Igłofiltry Olsztyn

Nasza firma jest obecna także w mieście Olsztyn, w którym oferujemy pełen zakres prac związanych z projektowaniem, wykonywaniem i konserwacją instalacji igłofiltrowych. Służą one do odwadniania między innymi wykopów budowlanych oraz do obniżania poziomu wód gruntowych podczas prac inżynieryjnych i konstrukcyjnych, realizowanych pod ich naturalnym poziomem. Wykonujemy także odwadnianie geotechniczne, które polega na usunięciu wody w celu zwiększenia stabilności i konsolidacji gruntu, przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka obsunięć. Instalacje igłofiltrowe dedykujemy do wykopów liniowych, szerokoprzestrzennych oraz punktowych. Instalację wykonujemy przy pomocy najnowocześniejszego parku maszynowego i wyspecjalizowanych urządzeń.

iglofiltry-wynajem-olsztyn

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Olsztyn

Korzystając z naszych usług można liczyć na pełen profesjonalizm, rzetelność i terminowość. Od lat specjalizujemy się w wynajmie pomp i igłofiltrów wraz z akcesoriami, które słyną z wysokiej jakości, gdyż pochodzą od renomowanych producentów, między innymi takich jak firma BBA, GEHO oraz TSURUMI. Oferowany sprzęt jest serwisowany i przechodzi przeglądy techniczne, dlatego zapewnia 100% sprawność oraz niezawodność, nawet w przypadku pracy w trudnych i wymagających warunkach. Możesz go otrzymać wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz, gdyż świadczymy nasze usługi na terenie całej Polski. Ponadto zajmujemy się kompleksowym odwadnianiem wykopów, co pozwala na skuteczne obniżenie poziomu wód gruntowych oraz fachowym serwisem sprzętu na budowie, którego szybka naprawa bądź wymiana pozwala przeprowadzać planowane prace budowlane bez jakichkolwiek opóźnień. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty już dziś i do kontaktu ze specjalistami zatrudnionymi w firmie Hamer.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?

Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

W firmie Hamer co roku zwiększamy obszar działania, dlatego obecnie realizujemy usługę projektowania, wykonywania i konserwacji instalacji igłofiltrowych także w Olsztynie. Skupiamy się również na województwach zachodniopomorskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim oraz wielkopolskim i lubuskim, lecz realizujemy nasze usługi także w praktycznie każdym innym mieście w całym kraju. Dysponujemy firmowym magazynem w Luboniu k. Poznania, dzięki czemu zapewniamy błyskawiczny czas dostarczenia maszyn i urządzeń na miejsce i przejście do etapu realizacji prac.

projekty-odwodnien-bialystok
odwadnianie-gruntow-bialystok

    * Pole jest wymagane. Prosimy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń moich danych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym w celu zapewnienia komunikacji między nami. Wiem że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w każdej chwili cofnąć oddzieloną zgodę. Wiem, że cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przez mnie adres e-mail na podstawie ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

    Wyrażam zgodę na używanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego na podstawie ustawy Prawo Telekomunikacyjne.