Igłofiltry Rzeszów

Od początku naszego istnienia stawiamy na jak najwyższą jakość realizowanych przez nas usług. Oferujemy także odwadnianie gruntów igłofiltrami w Rzeszowie. Usługa ta jest realizowana w celu odwodnienia wykopów liniowych, służących do układania instalacji różnego typu, do wykopów szerokoprzestrzennych, które są dedykowane do posadawiania obiektów z fundamentami, a także wykopów punktowych, pod przepompownie, słupy energetyczne, wiatraki czy stopy fundamentowe. Głównym założeniem odwadniania gruntów igłofiltrami jest usunięcie zalegającej wody gruntowej np. w celu wykonania prac konserwacyjnych, budowlanych i inżynieryjnych pod jej naturalnym poziomem. Oferujemy także odwadnianie geotechniczne, polegające na obniżeniu poziomu wody w celu zwiększenia jakości gruntu.

iglofiltry-wynajem-rzeszow

 

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Rzeszów

Jeśli poszukujesz sprawdzonych pomp i igłofiltrów to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, w której proponujemy wynajem tego rodzaju sprzętu w atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy doskonałe warunki współpracy dla wszystkich klientów z Polski, gdyż działamy na terenie całego kraju. Oferowany sprzęt został od podstaw zaprojektowany przez renomowane marki, takie jak BBA, GEHO czy TSURUMI, które cieszą się doskonałą opinią na rynku Wystarczy się z nami skontaktować, aby otrzymać sprzęt dokładnie w miejscu, w którym tego potrzebujesz. Zajmujemy się kompleksowym odwadnianiem wykopów, w szczególności na terenie województwa wielkopolskiego, lubuskiego, zachodniopomorskiego oraz pomorskiego. Gwarantujemy wysokiej jakości obsługę klienta, projektowanie odwodnienia, montaż, nadzór prac oraz monitoring poziomu wód gruntowych. Dodatkowo nasi fachowcy zapewniają profesjonalny serwis oraz możliwość szybkiej i sprawnej wymiany urządzeń w razie potrzeby.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?
Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

 

Realizacje

Nasze usługi odwadniania gruntów igłofiltrami realizujemy już w całej Polsce, również w Rzeszowie. Cała usługa jest w pełni kompletna i obejmuje szczegółowe zaprojektowanie instalacji oraz jej wykonanie przy udziale nowoczesnych maszyn i urządzeń. Skupiamy się w głównej mierze na województwach zachodniopomorskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim, wielkopolskim i lubuskim. Obecnie z wykonanych przez nas instalacji odwadniania gruntów korzysta wiele firm z całego kraju. Dysponujemy dużym magazynem na cały park maszynowy w Luboniu koło Poznania, który jest dobrze skomunikowany ze wszystkimi miastami w kraju.

projekty-odwodnien-rzeszow
odwadnianie-gruntow-rzeszow

 

Opinie naszych klientów

Polecam w 100% usługi firmy Hamer. Korzystałem z nich na terenie województwa zachodniopomorskiego i zdecydowanie mogę pochwalić za profesjonalne podejście do współpracy oraz fachową pomoc na każdym z jej etapów.

Krzysztof

Korzystałem już kilkakrotnie z usług firmy Hamer i nigdy się nie zawiodłem. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Zadowolony

Wysoka jakość, niezawodność i pełen profesjonalizm sprzętu. Polecam działania marki Hamer wszystkim niezdecydowanym i osobom, które oczekują najwyższej bezawaryjności w korzystnej cenie.

Super

Polecam w 100% firmę Hamer oraz jej usługi. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, wszystko przebiegło zgodnie z planem i nie znalazłem jakichkolwiek wad.

Tadeusz

Wysoka jakość, atrakcyjne ceny, bardzo pomocni fachowcy z firmy Hamer. Wszystko to wpływa na pozytywną opinię oraz chęć polecania ich dalej.

Łukasz

Bardzo polecam firmę Hamer za indywidualne podejście do klienta, co zachęciło mnie do skorzystania z jej oferty. Zdecydowałem się na montaż instalacji igłofiltrowej i nie żałuję, gdyż wszystko działa jak należy.

Andrzej

Atrakcyjne ceny, szeroki wybór urządzeń najwyższej klasy. Jestem bardzo zadowolony również z obsługi, serwisu i przekazanej mi wiedzy przez specjalistów zatrudnionych w firmie Hamer.

Marek

 

Skontaktuj się z nami


LOKALIZACJA

Luboń 62-030, ul. Armii Poznań 49

NIP
789 169 55 26
REGON 
301135572 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 663 581 809

biuro@hamer.pl

 

  Białystok

  Bydgoszcz

  Gdańsk

  Katowice

  Kielce

  Kraków

  Lublin

  Łódź

  Olsztyn

  Opole

  Poznań

  Rzeszów

  Szczecin

  Warszawa

  Wrocław

  Zielona Góra

  Koszalin

  Świnoujście

  Gorzów Wielkopolski

  Piła

  Płock

  Konin

  Kalisz

  Luboń