Igłofiltry Szczecin

Nasza firma Hamer zajmuje się projektowaniem oraz kompleksową realizacją odwadniania gruntów za pomocą igłofiltrów, teraz także w Szczecinie. Odwadniamy wykopy liniowe, które służą do prowadzenia instalacji sanitarnych, deszczowych oraz elektrycznych i gazociągów oraz szerokoprzestrzenne, dedykowane do posadowienia obiektów kubaturowych z częścią podziemną, a także punktowe. Służą one do posadowienia przepompowni, wiatraków oraz słupów energetycznych. Odwadnianie za pomocą instalacji igłofiltrowej polega na usunięciu naturalnych wód gruntowych do poziomu umożliwiającego przeprowadzenie prac budowlanych i inżynieryjnych. Ponadto odwadnianie może także służyć w celach geotechnicznych, mianowicie do zwiększenia konsolidacji gruntu oraz jego stabilności, a także redukcji obsunięć.

iglofiltry-wynajem-szczecin

 

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Szczecin

Nasza firma Hamer składa się wyłącznie ze specjalistów, którzy są w stanie kompleksowo zająć się odwadnianiem wykopów w całej Polsce. Oferujemy możliwość obniżenia wód gruntowych za pomocą montażu instalacji igłofiltrowej, a także gwarantujemy kompleksową obsługę – od projektowania i planowania prac, aż po profesjonalny montaż, nadzór wszystkich etapów współpracy oraz monitoring i kontrolę poziomu wód gruntowych. Dodatkowo specjalizujemy się także w wynajmie najwyższej klasy pomp i igłofiltrów wraz z niezbędnymi akcesoriami, które pochodzą od marki BBA, GEHO oraz TSURUMI. W razie potrzeby nasi specjaliści świadczą także usługę serwisowania, dzięki czemu klienci mogą liczyć na natychmiastową pomoc w zakresie naprawy bądź wymiany uszkodzonego sprzętu na nowy. Działamy na terenie całego kraju i gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy, dlatego już dziś zachęcamy do kontaktu.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?
Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

 

Realizacje

W naszej firmie nie uznajemy żadnych półśrodków i kompromisów, dlatego co roku rozszerzamy pole naszej działalności na kolejne regiony, miasta i województwa. Skupiamy się w szczególności na województwach zachodniopomorskim, lubuskim, wielkopolskim, kujawsko pomorskim oraz pomorskim, a także w mieście Szczecin. Firmom realizującym usługi budowlane w tym mieście oferujemy pełen zakres prac związanych z zaprojektowaniem oraz wykonaniem całej instalacji igłofiltrowej przy użyciu nowoczesnego parku maszyn o wyspecjalizowanym charakterze.

projekty-odwodnien-szczecin
odwadnianie-gruntow-szczecin

 

Opinie naszych klientów

Polecam w 100% usługi firmy Hamer. Korzystałem z nich na terenie województwa zachodniopomorskiego i zdecydowanie mogę pochwalić za profesjonalne podejście do współpracy oraz fachową pomoc na każdym z jej etapów.

Krzysztof

Korzystałem już kilkakrotnie z usług firmy Hamer i nigdy się nie zawiodłem. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Zadowolony

Wysoka jakość, niezawodność i pełen profesjonalizm sprzętu. Polecam działania marki Hamer wszystkim niezdecydowanym i osobom, które oczekują najwyższej bezawaryjności w korzystnej cenie.

Super

Polecam w 100% firmę Hamer oraz jej usługi. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, wszystko przebiegło zgodnie z planem i nie znalazłem jakichkolwiek wad.

Tadeusz

Wysoka jakość, atrakcyjne ceny, bardzo pomocni fachowcy z firmy Hamer. Wszystko to wpływa na pozytywną opinię oraz chęć polecania ich dalej.

Łukasz

Bardzo polecam firmę Hamer za indywidualne podejście do klienta, co zachęciło mnie do skorzystania z jej oferty. Zdecydowałem się na montaż instalacji igłofiltrowej i nie żałuję, gdyż wszystko działa jak należy.

Andrzej

Atrakcyjne ceny, szeroki wybór urządzeń najwyższej klasy. Jestem bardzo zadowolony również z obsługi, serwisu i przekazanej mi wiedzy przez specjalistów zatrudnionych w firmie Hamer.

Marek

 

Skontaktuj się z nami


LOKALIZACJA

Luboń 62-030, ul. Armii Poznań 49

NIP
789 169 55 26
REGON 
301135572 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 663 581 809

biuro@hamer.pl

 

  Białystok

  Bydgoszcz

  Gdańsk

  Katowice

  Kielce

  Kraków

  Lublin

  Łódź

  Olsztyn

  Opole

  Poznań

  Rzeszów

  Szczecin

  Warszawa

  Wrocław

  Zielona Góra

  Koszalin

  Świnoujście

  Gorzów Wielkopolski

  Piła

  Płock

  Konin

  Kalisz

  Luboń