Igłofiltry Łódź

W firmie Hamer stawiamy na transparentność oraz wysoki profesjonalizm zleconych prac i oferujemy naszym klientom z całego kraju między innymi stworzenie i zaprojektowanie instalacji igłofiltrowej, wraz z monitorowaniem postępów oraz analizą wszystkich etapów. Odwadniamy wykopy liniowe do układania instalacji sanitarnych, deszczowych i elektrycznych oraz szerokoprzestrzenne do posadowienia obiektów kubaturowych z fundamentami, a także punktowe, do posadowienia przepompowni oraz fundamentów pod wiatraki i nie tylko. Realizujemy okresowe odwodnienie, polegające na obniżeniu poziomu wody na tyle nisko, aby można było swobodnie przeprowadzić wszelkie prace inżynieryjne oraz budowlane na poziomie niższym niż woda gruntowa. Oferujemy także odwadnianie geotechniczne, które polega na poprawie konsolidacji, stabilności gruntu i zmniejszeniu ryzyka obsunięć.

iglofiltry-wynajem-lodz

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Łódź

Korzystając z usług naszej firmy można wynająć profesjonalny sprzęt pochodzący od renomowanych producentów, takich jak marka BBA, GEHO oraz TSURUMI. Oferujemy najwyższej jakości urządzenia, a wśród nich niezawodne pompy i igłofiltry, które znakomicie sprawdzą się do odwadniania wykopów i obniżania zwierciadła wody gruntowej. Specjalizujemy się również w tego rodzaju działaniach, a nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju, bez wyjątków. Proponowane sprzęty są niezawodne, wydajne i na bieżąco serwisowane, dzięki czemu stanowią doskonałą inwestycję. Poza kompleksowym wynajmem, wysokiej jakości obsługą, projektowaniem odwodnień i montażem instalacji, gwarantujemy także nadzór prowadzonych prac oraz monitoring poziomu wód gruntowych. Dodatkowo fachowa wiedza i wieloletnie doświadczenie zdobyte przez personel naszej firmy pozwala liczyć na natychmiastową pomoc w razie potrzeby.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?

Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

Realizujemy odwadnianie gruntów na terenie całego kraju, między innymi w województwach lubuskim, wielkopolskim, kujawsko-pomorskim oraz pomorskim i zachodniopomorskim. Co roku zwiększamy jednak liczbę obsługiwanych miejscowości i oferujemy igłofiltry również w Łodzi. Nasz magazyn znajduje się w znakomicie skomunikowanym Luboniu, leżącym tuż obok Poznania, dzięki czemu zapewniamy błyskawiczne postępy prac oraz dostarczenie wszelkich maszyn, urządzeń i akcesoriów niezbędnych do stworzenia instalacji igłofiltrowej do wybranej lokalizacji przy zaangażowaniu niewielkich środków finansowych.

projekty-odwodnien-bialystok
odwadnianie-gruntow-bialystok

    * Pole jest wymagane. Prosimy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń moich danych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym w celu zapewnienia komunikacji między nami. Wiem że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w każdej chwili cofnąć oddzieloną zgodę. Wiem, że cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przez mnie adres e-mail na podstawie ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

    Wyrażam zgodę na używanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego na podstawie ustawy Prawo Telekomunikacyjne.