Igłofiltry Luboń

Podstawową usługą realizowaną przez naszą firmę Hamer jest projektowanie i wdrażanie instalacji odwodnienia igłofiltrami, którą realizujemy także w Luboniu, gdzie znajduje się nasz główny magazyn firmowy. Instalacje te są dedykowane do obniżania poziomu wód gruntowych, co pozwala na przeprowadzenie wielu prac konserwacyjnych, inżynieryjnych i budowlanych w wykopach pod naturalnym poziomem wód gruntowych. W naszej firmie obsługujemy wykopy liniowe do ułożenia instalacji różnego typu, szerokoprzestrzenne do posadowienia budynków kubaturowych z częścią podziemną, a także punktowe do posadowienia przepompowni oraz fundamentów pod wiatraki i nie tylko. W ramach odwadniania geotechnicznego można także z powodzeniem obniżyć poziom wody w celu poprawy konsolidacji i stabilności gruntu.

iglofiltry-wynajem-lubon

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Luboń

Firma Hamer specjalizuje się w wynajmie pomp i igłofiltrów wraz z kompletnym oprzyrządowaniem. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju, dlatego wystarczy skontaktować się z nami w celu ustalenia najważniejszych szczegółów i potrzeb, w tym również miejsca docelowego, do którego mamy dostarczyć sprzęt. Oferowane urządzenia pochodzą od renomowanych producentów, takich jak firm BBA, GEHO czy TSURUMI są dostępne w atrakcyjnej cenie. Wszystkie modele są na bieżąco serwisowane i przechodzą wszelkie przeglądy techniczne, dzięki czemu są zawsze gotowe do prawidłowej, niezawodnej i bezawaryjnej pracy. Ponadto zajmujemy się także kompleksowym odwadnianiem gruntów przy użyciu nowoczesnej instalacji igłofiltrowej, dzięki której można wyregulować, a także obniżyć poziom wód gruntowych do pożądanego poziomu. Wieloletnie doświadczenie, zdobyta wiedza i umiejętności sprawiają, że nasi specjaliści są zawsze gotowi i chętni do pomocy, a także są w stanie zagwarantować fachowy serwis w razie potrzeby na terenie całej Polski. Zapraszamy do współpracy.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?

Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

Wszystkie usługi firmy Hamer realizujemy na terenie całego kraju, w tym także w Luboniu, gdzie znajduje się siedziba firmy z parkiem maszynowym i narzędziami oraz specjalistycznymi urządzeniami. Skupiamy się od początku naszej działalności głównie na terenie województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego oraz wielkopolskiego i lubuskiego, lecz instalacje igłofiltrowe możemy wdrożyć także w każdym innym mieście w Polsce.

projekty-odwodnien-bialystok
odwadnianie-gruntow-bialystok

    * Pole jest wymagane. Prosimy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń moich danych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym w celu zapewnienia komunikacji między nami. Wiem że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w każdej chwili cofnąć oddzieloną zgodę. Wiem, że cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przez mnie adres e-mail na podstawie ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

    Wyrażam zgodę na używanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego na podstawie ustawy Prawo Telekomunikacyjne.