Igłofiltry Rzeszów

Od początku naszego istnienia stawiamy na jak najwyższą jakość realizowanych przez nas usług. Oferujemy także odwadnianie gruntów igłofiltrami w Rzeszowie. Usługa ta jest realizowana w celu odwodnienia wykopów liniowych, służących do układania instalacji różnego typu, do wykopów szerokoprzestrzennych, które są dedykowane do posadawiania obiektów z fundamentami, a także wykopów punktowych, pod przepompownie, słupy energetyczne, wiatraki czy stopy fundamentowe. Głównym założeniem odwadniania gruntów igłofiltrami jest usunięcie zalegającej wody gruntowej np. w celu wykonania prac konserwacyjnych, budowlanych i inżynieryjnych pod jej naturalnym poziomem. Oferujemy także odwadnianie geotechniczne, polegające na obniżeniu poziomu wody w celu zwiększenia jakości gruntu.

iglofiltry-wynajem-rzeszow

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Rzeszów

Jeśli poszukujesz sprawdzonych pomp i igłofiltrów to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, w której proponujemy wynajem tego rodzaju sprzętu w atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy doskonałe warunki współpracy dla wszystkich klientów z Polski, gdyż działamy na terenie całego kraju. Oferowany sprzęt został od podstaw zaprojektowany przez renomowane marki, takie jak BBA, GEHO czy TSURUMI, które cieszą się doskonałą opinią na rynku Wystarczy się z nami skontaktować, aby otrzymać sprzęt dokładnie w miejscu, w którym tego potrzebujesz. Zajmujemy się kompleksowym odwadnianiem wykopów, w szczególności na terenie województwa wielkopolskiego, lubuskiego, zachodniopomorskiego oraz pomorskiego. Gwarantujemy wysokiej jakości obsługę klienta, projektowanie odwodnienia, montaż, nadzór prac oraz monitoring poziomu wód gruntowych. Dodatkowo nasi fachowcy zapewniają profesjonalny serwis oraz możliwość szybkiej i sprawnej wymiany urządzeń w razie potrzeby.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?

Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

Nasze usługi odwadniania gruntów igłofiltrami realizujemy już w całej Polsce, również w Rzeszowie. Cała usługa jest w pełni kompletna i obejmuje szczegółowe zaprojektowanie instalacji oraz jej wykonanie przy udziale nowoczesnych maszyn i urządzeń. Skupiamy się w głównej mierze na województwach zachodniopomorskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim, wielkopolskim i lubuskim. Obecnie z wykonanych przez nas instalacji odwadniania gruntów korzysta wiele firm z całego kraju. Dysponujemy dużym magazynem na cały park maszynowy w Luboniu koło Poznania, który jest dobrze skomunikowany ze wszystkimi miastami w kraju.

projekty-odwodnien-bialystok
odwadnianie-gruntow-bialystok

    * Pole jest wymagane. Prosimy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń moich danych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym w celu zapewnienia komunikacji między nami. Wiem że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w każdej chwili cofnąć oddzieloną zgodę. Wiem, że cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przez mnie adres e-mail na podstawie ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

    Wyrażam zgodę na używanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego na podstawie ustawy Prawo Telekomunikacyjne.