wad.

Tadeusz

Wysoka jakość, atrakcyjne ceny, bardzo pomocni fachowcy z firmy Hamer. Wszystko to wpływa na pozytywną opinię oraz chęć polecania ich dalej.

Łukasz

Bardzo polecam firmę Hamer za indywidualne podejście do klienta, co zachęciło mnie do skorzystania z jej oferty. Zdecydowałem się na montaż instalacji igłofiltrowej i nie żałuję, gdyż wszystko działa jak należy.

Andrzej

Atrakcyjne ceny, szeroki wybór urządzeń najwyższej klasy. Jestem bardzo zadowolony również z obsługi, serwisu i przekazanej mi wiedzy przez specjalistów zatrudnionych w firmie Hamer.

Marek

 

Skontaktuj się z nami


LOKALIZACJA

Luboń 62-030, ul. Armii Poznań 49

NIP
789 169 55 26
REGON 
301135572 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 663 581 809

biuro@hamer.pl

 

  Białystok

  Bydgoszcz

  Gdańsk

  Katowice

  Kielce

  Kraków

  Lublin

  Łódź

  Olsztyn

  Opole

  Poznań

  Rzeszów

  Szczecin

  Warszawa

  Wrocław

  Zielona Góra

  Koszalin

  Świnoujście

  Gorzów Wielkopolski

  Piła

  Płock

  Konin

  Kalisz

  Luboń