Igłofiltry Olsztyn

Nasza firma jest obecna także w mieście Olsztyn, w którym oferujemy pełen zakres prac związanych z projektowaniem, wykonywaniem i konserwacją instalacji igłofiltrowych. Służą one do odwadniania między innymi wykopów budowlanych oraz do obniżania poziomu wód gruntowych podczas prac inżynieryjnych i konstrukcyjnych, realizowanych pod ich naturalnym poziomem. Wykonujemy także odwadnianie geotechniczne, które polega na usunięciu wody w celu zwiększenia stabilności i konsolidacji gruntu, przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka obsunięć. Instalacje igłofiltrowe dedykujemy do wykopów liniowych, szerokoprzestrzennych oraz punktowych. Instalację wykonujemy przy pomocy najnowocześniejszego parku maszynowego i wyspecjalizowanych urządzeń.

iglofiltry-wynajem-olsztyn

 

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Olsztyn

Korzystając z naszych usług można liczyć na pełen profesjonalizm, rzetelność i terminowość. Od lat specjalizujemy się w wynajmie pomp i igłofiltrów wraz z akcesoriami, które słyną z wysokiej jakości, gdyż pochodzą od renomowanych producentów, między innymi takich jak firma BBA, GEHO oraz TSURUMI. Oferowany sprzęt jest serwisowany i przechodzi przeglądy techniczne, dlatego zapewnia 100% sprawność oraz niezawodność, nawet w przypadku pracy w trudnych i wymagających warunkach. Możesz go otrzymać wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz, gdyż świadczymy nasze usługi na terenie całej Polski. Ponadto zajmujemy się kompleksowym odwadnianiem wykopów, co pozwala na skuteczne obniżenie poziomu wód gruntowych oraz fachowym serwisem sprzętu na budowie, którego szybka naprawa bądź wymiana pozwala przeprowadzać planowane prace budowlane bez jakichkolwiek opóźnień. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty już dziś i do kontaktu ze specjalistami zatrudnionymi w firmie Hamer.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?
Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

 

Realizacje

W firmie Hamer co roku zwiększamy obszar działania, dlatego obecnie realizujemy usługę projektowania, wykonywania i konserwacji instalacji igłofiltrowych także w Olsztynie. Skupiamy się również na województwach zachodniopomorskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim oraz wielkopolskim i lubuskim, lecz realizujemy nasze usługi także w praktycznie każdym innym mieście w całym kraju. Dysponujemy firmowym magazynem w Luboniu k. Poznania, dzięki czemu zapewniamy błyskawiczny czas dostarczenia maszyn i urządzeń na miejsce i przejście do etapu realizacji prac.

projekty-odwodnien-olsztyn
odwadnianie-gruntow-olsztyn

 

Opinie naszych klientów

Polecam w 100% usługi firmy Hamer. Korzystałem z nich na terenie województwa zachodniopomorskiego i zdecydowanie mogę pochwalić za profesjonalne podejście do współpracy oraz fachową pomoc na każdym z jej etapów.

Krzysztof

Korzystałem już kilkakrotnie z usług firmy Hamer i nigdy się nie zawiodłem. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Zadowolony

Wysoka jakość, niezawodność i pełen profesjonalizm sprzętu. Polecam działania marki Hamer wszystkim niezdecydowanym i osobom, które oczekują najwyższej bezawaryjności w korzystnej cenie.

Super

Polecam w 100% firmę Hamer oraz jej usługi. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, wszystko przebiegło zgodnie z planem i nie znalazłem jakichkolwiek wad.

Tadeusz

Wysoka jakość, atrakcyjne ceny, bardzo pomocni fachowcy z firmy Hamer. Wszystko to wpływa na pozytywną opinię oraz chęć polecania ich dalej.

Łukasz

Bardzo polecam firmę Hamer za indywidualne podejście do klienta, co zachęciło mnie do skorzystania z jej oferty. Zdecydowałem się na montaż instalacji igłofiltrowej i nie żałuję, gdyż wszystko działa jak należy.

Andrzej

Atrakcyjne ceny, szeroki wybór urządzeń najwyższej klasy. Jestem bardzo zadowolony również z obsługi, serwisu i przekazanej mi wiedzy przez specjalistów zatrudnionych w firmie Hamer.

Marek

 

Skontaktuj się z nami


LOKALIZACJA

Luboń 62-030, ul. Armii Poznań 49

NIP
789 169 55 26
REGON 
301135572 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 663 581 809

biuro@hamer.pl

 

  Białystok

  Bydgoszcz

  Gdańsk

  Katowice

  Kielce

  Kraków

  Lublin

  Łódź

  Olsztyn

  Opole

  Poznań

  Rzeszów

  Szczecin

  Warszawa

  Wrocław

  Zielona Góra

  Koszalin

  Świnoujście

  Gorzów Wielkopolski

  Piła

  Płock

  Konin

  Kalisz

  Luboń