Igłofiltry Opole

W firmie Hamer oferujemy między innymi pełen zakres prac związanych z zaprojektowaniem oraz profesjonalnym montażem instalacji igłofiltrowych, teraz także w mieście Opole. Odwadniamy wykopy liniowe, służące do układania instalacji różnego typu, wykopy szerokoprzestrzenne do posadowienia obiektów z częścią podziemną, a także wykopy punktowe, np. do przepompowni bądź fundamentów pod wiatraki czy też słupów energetycznych. Instalacja igłofiltrowa pozwala na skuteczne obniżenie poziomu wody i wykonanie wszelkich prac konserwacyjnych, budowlanych i inżynieryjnych poniżej jej naturalnego poziomu. Realizujemy także usługę odwadniania geotechnicznego, polegającą na obniżeniu poziomy w celu poprawy właściwości gruntu, w tym jego stabilności oraz konsolidacji, przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka obsunięć.

iglofiltry-wynajem-opole

 

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Opole

Firma Hamer może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w wynajmie pomp i igłofiltrów z całym oprzyrządowaniem, które niezbędne jest do wykonania profesjonalnej instalacji. Specjalizujemy się również w wykonywaniu odwadniania wykopów, co pozwala obniżyć poziom wody gruntowej. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski, dzięki czemu możesz szybko i sprawnie wynająć interesujący i potrzeby sprzęt, który dostarczymy na wskazane miejsce. Oferowane urządzenia pochodzą od znanych marek, takich jak BBA, GEHO czy TSURUMI. Ze względu na fakt, iż dbamy o ich serwisowanie i przeglądy techniczne, dostępne w naszej firmie sprzęty nie zawodzą i nie trzeba obawiać się nieprzyjemnych niespodzianek. Wiedza i doświadczenie zdobyte przez naszych specjalistów na przestrzeni lat sprawia, że możesz zawsze liczyć na fachową pomoc. Gwarantujemy kompleksowy serwis naszym klientom, a także wymianę sprzętu w razie potrzeby na placu budowy, na którym liczy się przede wszystkim działanie zgodnie z planem, bez opóźnień wynikających ze względu na wystąpienie awarii, o czym doskonale zdajemy sobie sprawę.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?
Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

 

Realizacje

Usługę projektowania oraz montażu instalacji igłofiltrowych realizujemy w praktycznie całym kraju, w tym na terenie województw zachodniopomorskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego oraz wielkopolskiego i lubuskiego. Co roku zwiększamy jednak nasz zasięg na kolejne miasta i obecnie realizujemy wszelkie usługi również w mieście Opole. Nasz magazyn główny znajduje się w doskonale skomunikowanym mieście Luboń, leżącym tuż obok Poznania, dzięki czemu gwarantujemy błyskawiczne dostarczenie wszelkich niezbędnych maszyn i urządzeń także do najbardziej odległych miast z całego kraju.

projekty-odwodnien-opole
odwadnianie-gruntow-opole

 

Opinie naszych klientów

Polecam w 100% usługi firmy Hamer. Korzystałem z nich na terenie województwa zachodniopomorskiego i zdecydowanie mogę pochwalić za profesjonalne podejście do współpracy oraz fachową pomoc na każdym z jej etapów.

Krzysztof

Korzystałem już kilkakrotnie z usług firmy Hamer i nigdy się nie zawiodłem. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Zadowolony

Wysoka jakość, niezawodność i pełen profesjonalizm sprzętu. Polecam działania marki Hamer wszystkim niezdecydowanym i osobom, które oczekują najwyższej bezawaryjności w korzystnej cenie.

Super

Polecam w 100% firmę Hamer oraz jej usługi. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, wszystko przebiegło zgodnie z planem i nie znalazłem jakichkolwiek wad.

Tadeusz

Wysoka jakość, atrakcyjne ceny, bardzo pomocni fachowcy z firmy Hamer. Wszystko to wpływa na pozytywną opinię oraz chęć polecania ich dalej.

Łukasz

Bardzo polecam firmę Hamer za indywidualne podejście do klienta, co zachęciło mnie do skorzystania z jej oferty. Zdecydowałem się na montaż instalacji igłofiltrowej i nie żałuję, gdyż wszystko działa jak należy.

Andrzej

Atrakcyjne ceny, szeroki wybór urządzeń najwyższej klasy. Jestem bardzo zadowolony również z obsługi, serwisu i przekazanej mi wiedzy przez specjalistów zatrudnionych w firmie Hamer.

Marek

 

Skontaktuj się z nami


LOKALIZACJA

Luboń 62-030, ul. Armii Poznań 49

NIP
789 169 55 26
REGON 
301135572 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 663 581 809

biuro@hamer.pl

 

  Białystok

  Bydgoszcz

  Gdańsk

  Katowice

  Kielce

  Kraków

  Lublin

  Łódź

  Olsztyn

  Opole

  Poznań

  Rzeszów

  Szczecin

  Warszawa

  Wrocław

  Zielona Góra

  Koszalin

  Świnoujście

  Gorzów Wielkopolski

  Piła

  Płock

  Konin

  Kalisz

  Luboń