Igłofiltry Kraków

W naszej firmie Hamer nie uznajemy jakichkolwiek półśrodków i kompromisów, dlatego oferujemy między innymi instalacje igłofiltrowe dla najbardziej wymagających firm budowlanych i nie tylko. Służą one do okresowego odwadniania, czyli obniżania poziomu wód gruntowych, niezbędnych do przeprowadzenia poszczególnych prac konstrukcyjnych oraz inżynieryjnych przy wykopach ulokowanych niżej niż naturalny poziomy wody gruntowej. Ponadto wykonujemy także odwadnianie dużych i głębokich wykopów budowlanych, niezależnie od ich stopnia skomplikowania i celu, a także odwadnianie geotechniczne, polegające na obniżeniu poziomu wody celem poprawy jakości gruntu, w tym zwiększeniu jej konsolidacji i stabilności. Odwadniamy zarówno wykopy liniowe, jak i szerokoprzestrzenne oraz punktowe.

iglofiltry-wynajem-krakow

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Kraków

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, wśród których świadczymy między innymi możliwość wynajmu wysokiej jakości pomp i igłofiltrów wraz z niezbędnymi akcesoriami, z których można skorzystać na terenie całej Polski. Oferowane urządzenia pochodzą od renomowanych producentów, między innymi marki BBA, GEHO oraz TSURUMI. Proponowany do wynajmu sprzęt przechodzi regularne serwisy i przeglądy techniczne, dzięki czemu jest niezawodny i bezawaryjny. Zajmujemy się kompleksowym odwadnianiem wykopów, w szczególności na terenie województwa wielkopolskiego, lubuskiego, zachodniopomorskiego oraz pomorskiego. Działania te mają na celu skuteczne obniżenie zwierciadła wody gruntowej za pomocą montażu profesjonalnej instalacji igłofiltrowej. Wieloletnie doświadczenie oraz zdobyta i stale poszerzana wiedza pozwala nam zagwarantować pełen profesjonalizm, co dotyczy również oferowania naszym klientom fachowego serwisu w razie potrzeby. W przypadku wystąpienia jakiejkolwiek awarii zapewniamy jego szybką naprawę lub wymianę.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?

Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

Realizujemy instalacje igłofiltrowe na terenie całego kraju, a także w mieście Kraków, leżącym w samym centrum Małopolski. Ponadto skupiamy się także na województwach zachodniopomorskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim oraz wielkopolskim i lubuskim, lecz nasze usługi kierujemy do firm budowlanych, inżynieryjnych czy też konserwacyjnych z całej Polski. Nasz magazyn leżący w Luboniu pod Poznaniem pozwala nam na błyskawiczne dostarczenie wszelkich urządzeń i maszyn niezbędnych do przeprowadzenia poszczególnych prac praktycznie do wszystkich miast z całego kraju, przy zaangażowaniu stosunkowo niewielkich środków.

projekty-odwodnien-bialystok
odwadnianie-gruntow-bialystok

[contact-form-7 id=”850″ title=”Formularz kontaktowy pl”]