Igłofiltry Płock

W firmie Hamer realizujemy projektowanie oraz wdrożenie instalacji igłofiltrowych, teraz także w Płocku. Wśród wielu zalet tego rozwiązania warto wymienić między innymi możliwość odwodnienia różnych wykopów, w tym liniowych, szerokoprzestrzennych oraz punktowych, w szybki i wydajny sposób, niezależnie od stopnia skomplikowania poszczególnych miejsc docelowych. Okresowe odwadnianie umożliwia przeprowadzenie prac w wykopach inżynieryjnych oraz budowlanych w miejscach wcześniej znajdujących się pod naturalnym poziomem wód gruntowych, a odwadnianie geotechniczne pozytywnie wpływa na jakość podłoża. Obniżenie poziomu wody skutkuje wówczas zwiększenie konsolidacji i stabilności gruntu, przy jednoczesnej redukcji obsunięć.

iglofiltry-wynajem-plock

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Płock

Firma Hamer to najbardziej profesjonalna firma w dziedzinie odwadniania gruntów i nie tylko. Specjalizujemy się w wynajmie urządzeń przeznaczonych do tego rodzaju prac, dlatego znajdziesz u nas atrakcyjne ceny dotyczące wypożyczalni pomp i igłofiltrów wraz ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami. Działamy na terenie całej Polski, dzięki czemu możesz skorzystać z naszej oferty z dowolnego miasta. Dodatkowo zajmujemy się również planowaniem i montażem całych instalacji igłofiltrowych, a także monitoringiem poziomu wód gruntowych. Nasz serwis gwarantuje natychmiastową pomoc, dlatego też w razie wystąpienia jakiejkolwiek awarii specjaliści zatrudnieni w firmie Hamer są gotowi na naprawę lub wymianę sprzętu w każdym momencie. Oferowane urządzenia są na bieżąco serwisowane i przechodzą wszelkie przeglądy techniczne, dzięki czemu wyróżniają się niezawodnością, bezawaryjnością i dużą wydajnością. Wszystkie z nich pochodzą od renomowanych producentów, wśród których można wymienić między innymi markę BBA, GEHO czy TSURUMI. Zapraszamy już dziś do kontaktu i współpracy.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?

Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

Obszar działania firmy Hamer obecnie zajmuje w zasadzie całą Polskę, z największym naciskiem na województwa zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie oraz lubuskie. Realizujemy nasze usługi, w tym wdrożenie, wynajem oraz kompletne instalacje igłofiltrowe, także w Płocku oraz w praktycznie każdym innym polskim mieście. Nasz magazyn ulokowany w Luboniu nieopodal Poznania pozwala nam na błyskawiczny transport niezbędnych urządzeń oraz parku maszynowego w miejsce przeznaczenia.

projekty-odwodnien-bialystok
odwadnianie-gruntow-bialystok

    * Pole jest wymagane. Prosimy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń moich danych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym w celu zapewnienia komunikacji między nami. Wiem że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w każdej chwili cofnąć oddzieloną zgodę. Wiem, że cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przez mnie adres e-mail na podstawie ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

    Wyrażam zgodę na używanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego na podstawie ustawy Prawo Telekomunikacyjne.