Igłofiltry Płock

W firmie Hamer realizujemy projektowanie oraz wdrożenie instalacji igłofiltrowych, teraz także w Płocku. Wśród wielu zalet tego rozwiązania warto wymienić między innymi możliwość odwodnienia różnych wykopów, w tym liniowych, szerokoprzestrzennych oraz punktowych, w szybki i wydajny sposób, niezależnie od stopnia skomplikowania poszczególnych miejsc docelowych. Okresowe odwadnianie umożliwia przeprowadzenie prac w wykopach inżynieryjnych oraz budowlanych w miejscach wcześniej znajdujących się pod naturalnym poziomem wód gruntowych, a odwadnianie geotechniczne pozytywnie wpływa na jakość podłoża. Obniżenie poziomu wody skutkuje wówczas zwiększenie konsolidacji i stabilności gruntu, przy jednoczesnej redukcji obsunięć.

iglofiltry-wynajem-plock

 

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Płock

Firma Hamer to najbardziej profesjonalna firma w dziedzinie odwadniania gruntów i nie tylko. Specjalizujemy się w wynajmie urządzeń przeznaczonych do tego rodzaju prac, dlatego znajdziesz u nas atrakcyjne ceny dotyczące wypożyczalni pomp i igłofiltrów wraz ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami. Działamy na terenie całej Polski, dzięki czemu możesz skorzystać z naszej oferty z dowolnego miasta. Dodatkowo zajmujemy się również planowaniem i montażem całych instalacji igłofiltrowych, a także monitoringiem poziomu wód gruntowych. Nasz serwis gwarantuje natychmiastową pomoc, dlatego też w razie wystąpienia jakiejkolwiek awarii specjaliści zatrudnieni w firmie Hamer są gotowi na naprawę lub wymianę sprzętu w każdym momencie. Oferowane urządzenia są na bieżąco serwisowane i przechodzą wszelkie przeglądy techniczne, dzięki czemu wyróżniają się niezawodnością, bezawaryjnością i dużą wydajnością. Wszystkie z nich pochodzą od renomowanych producentów, wśród których można wymienić między innymi markę BBA, GEHO czy TSURUMI. Zapraszamy już dziś do kontaktu i współpracy.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?
Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

 

Realizacje

Obszar działania firmy Hamer obecnie zajmuje w zasadzie całą Polskę, z największym naciskiem na województwa zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie oraz lubuskie. Realizujemy nasze usługi, w tym wdrożenie, wynajem oraz kompletne instalacje igłofiltrowe, także w Płocku oraz w praktycznie każdym innym polskim mieście. Nasz magazyn ulokowany w Luboniu nieopodal Poznania pozwala nam na błyskawiczny transport niezbędnych urządzeń oraz parku maszynowego w miejsce przeznaczenia.

projekty-odwodnien-plock
odwadnianie-gruntow-plock

 

Opinie naszych klientów

Polecam w 100% usługi firmy Hamer. Korzystałem z nich na terenie województwa zachodniopomorskiego i zdecydowanie mogę pochwalić za profesjonalne podejście do współpracy oraz fachową pomoc na każdym z jej etapów.

Krzysztof

Korzystałem już kilkakrotnie z usług firmy Hamer i nigdy się nie zawiodłem. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Zadowolony

Wysoka jakość, niezawodność i pełen profesjonalizm sprzętu. Polecam działania marki Hamer wszystkim niezdecydowanym i osobom, które oczekują najwyższej bezawaryjności w korzystnej cenie.

Super

Polecam w 100% firmę Hamer oraz jej usługi. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, wszystko przebiegło zgodnie z planem i nie znalazłem jakichkolwiek wad.

Tadeusz

Wysoka jakość, atrakcyjne ceny, bardzo pomocni fachowcy z firmy Hamer. Wszystko to wpływa na pozytywną opinię oraz chęć polecania ich dalej.

Łukasz

Bardzo polecam firmę Hamer za indywidualne podejście do klienta, co zachęciło mnie do skorzystania z jej oferty. Zdecydowałem się na montaż instalacji igłofiltrowej i nie żałuję, gdyż wszystko działa jak należy.

Andrzej

Atrakcyjne ceny, szeroki wybór urządzeń najwyższej klasy. Jestem bardzo zadowolony również z obsługi, serwisu i przekazanej mi wiedzy przez specjalistów zatrudnionych w firmie Hamer.

Marek

 

Skontaktuj się z nami


LOKALIZACJA

Luboń 62-030, ul. Armii Poznań 49

NIP
789 169 55 26
REGON 
301135572 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 663 581 809

biuro@hamer.pl

 

  Białystok

  Bydgoszcz

  Gdańsk

  Katowice

  Kielce

  Kraków

  Lublin

  Łódź

  Olsztyn

  Opole

  Poznań

  Rzeszów

  Szczecin

  Warszawa

  Wrocław

  Zielona Góra

  Koszalin

  Świnoujście

  Gorzów Wielkopolski

  Piła

  Płock

  Konin

  Kalisz

  Luboń