Igłofiltry Opole

W firmie Hamer oferujemy między innymi pełen zakres prac związanych z zaprojektowaniem oraz profesjonalnym montażem instalacji igłofiltrowych, teraz także w mieście Opole. Odwadniamy wykopy liniowe, służące do układania instalacji różnego typu, wykopy szerokoprzestrzenne do posadowienia obiektów z częścią podziemną, a także wykopy punktowe, np. do przepompowni bądź fundamentów pod wiatraki czy też słupów energetycznych. Instalacja igłofiltrowa pozwala na skuteczne obniżenie poziomu wody i wykonanie wszelkich prac konserwacyjnych, budowlanych i inżynieryjnych poniżej jej naturalnego poziomu. Realizujemy także usługę odwadniania geotechnicznego, polegającą na obniżeniu poziomy w celu poprawy właściwości gruntu, w tym jego stabilności oraz konsolidacji, przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka obsunięć.

iglofiltry-wynajem-opole

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Opole

Firma Hamer może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w wynajmie pomp i igłofiltrów z całym oprzyrządowaniem, które niezbędne jest do wykonania profesjonalnej instalacji. Specjalizujemy się również w wykonywaniu odwadniania wykopów, co pozwala obniżyć poziom wody gruntowej. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski, dzięki czemu możesz szybko i sprawnie wynająć interesujący i potrzeby sprzęt, który dostarczymy na wskazane miejsce. Oferowane urządzenia pochodzą od znanych marek, takich jak BBA, GEHO czy TSURUMI. Ze względu na fakt, iż dbamy o ich serwisowanie i przeglądy techniczne, dostępne w naszej firmie sprzęty nie zawodzą i nie trzeba obawiać się nieprzyjemnych niespodzianek. Wiedza i doświadczenie zdobyte przez naszych specjalistów na przestrzeni lat sprawia, że możesz zawsze liczyć na fachową pomoc. Gwarantujemy kompleksowy serwis naszym klientom, a także wymianę sprzętu w razie potrzeby na placu budowy, na którym liczy się przede wszystkim działanie zgodnie z planem, bez opóźnień wynikających ze względu na wystąpienie awarii, o czym doskonale zdajemy sobie sprawę.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?

Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

Usługę projektowania oraz montażu instalacji igłofiltrowych realizujemy w praktycznie całym kraju, w tym na terenie województw zachodniopomorskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego oraz wielkopolskiego i lubuskiego. Co roku zwiększamy jednak nasz zasięg na kolejne miasta i obecnie realizujemy wszelkie usługi również w mieście Opole. Nasz magazyn główny znajduje się w doskonale skomunikowanym mieście Luboń, leżącym tuż obok Poznania, dzięki czemu gwarantujemy błyskawiczne dostarczenie wszelkich niezbędnych maszyn i urządzeń także do najbardziej odległych miast z całego kraju.

projekty-odwodnien-bialystok
odwadnianie-gruntow-bialystok

    * Pole jest wymagane. Prosimy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń moich danych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym w celu zapewnienia komunikacji między nami. Wiem że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w każdej chwili cofnąć oddzieloną zgodę. Wiem, że cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przez mnie adres e-mail na podstawie ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

    Wyrażam zgodę na używanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego na podstawie ustawy Prawo Telekomunikacyjne.