Igłofiltry Lublin

W firmie Hamer wykonujemy pełen zakres prac związanych z instalacjami igłofiltrowymi na terenie całego kraju do wykopów liniowych, szerokoprzestrzennych oraz punktowych. Wśród wielu zalet tego rozwiązania warto wymienić możliwość obniżenia poziomu wody do pułapu, który umożliwia przeprowadzenie wielu prac konstrukcyjnych i inżynierskich oraz budowlanych. Odwadniamy wykopy każdego rodzaju i w każdym stopniu skomplikowania, wykorzystując w tym celu najnowocześniejszy park maszynowy oraz wydajne urządzenia i specjalistyczne narzędzia. Realizujemy także usługę odwadniania geotechnicznego, które polega na obniżeniu poziomy wody gruntowej w celu poprawy jakości gruntu, poprzez zwiększenie konsolidacji i stabilności, a zmniejszenie ryzyka obsunięć.

iglofiltry-wynajem-lublin

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Lublin

Nasza firma Hamer specjalizuje się od lat w wynajmie pomp i igłofiltrów, które są wysoko cenione przez naszych klientów i pochodzą bezpośrednio od renomowanych producentów. Wśród wiodących marek w tej branży można wymienić BBA, GEHO oraz TSURUMI. Oferowany sprzęt przechodzi przeglądy techniczne i jest na bieżąco serwisowany, dzięki czemu charakteryzuje się wysoką jakością, wydajnością i niezawodnością. Z uwagi na fakt, iż świadczymy nasze usługi na terenie całej Polski, jesteśmy w stanie je dostarczyć do każdego miasta. Wystarczy się z nami skontaktować i przekazać szczegóły. Zajmujemy się kompleksowym odwadnianiem wykopów przy użyciu profesjonalnych instalacji igłofiltrowych, a także gwarantujemy naszym klientom fachowy serwis sprzętu na budowie bądź jego wymianę, dzięki czemu prace mogą przebiegać zgodnie z wcześniej ustalonym planem.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?

Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

Nasze usługi w firmie Hamer realizujemy na terenie właściwie całego kraju, gdyż co roku zwiększamy zasięg naszych prac o kolejne miasta i regiony. Instalacje igłofiltrowe wykonujemy także w mieście Lublin oraz w województwach zachodniopomorskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim oraz wielkopolskim i lubuskim. Nasz największy magazyn firmowy znajduje się w doskonale skomunikowanym Lubinie nieopodal Poznania, dzięki czemu zapewnia błyskawiczne wykonanie wszelkich prac przy użyciu naszych wyselekcjonowanych, pewnych urządzeń.

projekty-odwodnien-bialystok
odwadnianie-gruntow-bialystok

    * Pole jest wymagane. Prosimy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń moich danych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym w celu zapewnienia komunikacji między nami. Wiem że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w każdej chwili cofnąć oddzieloną zgodę. Wiem, że cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przez mnie adres e-mail na podstawie ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

    Wyrażam zgodę na używanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego na podstawie ustawy Prawo Telekomunikacyjne.