Igłofiltry Poznań

W naszej firmie Hamer wykonujemy, projektujemy i realizujemy całe instalacje igłofiltrowe, dedykowane do odwadniania wykopów inżynieryjnych oraz budowlanych, niezależnie od ich wielkości oraz stopnia skomplikowania. Realizujemy usługę stworzenia instalacji igłofiltrowej między innymi do okresowego odwodnienia, które umożliwia wykonanie prac pod naturalnym poziomem wód gruntowych, a także odwadnianie geotechniczne. Jego głównym założeniem jest obniżenie poziomu wody celem poprawy jakości podłoża. Grunt staje się bardziej skonsolidowany i stabilny, przy jednoczesnej redukcji osunięć. Odwadniamy wykopy liniowe, szerokoprzestrzenne oraz punktowe.

iglofiltry-wynajem-poznan

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Poznań

W naszej firmie możesz skorzystać z wynajmu wysokiej jakości urządzeń, wśród których można wymienić pompy i igłofiltry wraz z akcesoriami. Oferujemy usługi na terenie całej Polski, a proponowany sprzęt pochodzi wyłącznie od renomowanych producentów, takich jak BBA, GEHO czy TSURUMI. Wszystkie modele są na bieżąco kontrolowane, serwisowane oraz sprawdzane pod kątem technicznym na regularnych przeglądach, dzięki czemu są niezawodne i bezawaryjne. Warto także wspomnieć o wieloletnim doświadczeniu, wiedzy oraz umiejętnościach naszych specjalistów, którzy oferują fachowy serwis oraz szybką naprawę bądź wymianę sprzętu w razie potrzeby, co pozwoli zachować ciągłość prac budowlanych, bez obaw o przestój.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?

Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

Oferta naszej firmy obejmuje już cały kraj, w tym także miasto Poznań. Skupiamy się głównie na województwach: zachodniopomorskim, pomorskim oraz kujawsko-pomorskim, wielkopolskim i lubuskim, lecz wszelkie usługi realizujemy w praktycznie każdym regionie kraju. Nasz główny magazyn ulokowany w Luboniu pod Poznaniem ułatwia transport poszczególnych urządzeń i to tam magazynujemy nasz cały specjalistyczny park maszynowy. Naszą ofertę kierujemy zatem do firm z całej Polski, również do tych z Poznania.

projekty-odwodnien-bialystok
odwadnianie-gruntow-bialystok

    * Pole jest wymagane. Prosimy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń moich danych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym w celu zapewnienia komunikacji między nami. Wiem że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w każdej chwili cofnąć oddzieloną zgodę. Wiem, że cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przez mnie adres e-mail na podstawie ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

    Wyrażam zgodę na używanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego na podstawie ustawy Prawo Telekomunikacyjne.