Igłofiltry Kraków

W naszej firmie Hamer nie uznajemy jakichkolwiek półśrodków i kompromisów, dlatego oferujemy między innymi instalacje igłofiltrowe dla najbardziej wymagających firm budowlanych i nie tylko. Służą one do okresowego odwadniania, czyli obniżania poziomu wód gruntowych, niezbędnych do przeprowadzenia poszczególnych prac konstrukcyjnych oraz inżynieryjnych przy wykopach ulokowanych niżej niż naturalny poziomy wody gruntowej. Ponadto wykonujemy także odwadnianie dużych i głębokich wykopów budowlanych, niezależnie od ich stopnia skomplikowania i celu, a także odwadnianie geotechniczne, polegające na obniżeniu poziomu wody celem poprawy jakości gruntu, w tym zwiększeniu jej konsolidacji i stabilności. Odwadniamy zarówno wykopy liniowe, jak i szerokoprzestrzenne oraz punktowe.

iglofiltry-wynajem-krakow

 

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Kraków

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, wśród których świadczymy między innymi możliwość wynajmu wysokiej jakości pomp i igłofiltrów wraz z niezbędnymi akcesoriami, z których można skorzystać na terenie całej Polski. Oferowane urządzenia pochodzą od renomowanych producentów, między innymi marki BBA, GEHO oraz TSURUMI. Proponowany do wynajmu sprzęt przechodzi regularne serwisy i przeglądy techniczne, dzięki czemu jest niezawodny i bezawaryjny. Zajmujemy się kompleksowym odwadnianiem wykopów, w szczególności na terenie województwa wielkopolskiego, lubuskiego, zachodniopomorskiego oraz pomorskiego. Działania te mają na celu skuteczne obniżenie zwierciadła wody gruntowej za pomocą montażu profesjonalnej instalacji igłofiltrowej. Wieloletnie doświadczenie oraz zdobyta i stale poszerzana wiedza pozwala nam zagwarantować pełen profesjonalizm, co dotyczy również oferowania naszym klientom fachowego serwisu w razie potrzeby. W przypadku wystąpienia jakiejkolwiek awarii zapewniamy jego szybką naprawę lub wymianę.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?
Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

 

Realizacje

Realizujemy instalacje igłofiltrowe na terenie całego kraju, a także w mieście Kraków, leżącym w samym centrum Małopolski. Ponadto skupiamy się także na województwach zachodniopomorskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim oraz wielkopolskim i lubuskim, lecz nasze usługi kierujemy do firm budowlanych, inżynieryjnych czy też konserwacyjnych z całej Polski. Nasz magazyn leżący w Luboniu pod Poznaniem pozwala nam na błyskawiczne dostarczenie wszelkich urządzeń i maszyn niezbędnych do przeprowadzenia poszczególnych prac praktycznie do wszystkich miast z całego kraju, przy zaangażowaniu stosunkowo niewielkich środków.

projekty-odwodnien-krakow
odwadnianie-gruntow-krakow

 

Opinie naszych klientów

Polecam w 100% usługi firmy Hamer. Korzystałem z nich na terenie województwa zachodniopomorskiego i zdecydowanie mogę pochwalić za profesjonalne podejście do współpracy oraz fachową pomoc na każdym z jej etapów.

Krzysztof

Korzystałem już kilkakrotnie z usług firmy Hamer i nigdy się nie zawiodłem. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Zadowolony

Wysoka jakość, niezawodność i pełen profesjonalizm sprzętu. Polecam działania marki Hamer wszystkim niezdecydowanym i osobom, które oczekują najwyższej bezawaryjności w korzystnej cenie.

Super

Polecam w 100% firmę Hamer oraz jej usługi. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, wszystko przebiegło zgodnie z planem i nie znalazłem jakichkolwiek wad.

Tadeusz

Wysoka jakość, atrakcyjne ceny, bardzo pomocni fachowcy z firmy Hamer. Wszystko to wpływa na pozytywną opinię oraz chęć polecania ich dalej.

Łukasz

Bardzo polecam firmę Hamer za indywidualne podejście do klienta, co zachęciło mnie do skorzystania z jej oferty. Zdecydowałem się na montaż instalacji igłofiltrowej i nie żałuję, gdyż wszystko działa jak należy.

Andrzej

Atrakcyjne ceny, szeroki wybór urządzeń najwyższej klasy. Jestem bardzo zadowolony również z obsługi, serwisu i przekazanej mi wiedzy przez specjalistów zatrudnionych w firmie Hamer.

Marek

 

Skontaktuj się z nami


LOKALIZACJA

Luboń 62-030, ul. Armii Poznań 49

NIP
789 169 55 26
REGON 
301135572 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 663 581 809

biuro@hamer.pl

 

  Białystok

  Bydgoszcz

  Gdańsk

  Katowice

  Kielce

  Kraków

  Lublin

  Łódź

  Olsztyn

  Opole

  Poznań

  Rzeszów

  Szczecin

  Warszawa

  Wrocław

  Zielona Góra

  Koszalin

  Świnoujście

  Gorzów Wielkopolski

  Piła

  Płock

  Konin

  Kalisz

  Luboń