Igłofiltry Lublin

W firmie Hamer wykonujemy pełen zakres prac związanych z instalacjami igłofiltrowymi na terenie całego kraju do wykopów liniowych, szerokoprzestrzennych oraz punktowych. Wśród wielu zalet tego rozwiązania warto wymienić możliwość obniżenia poziomu wody do pułapu, który umożliwia przeprowadzenie wielu prac konstrukcyjnych i inżynierskich oraz budowlanych. Odwadniamy wykopy każdego rodzaju i w każdym stopniu skomplikowania, wykorzystując w tym celu najnowocześniejszy park maszynowy oraz wydajne urządzenia i specjalistyczne narzędzia. Realizujemy także usługę odwadniania geotechnicznego, które polega na obniżeniu poziomy wody gruntowej w celu poprawy jakości gruntu, poprzez zwiększenie konsolidacji i stabilności, a zmniejszenie ryzyka obsunięć.

iglofiltry-wynajem-lublin

 

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Lublin

Nasza firma Hamer specjalizuje się od lat w wynajmie pomp i igłofiltrów, które są wysoko cenione przez naszych klientów i pochodzą bezpośrednio od renomowanych producentów. Wśród wiodących marek w tej branży można wymienić BBA, GEHO oraz TSURUMI. Oferowany sprzęt przechodzi przeglądy techniczne i jest na bieżąco serwisowany, dzięki czemu charakteryzuje się wysoką jakością, wydajnością i niezawodnością. Z uwagi na fakt, iż świadczymy nasze usługi na terenie całej Polski, jesteśmy w stanie je dostarczyć do każdego miasta. Wystarczy się z nami skontaktować i przekazać szczegóły. Zajmujemy się kompleksowym odwadnianiem wykopów przy użyciu profesjonalnych instalacji igłofiltrowych, a także gwarantujemy naszym klientom fachowy serwis sprzętu na budowie bądź jego wymianę, dzięki czemu prace mogą przebiegać zgodnie z wcześniej ustalonym planem.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?
Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

 

Realizacje

Nasze usługi w firmie Hamer realizujemy na terenie właściwie całego kraju, gdyż co roku zwiększamy zasięg naszych prac o kolejne miasta i regiony. Instalacje igłofiltrowe wykonujemy także w mieście Lublin oraz w województwach zachodniopomorskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim oraz wielkopolskim i lubuskim. Nasz największy magazyn firmowy znajduje się w doskonale skomunikowanym Lubinie nieopodal Poznania, dzięki czemu zapewnia błyskawiczne wykonanie wszelkich prac przy użyciu naszych wyselekcjonowanych, pewnych urządzeń.

projekty-odwodnien-lublin
odwadnianie-gruntow-lublin

 

Opinie naszych klientów

Polecam w 100% usługi firmy Hamer. Korzystałem z nich na terenie województwa zachodniopomorskiego i zdecydowanie mogę pochwalić za profesjonalne podejście do współpracy oraz fachową pomoc na każdym z jej etapów.

Krzysztof

Korzystałem już kilkakrotnie z usług firmy Hamer i nigdy się nie zawiodłem. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Zadowolony

Wysoka jakość, niezawodność i pełen profesjonalizm sprzętu. Polecam działania marki Hamer wszystkim niezdecydowanym i osobom, które oczekują najwyższej bezawaryjności w korzystnej cenie.

Super

Polecam w 100% firmę Hamer oraz jej usługi. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, wszystko przebiegło zgodnie z planem i nie znalazłem jakichkolwiek wad.

Tadeusz

Wysoka jakość, atrakcyjne ceny, bardzo pomocni fachowcy z firmy Hamer. Wszystko to wpływa na pozytywną opinię oraz chęć polecania ich dalej.

Łukasz

Bardzo polecam firmę Hamer za indywidualne podejście do klienta, co zachęciło mnie do skorzystania z jej oferty. Zdecydowałem się na montaż instalacji igłofiltrowej i nie żałuję, gdyż wszystko działa jak należy.

Andrzej

Atrakcyjne ceny, szeroki wybór urządzeń najwyższej klasy. Jestem bardzo zadowolony również z obsługi, serwisu i przekazanej mi wiedzy przez specjalistów zatrudnionych w firmie Hamer.

Marek

 

Skontaktuj się z nami


LOKALIZACJA

Luboń 62-030, ul. Armii Poznań 49

NIP
789 169 55 26
REGON 
301135572 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 663 581 809

biuro@hamer.pl

 

  Białystok

  Bydgoszcz

  Gdańsk

  Katowice

  Kielce

  Kraków

  Lublin

  Łódź

  Olsztyn

  Opole

  Poznań

  Rzeszów

  Szczecin

  Warszawa

  Wrocław

  Zielona Góra

  Koszalin

  Świnoujście

  Gorzów Wielkopolski

  Piła

  Płock

  Konin

  Kalisz

  Luboń