Igłofiltry Poznań

W naszej firmie Hamer wykonujemy, projektujemy i realizujemy całe instalacje igłofiltrowe, dedykowane do odwadniania wykopów inżynieryjnych oraz budowlanych, niezależnie od ich wielkości oraz stopnia skomplikowania. Realizujemy usługę stworzenia instalacji igłofiltrowej między innymi do okresowego odwodnienia, które umożliwia wykonanie prac pod naturalnym poziomem wód gruntowych, a także odwadnianie geotechniczne. Jego głównym założeniem jest obniżenie poziomu wody celem poprawy jakości podłoża. Grunt staje się bardziej skonsolidowany i stabilny, przy jednoczesnej redukcji osunięć. Odwadniamy wykopy liniowe, szerokoprzestrzenne oraz punktowe.

iglofiltry-wynajem-poznan

 

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Poznań

W naszej firmie możesz skorzystać z wynajmu wysokiej jakości urządzeń, wśród których można wymienić pompy i igłofiltry wraz z akcesoriami. Oferujemy usługi na terenie całej Polski, a proponowany sprzęt pochodzi wyłącznie od renomowanych producentów, takich jak BBA, GEHO czy TSURUMI. Wszystkie modele są na bieżąco kontrolowane, serwisowane oraz sprawdzane pod kątem technicznym na regularnych przeglądach, dzięki czemu są niezawodne i bezawaryjne. Warto także wspomnieć o wieloletnim doświadczeniu, wiedzy oraz umiejętnościach naszych specjalistów, którzy oferują fachowy serwis oraz szybką naprawę bądź wymianę sprzętu w razie potrzeby, co pozwoli zachować ciągłość prac budowlanych, bez obaw o przestój.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?
Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

 

Realizacje

Oferta naszej firmy obejmuje już cały kraj, w tym także miasto Poznań. Skupiamy się głównie na województwach: zachodniopomorskim, pomorskim oraz kujawsko-pomorskim, wielkopolskim i lubuskim, lecz wszelkie usługi realizujemy w praktycznie każdym regionie kraju. Nasz główny magazyn ulokowany w Luboniu pod Poznaniem ułatwia transport poszczególnych urządzeń i to tam magazynujemy nasz cały specjalistyczny park maszynowy. Naszą ofertę kierujemy zatem do firm z całej Polski, również do tych z Poznania.

projekty-odwodnien-poznan
odwadnianie-gruntow-warszawa

 

Opinie naszych klientów

Polecam w 100% usługi firmy Hamer. Korzystałem z nich na terenie województwa zachodniopomorskiego i zdecydowanie mogę pochwalić za profesjonalne podejście do współpracy oraz fachową pomoc na każdym z jej etapów.

Krzysztof

Korzystałem już kilkakrotnie z usług firmy Hamer i nigdy się nie zawiodłem. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Zadowolony

Wysoka jakość, niezawodność i pełen profesjonalizm sprzętu. Polecam działania marki Hamer wszystkim niezdecydowanym i osobom, które oczekują najwyższej bezawaryjności w korzystnej cenie.

Super

Polecam w 100% firmę Hamer oraz jej usługi. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, wszystko przebiegło zgodnie z planem i nie znalazłem jakichkolwiek wad.

Tadeusz

Wysoka jakość, atrakcyjne ceny, bardzo pomocni fachowcy z firmy Hamer. Wszystko to wpływa na pozytywną opinię oraz chęć polecania ich dalej.

Łukasz

Bardzo polecam firmę Hamer za indywidualne podejście do klienta, co zachęciło mnie do skorzystania z jej oferty. Zdecydowałem się na montaż instalacji igłofiltrowej i nie żałuję, gdyż wszystko działa jak należy.

Andrzej

Atrakcyjne ceny, szeroki wybór urządzeń najwyższej klasy. Jestem bardzo zadowolony również z obsługi, serwisu i przekazanej mi wiedzy przez specjalistów zatrudnionych w firmie Hamer.

Marek

 

Skontaktuj się z nami


LOKALIZACJA

Luboń 62-030, ul. Armii Poznań 49

NIP
789 169 55 26
REGON 
301135572 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 663 581 809

biuro@hamer.pl

 

  Białystok

  Bydgoszcz

  Gdańsk

  Katowice

  Kielce

  Kraków

  Lublin

  Łódź

  Olsztyn

  Opole

  Poznań

  Rzeszów

  Szczecin

  Warszawa

  Wrocław

  Zielona Góra

  Koszalin

  Świnoujście

  Gorzów Wielkopolski

  Piła

  Płock

  Konin

  Kalisz

  Luboń