Igłofiltry Łódź

W firmie Hamer stawiamy na transparentność oraz wysoki profesjonalizm zleconych prac i oferujemy naszym klientom z całego kraju między innymi stworzenie i zaprojektowanie instalacji igłofiltrowej, wraz z monitorowaniem postępów oraz analizą wszystkich etapów. Odwadniamy wykopy liniowe do układania instalacji sanitarnych, deszczowych i elektrycznych oraz szerokoprzestrzenne do posadowienia obiektów kubaturowych z fundamentami, a także punktowe, do posadowienia przepompowni oraz fundamentów pod wiatraki i nie tylko. Realizujemy okresowe odwodnienie, polegające na obniżeniu poziomu wody na tyle nisko, aby można było swobodnie przeprowadzić wszelkie prace inżynieryjne oraz budowlane na poziomie niższym niż woda gruntowa. Oferujemy także odwadnianie geotechniczne, które polega na poprawie konsolidacji, stabilności gruntu i zmniejszeniu ryzyka obsunięć.

iglofiltry-wynajem-lodz

 

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Łódź

Korzystając z usług naszej firmy można wynająć profesjonalny sprzęt pochodzący od renomowanych producentów, takich jak marka BBA, GEHO oraz TSURUMI. Oferujemy najwyższej jakości urządzenia, a wśród nich niezawodne pompy i igłofiltry, które znakomicie sprawdzą się do odwadniania wykopów i obniżania zwierciadła wody gruntowej. Specjalizujemy się również w tego rodzaju działaniach, a nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju, bez wyjątków. Proponowane sprzęty są niezawodne, wydajne i na bieżąco serwisowane, dzięki czemu stanowią doskonałą inwestycję. Poza kompleksowym wynajmem, wysokiej jakości obsługą, projektowaniem odwodnień i montażem instalacji, gwarantujemy także nadzór prowadzonych prac oraz monitoring poziomu wód gruntowych. Dodatkowo fachowa wiedza i wieloletnie doświadczenie zdobyte przez personel naszej firmy pozwala liczyć na natychmiastową pomoc w razie potrzeby.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?
Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

 

Realizacje

Realizujemy odwadnianie gruntów na terenie całego kraju, między innymi w województwach lubuskim, wielkopolskim, kujawsko-pomorskim oraz pomorskim i zachodniopomorskim. Co roku zwiększamy jednak liczbę obsługiwanych miejscowości i oferujemy igłofiltry również w Łodzi. Nasz magazyn znajduje się w znakomicie skomunikowanym Luboniu, leżącym tuż obok Poznania, dzięki czemu zapewniamy błyskawiczne postępy prac oraz dostarczenie wszelkich maszyn, urządzeń i akcesoriów niezbędnych do stworzenia instalacji igłofiltrowej do wybranej lokalizacji przy zaangażowaniu niewielkich środków finansowych.

projekty-odwodnien-lodz
odwadnianie-gruntow-lodz

 

Opinie naszych klientów

Polecam w 100% usługi firmy Hamer. Korzystałem z nich na terenie województwa zachodniopomorskiego i zdecydowanie mogę pochwalić za profesjonalne podejście do współpracy oraz fachową pomoc na każdym z jej etapów.

Krzysztof

Korzystałem już kilkakrotnie z usług firmy Hamer i nigdy się nie zawiodłem. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Zadowolony

Wysoka jakość, niezawodność i pełen profesjonalizm sprzętu. Polecam działania marki Hamer wszystkim niezdecydowanym i osobom, które oczekują najwyższej bezawaryjności w korzystnej cenie.

Super

Polecam w 100% firmę Hamer oraz jej usługi. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, wszystko przebiegło zgodnie z planem i nie znalazłem jakichkolwiek wad.

Tadeusz

Wysoka jakość, atrakcyjne ceny, bardzo pomocni fachowcy z firmy Hamer. Wszystko to wpływa na pozytywną opinię oraz chęć polecania ich dalej.

Łukasz

Bardzo polecam firmę Hamer za indywidualne podejście do klienta, co zachęciło mnie do skorzystania z jej oferty. Zdecydowałem się na montaż instalacji igłofiltrowej i nie żałuję, gdyż wszystko działa jak należy.

Andrzej

Atrakcyjne ceny, szeroki wybór urządzeń najwyższej klasy. Jestem bardzo zadowolony również z obsługi, serwisu i przekazanej mi wiedzy przez specjalistów zatrudnionych w firmie Hamer.

Marek

 

Skontaktuj się z nami


LOKALIZACJA

Luboń 62-030, ul. Armii Poznań 49

NIP
789 169 55 26
REGON 
301135572 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 663 581 809

biuro@hamer.pl

 

  Białystok

  Bydgoszcz

  Gdańsk

  Katowice

  Kielce

  Kraków

  Lublin

  Łódź

  Olsztyn

  Opole

  Poznań

  Rzeszów

  Szczecin

  Warszawa

  Wrocław

  Zielona Góra

  Koszalin

  Świnoujście

  Gorzów Wielkopolski

  Piła

  Płock

  Konin

  Kalisz

  Luboń