Igłofiltry Piła

Odwadnianie gruntów przy pomocy igłofiltrów ma wiele zalet, dzięki którym stanowi w wielu przypadkach podstawową formę obniżania poziomu wód gruntowych. Zastosowanie igłofiltrów umożliwia przeprowadzenie prac konserwacyjnych, inżynieryjnych i budowlanych w odpowiednich warunkach, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa operatorów. Oferujemy między innymi okresowe odwodnienie, przeznaczone do jednostkowych działań w wykopach, a także odwadnianie całych wykopów budowlanych, niezależnie od ich stopnia skomplikowania, a także odwadnianie geotechniczne. Polega ono na obniżeniu poziomu wody w celu uzyskania poprawy jakości gruntu, w tym do zwiększenia jego konsolidacji oraz stabilność, przy jednoczesnym zredukowaniu liczby obsunięć.

iglofiltry-wynajem-pila

 

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Piła

Firma Hamer to zdecydowanie doskonały kompan do współpracy. Specjalizujemy się w wynajmie najwyższej klasy pomp i igłofiltrów pochodzących od firmy BBA, GEHO oraz TSURUMI, które są wysoko cenione w tej branży. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju, dzięki czemu wystarczy się z nami skontaktować i przekazać najważniejsze szczegóły, aby otrzymać sprzęt w miejscu, w którym go potrzebujesz. Dodatkowo warto wspomnieć o regularnym serwisowaniu oraz dokonywanych przeglądach technicznych gotowanych urządzeń, dzięki czemu są one niezawodne, bezawaryjne i wydajne. Zdobyte na przestrzeni wielu lat funkcjonowania na rynku umiejętności, doświadczenie i wiedza pozwalają naszemu personelowi świadczyć natychmiastową pomoc klientom w razie potrzeby fachowego serwisu lub wymiany urządzeń i akcesoriów. Dzięki temu wykonywane prace zawsze przebiegają szybko i sprawnie, bez opóźnień. Dodatkowo zajmujemy się kompleksowym odwadnianiem wykopów w całej Polsce, wykonując profesjonalną instalację, planowanie prac, montaż, a także nadzór i monitoring poziomu wód gruntowych.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?
Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

 

Realizacje

Naszą ofertę realizujemy między innymi w województwie zachodniopomorskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim oraz wielkopolskim i lubuskim, w tym również w Pile. Od wielu lat oferujemy naszym klientom z tego miasta błyskawiczną realizację, zawsze w czasie zgodnym z planem, a także dokładne i precyzyjne wykonanie projektu całej instalacji igłofiltrowej. Nasz główny magazyn znajduje się w doskonale skomunikowanym Luboniu leżącym tuż pod Poznaniem, który umożliwia nam szybkie dostarczenie całego niezbędnego parku maszynowego do większości miast z Polski, także do Piły.

projekty-odwodnien-pila
odwadnianie-gruntow-pila

 

Opinie naszych klientów

Polecam w 100% usługi firmy Hamer. Korzystałem z nich na terenie województwa zachodniopomorskiego i zdecydowanie mogę pochwalić za profesjonalne podejście do współpracy oraz fachową pomoc na każdym z jej etapów.

Krzysztof

Korzystałem już kilkakrotnie z usług firmy Hamer i nigdy się nie zawiodłem. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Zadowolony

Wysoka jakość, niezawodność i pełen profesjonalizm sprzętu. Polecam działania marki Hamer wszystkim niezdecydowanym i osobom, które oczekują najwyższej bezawaryjności w korzystnej cenie.

Super

Polecam w 100% firmę Hamer oraz jej usługi. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, wszystko przebiegło zgodnie z planem i nie znalazłem jakichkolwiek wad.

Tadeusz

Wysoka jakość, atrakcyjne ceny, bardzo pomocni fachowcy z firmy Hamer. Wszystko to wpływa na pozytywną opinię oraz chęć polecania ich dalej.

Łukasz

Bardzo polecam firmę Hamer za indywidualne podejście do klienta, co zachęciło mnie do skorzystania z jej oferty. Zdecydowałem się na montaż instalacji igłofiltrowej i nie żałuję, gdyż wszystko działa jak należy.

Andrzej

Atrakcyjne ceny, szeroki wybór urządzeń najwyższej klasy. Jestem bardzo zadowolony również z obsługi, serwisu i przekazanej mi wiedzy przez specjalistów zatrudnionych w firmie Hamer.

Marek

 

Skontaktuj się z nami


LOKALIZACJA

Luboń 62-030, ul. Armii Poznań 49

NIP
789 169 55 26
REGON 
301135572 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 663 581 809

biuro@hamer.pl

 

  Białystok

  Bydgoszcz

  Gdańsk

  Katowice

  Kielce

  Kraków

  Lublin

  Łódź

  Olsztyn

  Opole

  Poznań

  Rzeszów

  Szczecin

  Warszawa

  Wrocław

  Zielona Góra

  Koszalin

  Świnoujście

  Gorzów Wielkopolski

  Piła

  Płock

  Konin

  Kalisz

  Luboń