Igłofiltry Piła

Odwadnianie gruntów przy pomocy igłofiltrów ma wiele zalet, dzięki którym stanowi w wielu przypadkach podstawową formę obniżania poziomu wód gruntowych. Zastosowanie igłofiltrów umożliwia przeprowadzenie prac konserwacyjnych, inżynieryjnych i budowlanych w odpowiednich warunkach, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa operatorów. Oferujemy między innymi okresowe odwodnienie, przeznaczone do jednostkowych działań w wykopach, a także odwadnianie całych wykopów budowlanych, niezależnie od ich stopnia skomplikowania, a także odwadnianie geotechniczne. Polega ono na obniżeniu poziomu wody w celu uzyskania poprawy jakości gruntu, w tym do zwiększenia jego konsolidacji oraz stabilność, przy jednoczesnym zredukowaniu liczby obsunięć.

iglofiltry-wynajem-pila

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Piła

Firma Hamer to zdecydowanie doskonały kompan do współpracy. Specjalizujemy się w wynajmie najwyższej klasy pomp i igłofiltrów pochodzących od firmy BBA, GEHO oraz TSURUMI, które są wysoko cenione w tej branży. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju, dzięki czemu wystarczy się z nami skontaktować i przekazać najważniejsze szczegóły, aby otrzymać sprzęt w miejscu, w którym go potrzebujesz. Dodatkowo warto wspomnieć o regularnym serwisowaniu oraz dokonywanych przeglądach technicznych gotowanych urządzeń, dzięki czemu są one niezawodne, bezawaryjne i wydajne. Zdobyte na przestrzeni wielu lat funkcjonowania na rynku umiejętności, doświadczenie i wiedza pozwalają naszemu personelowi świadczyć natychmiastową pomoc klientom w razie potrzeby fachowego serwisu lub wymiany urządzeń i akcesoriów. Dzięki temu wykonywane prace zawsze przebiegają szybko i sprawnie, bez opóźnień. Dodatkowo zajmujemy się kompleksowym odwadnianiem wykopów w całej Polsce, wykonując profesjonalną instalację, planowanie prac, montaż, a także nadzór i monitoring poziomu wód gruntowych.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?

Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

Naszą ofertę realizujemy między innymi w województwie zachodniopomorskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim oraz wielkopolskim i lubuskim, w tym również w Pile. Od wielu lat oferujemy naszym klientom z tego miasta błyskawiczną realizację, zawsze w czasie zgodnym z planem, a także dokładne i precyzyjne wykonanie projektu całej instalacji igłofiltrowej. Nasz główny magazyn znajduje się w doskonale skomunikowanym Luboniu leżącym tuż pod Poznaniem, który umożliwia nam szybkie dostarczenie całego niezbędnego parku maszynowego do większości miast z Polski, także do Piły.

projekty-odwodnien-bialystok
odwadnianie-gruntow-bialystok

    * Pole jest wymagane. Prosimy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń moich danych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym w celu zapewnienia komunikacji między nami. Wiem że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w każdej chwili cofnąć oddzieloną zgodę. Wiem, że cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przez mnie adres e-mail na podstawie ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

    Wyrażam zgodę na używanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego na podstawie ustawy Prawo Telekomunikacyjne.