Igłofiltry Szczecin

Nasza firma Hamer zajmuje się projektowaniem oraz kompleksową realizacją odwadniania gruntów za pomocą igłofiltrów, teraz także w Szczecinie. Odwadniamy wykopy liniowe, które służą do prowadzenia instalacji sanitarnych, deszczowych oraz elektrycznych i gazociągów oraz szerokoprzestrzenne, dedykowane do posadowienia obiektów kubaturowych z częścią podziemną, a także punktowe. Służą one do posadowienia przepompowni, wiatraków oraz słupów energetycznych. Odwadnianie za pomocą instalacji igłofiltrowej polega na usunięciu naturalnych wód gruntowych do poziomu umożliwiającego przeprowadzenie prac budowlanych i inżynieryjnych. Ponadto odwadnianie może także służyć w celach geotechnicznych, mianowicie do zwiększenia konsolidacji gruntu oraz jego stabilności, a także redukcji obsunięć.

iglofiltry-wynajem-szczecin

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Szczecin

Nasza firma Hamer składa się wyłącznie ze specjalistów, którzy są w stanie kompleksowo zająć się odwadnianiem wykopów w całej Polsce. Oferujemy możliwość obniżenia wód gruntowych za pomocą montażu instalacji igłofiltrowej, a także gwarantujemy kompleksową obsługę – od projektowania i planowania prac, aż po profesjonalny montaż, nadzór wszystkich etapów współpracy oraz monitoring i kontrolę poziomu wód gruntowych. Dodatkowo specjalizujemy się także w wynajmie najwyższej klasy pomp i igłofiltrów wraz z niezbędnymi akcesoriami, które pochodzą od marki BBA, GEHO oraz TSURUMI. W razie potrzeby nasi specjaliści świadczą także usługę serwisowania, dzięki czemu klienci mogą liczyć na natychmiastową pomoc w zakresie naprawy bądź wymiany uszkodzonego sprzętu na nowy. Działamy na terenie całego kraju i gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy, dlatego już dziś zachęcamy do kontaktu.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?

Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

W naszej firmie nie uznajemy żadnych półśrodków i kompromisów, dlatego co roku rozszerzamy pole naszej działalności na kolejne regiony, miasta i województwa. Skupiamy się w szczególności na województwach zachodniopomorskim, lubuskim, wielkopolskim, kujawsko pomorskim oraz pomorskim, a także w mieście Szczecin. Firmom realizującym usługi budowlane w tym mieście oferujemy pełen zakres prac związanych z zaprojektowaniem oraz wykonaniem całej instalacji igłofiltrowej przy użyciu nowoczesnego parku maszyn o wyspecjalizowanym charakterze.

projekty-odwodnien-bialystok
odwadnianie-gruntow-bialystok

    * Pole jest wymagane. Prosimy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń moich danych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym w celu zapewnienia komunikacji między nami. Wiem że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w każdej chwili cofnąć oddzieloną zgodę. Wiem, że cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przez mnie adres e-mail na podstawie ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

    Wyrażam zgodę na używanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego na podstawie ustawy Prawo Telekomunikacyjne.