Igłofiltry Konin

Instalacje igłofiltrowe umożliwiają odwodnienie problematycznych wykopów, w których prace przeprowadza się pod naturalnym poziomem wody gruntowej. W firmie Hamer odwadniamy między innymi wykopy liniowe, służące do układania instalacji sanitarnych oraz deszczowych, szerokoprzestrzenne do posadowienia obiektów kubaturowych z fundamentami, a także punktowe, dedykowane do fundamentów pod wiatraki i słupy energetyczne. Odwadnianie gruntów igłofiltrami pozwala na okresowe usunięcie wody w celu przeprowadzenia poszczególnych prac konstrukcyjnych i budowlanych, a w wariancie geotechnicznym na obniżenie poziomu wody w celu poprawy konsolidacji i stabilności gruntu, przy jednoczesnej redukcji obsunięć.

iglofiltry-wynajem-konin

 

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Konin

Poszukując sprawdzonego specjalisty do prac związanych z odwadnianiem gruntów, zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy Hamer. Od lat specjalizujemy się w tej branży, kierując się rzetelnością, profesjonalizmem oraz terminowością. Wykonujemy montaż instalacji igłofiltrowej, która ma za zadanie skuteczne obniżenie poziomu wód gruntowych na placach budowy i nie tylko. Dodatkowo zajmujemy się wynajmem urządzeń, wśród których można wymienić pompy i igłofiltry pochodzące od sprawdzonych i znanych marek, takich jak BBA, GEHO czy TSURUMI. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie i przekazać najważniejsze szczegóły, dzięki czemu będziemy mogli dostarczyć sprzęt na wskazane miejsce. Wszystkie urządzenia są dokładnie sprawdzone i na bieżąco serwisowane, dlatego gwarantują maksymalną wydajność i niezawodność. Zdobyta na przestrzeni lat wiedza, doświadczenie i umiejętności sprawiają, że nasz personel może zagwarantować szybki i fachowy serwis sprzętu na budowie lub jego wymianę w razie potrzeby w każdym momencie, co pozwala zachować ciągłość planowanych prac.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?
Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

 

Realizacje

W firmie Hamer stawiamy na dynamiczny rozwój, wskutek czego obecnie nasz obszar działania zajmuje praktycznie całą Polskę. Skupiamy się na województwach zachodniopomorskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim oraz wielkopolskim i lubuskim, lecz nasze realizacje obejmują także inne większe i mniejsze miejscowości w kraju. Obsługujemy między innymi klientów biznesowych z Konina, zapewniając błyskawiczne wykonanie zleconych usług i stworzenie instalacji igłofiltrowej na miarę potrzeb danego przedsiębiorstwa.

projekty-odwodnien-konin
odwadnianie-gruntow-konin

 

Opinie naszych klientów

Polecam w 100% usługi firmy Hamer. Korzystałem z nich na terenie województwa zachodniopomorskiego i zdecydowanie mogę pochwalić za profesjonalne podejście do współpracy oraz fachową pomoc na każdym z jej etapów.

Krzysztof

Korzystałem już kilkakrotnie z usług firmy Hamer i nigdy się nie zawiodłem. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Zadowolony

Wysoka jakość, niezawodność i pełen profesjonalizm sprzętu. Polecam działania marki Hamer wszystkim niezdecydowanym i osobom, które oczekują najwyższej bezawaryjności w korzystnej cenie.

Super

Polecam w 100% firmę Hamer oraz jej usługi. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, wszystko przebiegło zgodnie z planem i nie znalazłem jakichkolwiek wad.

Tadeusz

Wysoka jakość, atrakcyjne ceny, bardzo pomocni fachowcy z firmy Hamer. Wszystko to wpływa na pozytywną opinię oraz chęć polecania ich dalej.

Łukasz

Bardzo polecam firmę Hamer za indywidualne podejście do klienta, co zachęciło mnie do skorzystania z jej oferty. Zdecydowałem się na montaż instalacji igłofiltrowej i nie żałuję, gdyż wszystko działa jak należy.

Andrzej

Atrakcyjne ceny, szeroki wybór urządzeń najwyższej klasy. Jestem bardzo zadowolony również z obsługi, serwisu i przekazanej mi wiedzy przez specjalistów zatrudnionych w firmie Hamer.

Marek

 

Skontaktuj się z nami


LOKALIZACJA

Luboń 62-030, ul. Armii Poznań 49

NIP
789 169 55 26
REGON 
301135572 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 663 581 809

biuro@hamer.pl

 

  Białystok

  Bydgoszcz

  Gdańsk

  Katowice

  Kielce

  Kraków

  Lublin

  Łódź

  Olsztyn

  Opole

  Poznań

  Rzeszów

  Szczecin

  Warszawa

  Wrocław

  Zielona Góra

  Koszalin

  Świnoujście

  Gorzów Wielkopolski

  Piła

  Płock

  Konin

  Kalisz

  Luboń