Igłofiltry Koszalin

Najważniejszym punktem i zaletą odwadniania gruntów igłofiltrami jest możliwość błyskawicznego i wydajnego usuwania wody z większości wykopów inżynieryjnych i budowlanych. Odwadniamy między innymi wykopy liniowe do instalacji sanitarnych czy deszczowych, wykopy punktowe do posadowienia przepompowni oraz słupów energetycznych czy fundamentów pod wiatraki, odwadniamy także wykopy szerokoprzestrzenne, np. do posadowienia obiektów z częścią podziemną. Dzięki instalacji odwadniania gruntów igłofiltrami można z powodzeniem zmniejszyć ilość wody gruntowej i przeprowadzić prace budowlane i inżynieryjne w odpowiednich warunkach. W ramach odwadniania geotechnicznego można także poprawić jakość gruntu dzięki zwiększeniu jego konsolidacji i stabilności, przy jednoczesnej redukcji obsunięć.

iglofiltry-wynajem-koszalin

 

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Koszalin

Prowadząc naszą firmę Hamer od lat poznaliśmy dokładne potrzeby i oczekiwania klientów, dzięki czemu możemy świadczyć usługi wychodząc im naprzeciw. Oferujemy wynajem wysokiej jakości pomp i igłofiltrów pochodzących od renomowanych firm, takich jak BBA, GEHO oraz TSURUMI, a także specjalizujemy się w kompleksowym odwadnianiu wykopów na terenie całej Polski. Gwarantujemy najwyższej klasy obsługę, pełen profesjonalizm, projektowanie odwodnienia, montaż instalacji, a także monitoring poziomu wód gruntowych. Takie rozwiązanie pozwala skutecznie rozwiązać problem z ich nadmiarem. Ponadto zapewniamy rzetelny serwis, a także wymianę urządzeń w każdym momencie, co pozwoli nie przerywać planowanych prac. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i atrakcyjnych warunków współpracy. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na każde pytanie i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?
Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

 

Realizacje

W firmie Hamer co roku zwiększamy obszar naszego działania o kolejne regiony w całym kraju, dlatego wszystkie nasze usługi realizujemy także w obrębie Koszalina. Skupiamy się w szczególności na województwach pomorskim, kujawsko-pomorskim, zachodniopomorskim oraz wielkopolskim i lubuskim, a także w praktycznie każdym innym województwie w całej Polsce. Magazyn naszej firmy, w którym znajduje się cały kompletny park maszynowy wraz z wszelkimi urządzeniami, narzędziami i akcesoriami, został ulokowany w Luboniu koło Poznania, który jest miastem o doskonałej komunikacji. Zachęcamy do skorzystania z całej oferty marki Hamer.

projekty-odwodnien-koszalin
odwadnianie-gruntow-koszalin

 

Opinie naszych klientów

Polecam w 100% usługi firmy Hamer. Korzystałem z nich na terenie województwa zachodniopomorskiego i zdecydowanie mogę pochwalić za profesjonalne podejście do współpracy oraz fachową pomoc na każdym z jej etapów.

Krzysztof

Korzystałem już kilkakrotnie z usług firmy Hamer i nigdy się nie zawiodłem. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Zadowolony

Wysoka jakość, niezawodność i pełen profesjonalizm sprzętu. Polecam działania marki Hamer wszystkim niezdecydowanym i osobom, które oczekują najwyższej bezawaryjności w korzystnej cenie.

Super

Polecam w 100% firmę Hamer oraz jej usługi. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, wszystko przebiegło zgodnie z planem i nie znalazłem jakichkolwiek wad.

Tadeusz

Wysoka jakość, atrakcyjne ceny, bardzo pomocni fachowcy z firmy Hamer. Wszystko to wpływa na pozytywną opinię oraz chęć polecania ich dalej.

Łukasz

Bardzo polecam firmę Hamer za indywidualne podejście do klienta, co zachęciło mnie do skorzystania z jej oferty. Zdecydowałem się na montaż instalacji igłofiltrowej i nie żałuję, gdyż wszystko działa jak należy.

Andrzej

Atrakcyjne ceny, szeroki wybór urządzeń najwyższej klasy. Jestem bardzo zadowolony również z obsługi, serwisu i przekazanej mi wiedzy przez specjalistów zatrudnionych w firmie Hamer.

Marek

 

Skontaktuj się z nami


LOKALIZACJA

Luboń 62-030, ul. Armii Poznań 49

NIP
789 169 55 26
REGON 
301135572 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 663 581 809

biuro@hamer.pl

 

  Białystok

  Bydgoszcz

  Gdańsk

  Katowice

  Kielce

  Kraków

  Lublin

  Łódź

  Olsztyn

  Opole

  Poznań

  Rzeszów

  Szczecin

  Warszawa

  Wrocław

  Zielona Góra

  Koszalin

  Świnoujście

  Gorzów Wielkopolski

  Piła

  Płock

  Konin

  Kalisz

  Luboń