Igłofiltry Koszalin

Najważniejszym punktem i zaletą odwadniania gruntów igłofiltrami jest możliwość błyskawicznego i wydajnego usuwania wody z większości wykopów inżynieryjnych i budowlanych. Odwadniamy między innymi wykopy liniowe do instalacji sanitarnych czy deszczowych, wykopy punktowe do posadowienia przepompowni oraz słupów energetycznych czy fundamentów pod wiatraki, odwadniamy także wykopy szerokoprzestrzenne, np. do posadowienia obiektów z częścią podziemną. Dzięki instalacji odwadniania gruntów igłofiltrami można z powodzeniem zmniejszyć ilość wody gruntowej i przeprowadzić prace budowlane i inżynieryjne w odpowiednich warunkach. W ramach odwadniania geotechnicznego można także poprawić jakość gruntu dzięki zwiększeniu jego konsolidacji i stabilności, przy jednoczesnej redukcji obsunięć.

iglofiltry-wynajem-koszalin

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Koszalin

Prowadząc naszą firmę Hamer od lat poznaliśmy dokładne potrzeby i oczekiwania klientów, dzięki czemu możemy świadczyć usługi wychodząc im naprzeciw. Oferujemy wynajem wysokiej jakości pomp i igłofiltrów pochodzących od renomowanych firm, takich jak BBA, GEHO oraz TSURUMI, a także specjalizujemy się w kompleksowym odwadnianiu wykopów na terenie całej Polski. Gwarantujemy najwyższej klasy obsługę, pełen profesjonalizm, projektowanie odwodnienia, montaż instalacji, a także monitoring poziomu wód gruntowych. Takie rozwiązanie pozwala skutecznie rozwiązać problem z ich nadmiarem. Ponadto zapewniamy rzetelny serwis, a także wymianę urządzeń w każdym momencie, co pozwoli nie przerywać planowanych prac. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i atrakcyjnych warunków współpracy. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na każde pytanie i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?

Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

W firmie Hamer co roku zwiększamy obszar naszego działania o kolejne regiony w całym kraju, dlatego wszystkie nasze usługi realizujemy także w obrębie Koszalina. Skupiamy się w szczególności na województwach pomorskim, kujawsko-pomorskim, zachodniopomorskim oraz wielkopolskim i lubuskim, a także w praktycznie każdym innym województwie w całej Polsce. Magazyn naszej firmy, w którym znajduje się cały kompletny park maszynowy wraz z wszelkimi urządzeniami, narzędziami i akcesoriami, został ulokowany w Luboniu koło Poznania, który jest miastem o doskonałej komunikacji. Zachęcamy do skorzystania z całej oferty marki Hamer.

projekty-odwodnien-bialystok
odwadnianie-gruntow-bialystok

[contact-form-7 id=”850″ title=”Formularz kontaktowy pl”]