Igłofiltry Luboń

Podstawową usługą realizowaną przez naszą firmę Hamer jest projektowanie i wdrażanie instalacji odwodnienia igłofiltrami, którą realizujemy także w Luboniu, gdzie znajduje się nasz główny magazyn firmowy. Instalacje te są dedykowane do obniżania poziomu wód gruntowych, co pozwala na przeprowadzenie wielu prac konserwacyjnych, inżynieryjnych i budowlanych w wykopach pod naturalnym poziomem wód gruntowych. W naszej firmie obsługujemy wykopy liniowe do ułożenia instalacji różnego typu, szerokoprzestrzenne do posadowienia budynków kubaturowych z częścią podziemną, a także punktowe do posadowienia przepompowni oraz fundamentów pod wiatraki i nie tylko. W ramach odwadniania geotechnicznego można także z powodzeniem obniżyć poziom wody w celu poprawy konsolidacji i stabilności gruntu.

iglofiltry-wynajem-lubon

 

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Luboń

Firma Hamer specjalizuje się w wynajmie pomp i igłofiltrów wraz z kompletnym oprzyrządowaniem. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju, dlatego wystarczy skontaktować się z nami w celu ustalenia najważniejszych szczegółów i potrzeb, w tym również miejsca docelowego, do którego mamy dostarczyć sprzęt. Oferowane urządzenia pochodzą od renomowanych producentów, takich jak firm BBA, GEHO czy TSURUMI są dostępne w atrakcyjnej cenie. Wszystkie modele są na bieżąco serwisowane i przechodzą wszelkie przeglądy techniczne, dzięki czemu są zawsze gotowe do prawidłowej, niezawodnej i bezawaryjnej pracy. Ponadto zajmujemy się także kompleksowym odwadnianiem gruntów przy użyciu nowoczesnej instalacji igłofiltrowej, dzięki której można wyregulować, a także obniżyć poziom wód gruntowych do pożądanego poziomu. Wieloletnie doświadczenie, zdobyta wiedza i umiejętności sprawiają, że nasi specjaliści są zawsze gotowi i chętni do pomocy, a także są w stanie zagwarantować fachowy serwis w razie potrzeby na terenie całej Polski. Zapraszamy do współpracy.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?
Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

 

Realizacje

Wszystkie usługi firmy Hamer realizujemy na terenie całego kraju, w tym także w Luboniu, gdzie znajduje się siedziba firmy z parkiem maszynowym i narzędziami oraz specjalistycznymi urządzeniami. Skupiamy się od początku naszej działalności głównie na terenie województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego oraz wielkopolskiego i lubuskiego, lecz instalacje igłofiltrowe możemy wdrożyć także w każdym innym mieście w Polsce.

projekty-odwodnien-lubon
odwadnianie-gruntow-lubon

 

Opinie naszych klientów

Polecam w 100% usługi firmy Hamer. Korzystałem z nich na terenie województwa zachodniopomorskiego i zdecydowanie mogę pochwalić za profesjonalne podejście do współpracy oraz fachową pomoc na każdym z jej etapów.

Krzysztof

Korzystałem już kilkakrotnie z usług firmy Hamer i nigdy się nie zawiodłem. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Zadowolony

Wysoka jakość, niezawodność i pełen profesjonalizm sprzętu. Polecam działania marki Hamer wszystkim niezdecydowanym i osobom, które oczekują najwyższej bezawaryjności w korzystnej cenie.

Super

Polecam w 100% firmę Hamer oraz jej usługi. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, wszystko przebiegło zgodnie z planem i nie znalazłem jakichkolwiek wad.

Tadeusz

Wysoka jakość, atrakcyjne ceny, bardzo pomocni fachowcy z firmy Hamer. Wszystko to wpływa na pozytywną opinię oraz chęć polecania ich dalej.

Łukasz

Bardzo polecam firmę Hamer za indywidualne podejście do klienta, co zachęciło mnie do skorzystania z jej oferty. Zdecydowałem się na montaż instalacji igłofiltrowej i nie żałuję, gdyż wszystko działa jak należy.

Andrzej

Atrakcyjne ceny, szeroki wybór urządzeń najwyższej klasy. Jestem bardzo zadowolony również z obsługi, serwisu i przekazanej mi wiedzy przez specjalistów zatrudnionych w firmie Hamer.

Marek

 

Skontaktuj się z nami


LOKALIZACJA

Luboń 62-030, ul. Armii Poznań 49

NIP
789 169 55 26
REGON 
301135572 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 663 581 809

biuro@hamer.pl

 

  Białystok

  Bydgoszcz

  Gdańsk

  Katowice

  Kielce

  Kraków

  Lublin

  Łódź

  Olsztyn

  Opole

  Poznań

  Rzeszów

  Szczecin

  Warszawa

  Wrocław

  Zielona Góra

  Koszalin

  Świnoujście

  Gorzów Wielkopolski

  Piła

  Płock

  Konin

  Kalisz

  Luboń