Igłofiltry Świnoujście

Usługę odwadniania gruntów przy pomocy igłofiltrów realizujemy obecnie także w Świnoujściu i w praktycznie każdym większym i mniejszym mieście w kraju. Instalacje igłofiltrowe są dedykowane do usuwania wody gruntowej i obniżania jej poziomu do pułapu, który umożliwia przeprowadzenie poszczególnych prac w wykopach inżynieryjnych oraz budowlanych i konstrukcyjnych. Odwadnianie geotechniczne umożliwia z kolei obniżenie poziomu wody w celu poprawy stabilności i zwiększenia konsolidacji gruntu. Odwadniamy wykopy liniowe, szerokoprzestrzenne oraz punktowe, zatem oferujemy pełen zakres usług związanych z odwadnianiem gruntów igłofiltrami.

iglofiltry-wynajem-swinoujscie

 

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Świnoujście

Poszukujesz wypożyczalni, w której znajdziesz wysokiej klasy sprzęty przeznaczone do odwadniania gruntów? Skorzystaj już dziś z naszej oferty wybierając sprzęty marki BBA, GEHO oraz TSURUMI, które charakteryzują się niezawodnością, bezawaryjnością oraz doskonałą wydajnością. Ponadto cieszą się znakomitą opinią na rynku, również wśród bardzo wymagających klientów. Możesz wynająć je w atrakcyjnej cenie, a także mieć pewność, że nie zawiodą w najmniej oczekiwanym momencie. Poza prowadzeniem wypożyczalni sprzętu zajmujemy się także kompleksowym odwadnianiem gruntów na terenie całej Polski począwszy od zapewnienia wysokiej jakości obsługi, przez szczegółowe zaplanowanie wszystkich prac, montaż instalacji igłofiltrowej, aż po monitoring poziomu wód gruntowych. Takie rozwiązanie niesie za sobą wiele korzyści, dlatego warto dokonać tego rodzaju inwestycji. Ponadto gwarantujemy także profesjonalny serwis, a także natychmiastową pomoc dla naszych klientów w razie potrzeby.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?
Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

 

Realizacje

Jesteśmy jedną z największych firm na krajowym rynku, które realizują usługę wdrażania i projektowania instalacji igłofiltrowych do odwadniania gruntów, dlatego ciągle stawiamy na dynamiczny, szybki rozwój i zwiększanie naszego obszaru działania. Dzięki temu oferujemy pełen zakres naszych usług także w Świnoujściu. Skupiamy się w szczególności na województwie zachodniopomorskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim oraz wielkopolskim i lubuskim. Do poszczególnych realizacji wykorzystujemy wyłącznie najlepsze urządzenia, akcesoria i rozwiązania techniczne, które pozwalają nam na szybkie wdrożenie instalacji.

projekty-odwodnien-swinoujscie
odwadnianie-gruntow-swinoujscie

 

Opinie naszych klientów

Polecam w 100% usługi firmy Hamer. Korzystałem z nich na terenie województwa zachodniopomorskiego i zdecydowanie mogę pochwalić za profesjonalne podejście do współpracy oraz fachową pomoc na każdym z jej etapów.

Krzysztof

Korzystałem już kilkakrotnie z usług firmy Hamer i nigdy się nie zawiodłem. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Zadowolony

Wysoka jakość, niezawodność i pełen profesjonalizm sprzętu. Polecam działania marki Hamer wszystkim niezdecydowanym i osobom, które oczekują najwyższej bezawaryjności w korzystnej cenie.

Super

Polecam w 100% firmę Hamer oraz jej usługi. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, wszystko przebiegło zgodnie z planem i nie znalazłem jakichkolwiek wad.

Tadeusz

Wysoka jakość, atrakcyjne ceny, bardzo pomocni fachowcy z firmy Hamer. Wszystko to wpływa na pozytywną opinię oraz chęć polecania ich dalej.

Łukasz

Bardzo polecam firmę Hamer za indywidualne podejście do klienta, co zachęciło mnie do skorzystania z jej oferty. Zdecydowałem się na montaż instalacji igłofiltrowej i nie żałuję, gdyż wszystko działa jak należy.

Andrzej

Atrakcyjne ceny, szeroki wybór urządzeń najwyższej klasy. Jestem bardzo zadowolony również z obsługi, serwisu i przekazanej mi wiedzy przez specjalistów zatrudnionych w firmie Hamer.

Marek

 

Skontaktuj się z nami


LOKALIZACJA

Luboń 62-030, ul. Armii Poznań 49

NIP
789 169 55 26
REGON 
301135572 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 663 581 809

biuro@hamer.pl

 

  Białystok

  Bydgoszcz

  Gdańsk

  Katowice

  Kielce

  Kraków

  Lublin

  Łódź

  Olsztyn

  Opole

  Poznań

  Rzeszów

  Szczecin

  Warszawa

  Wrocław

  Zielona Góra

  Koszalin

  Świnoujście

  Gorzów Wielkopolski

  Piła

  Płock

  Konin

  Kalisz

  Luboń