Igłofiltry Koszalin

Najważniejszym punktem i zaletą odwadniania gruntów igłofiltrami jest możliwość błyskawicznego i wydajnego usuwania wody z większości wykopów inżynieryjnych i budowlanych. Odwadniamy między innymi wykopy liniowe do instalacji sanitarnych czy deszczowych, wykopy punktowe do posadowienia przepompowni oraz słupów energetycznych czy fundamentów pod wiatraki, odwadniamy także wykopy szerokoprzestrzenne, np. do posadowienia obiektów z częścią podziemną. Dzięki instalacji odwadniania gruntów igłofiltrami można z powodzeniem zmniejszyć ilość wody gruntowej i przeprowadzić prace budowlane i inżynieryjne w odpowiednich warunkach. W ramach odwadniania geotechnicznego można także poprawić jakość gruntu dzięki zwiększeniu jego konsolidacji i stabilności, przy jednoczesnej redukcji obsunięć.

iglofiltry-wynajem-koszalin

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Koszalin

Prowadząc naszą firmę Hamer od lat poznaliśmy dokładne potrzeby i oczekiwania klientów, dzięki czemu możemy świadczyć usługi wychodząc im naprzeciw. Oferujemy wynajem wysokiej jakości pomp i igłofiltrów pochodzących od renomowanych firm, takich jak BBA, GEHO oraz TSURUMI, a także specjalizujemy się w kompleksowym odwadnianiu wykopów na terenie całej Polski. Gwarantujemy najwyższej klasy obsługę, pełen profesjonalizm, projektowanie odwodnienia, montaż instalacji, a także monitoring poziomu wód gruntowych. Takie rozwiązanie pozwala skutecznie rozwiązać problem z ich nadmiarem. Ponadto zapewniamy rzetelny serwis, a także wymianę urządzeń w każdym momencie, co pozwoli nie przerywać planowanych prac. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i atrakcyjnych warunków współpracy. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na każde pytanie i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?

Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

W firmie Hamer co roku zwiększamy obszar naszego działania o kolejne regiony w całym kraju, dlatego wszystkie nasze usługi realizujemy także w obrębie Koszalina. Skupiamy się w szczególności na województwach pomorskim, kujawsko-pomorskim, zachodniopomorskim oraz wielkopolskim i lubuskim, a także w praktycznie każdym innym województwie w całej Polsce. Magazyn naszej firmy, w którym znajduje się cały kompletny park maszynowy wraz z wszelkimi urządzeniami, narzędziami i akcesoriami, został ulokowany w Luboniu koło Poznania, który jest miastem o doskonałej komunikacji. Zachęcamy do skorzystania z całej oferty marki Hamer.

projekty-odwodnien-bialystok
odwadnianie-gruntow-bialystok

    * Pole jest wymagane. Prosimy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń moich danych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym w celu zapewnienia komunikacji między nami. Wiem że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w każdej chwili cofnąć oddzieloną zgodę. Wiem, że cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przez mnie adres e-mail na podstawie ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

    Wyrażam zgodę na używanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego na podstawie ustawy Prawo Telekomunikacyjne.