Igłofiltry Konin

Instalacje igłofiltrowe umożliwiają odwodnienie problematycznych wykopów, w których prace przeprowadza się pod naturalnym poziomem wody gruntowej. W firmie Hamer odwadniamy między innymi wykopy liniowe, służące do układania instalacji sanitarnych oraz deszczowych, szerokoprzestrzenne do posadowienia obiektów kubaturowych z fundamentami, a także punktowe, dedykowane do fundamentów pod wiatraki i słupy energetyczne. Odwadnianie gruntów igłofiltrami pozwala na okresowe usunięcie wody w celu przeprowadzenia poszczególnych prac konstrukcyjnych i budowlanych, a w wariancie geotechnicznym na obniżenie poziomu wody w celu poprawy konsolidacji i stabilności gruntu, przy jednoczesnej redukcji obsunięć.

iglofiltry-wynajem-konin

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Konin

Poszukując sprawdzonego specjalisty do prac związanych z odwadnianiem gruntów, zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy Hamer. Od lat specjalizujemy się w tej branży, kierując się rzetelnością, profesjonalizmem oraz terminowością. Wykonujemy montaż instalacji igłofiltrowej, która ma za zadanie skuteczne obniżenie poziomu wód gruntowych na placach budowy i nie tylko. Dodatkowo zajmujemy się wynajmem urządzeń, wśród których można wymienić pompy i igłofiltry pochodzące od sprawdzonych i znanych marek, takich jak BBA, GEHO czy TSURUMI. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie i przekazać najważniejsze szczegóły, dzięki czemu będziemy mogli dostarczyć sprzęt na wskazane miejsce. Wszystkie urządzenia są dokładnie sprawdzone i na bieżąco serwisowane, dlatego gwarantują maksymalną wydajność i niezawodność. Zdobyta na przestrzeni lat wiedza, doświadczenie i umiejętności sprawiają, że nasz personel może zagwarantować szybki i fachowy serwis sprzętu na budowie lub jego wymianę w razie potrzeby w każdym momencie, co pozwala zachować ciągłość planowanych prac.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?

Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

W firmie Hamer stawiamy na dynamiczny rozwój, wskutek czego obecnie nasz obszar działania zajmuje praktycznie całą Polskę. Skupiamy się na województwach zachodniopomorskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim oraz wielkopolskim i lubuskim, lecz nasze realizacje obejmują także inne większe i mniejsze miejscowości w kraju. Obsługujemy między innymi klientów biznesowych z Konina, zapewniając błyskawiczne wykonanie zleconych usług i stworzenie instalacji igłofiltrowej na miarę potrzeb danego przedsiębiorstwa.

projekty-odwodnien-bialystok
odwadnianie-gruntow-bialystok

    * Pole jest wymagane. Prosimy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń moich danych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym w celu zapewnienia komunikacji między nami. Wiem że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w każdej chwili cofnąć oddzieloną zgodę. Wiem, że cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przez mnie adres e-mail na podstawie ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

    Wyrażam zgodę na używanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego na podstawie ustawy Prawo Telekomunikacyjne.