Igłofiltry Warszawa

Podstawowym założeniem procesu odwadniania gruntów jest usunięcie z wybranych miejsc wody gruntowej, która uniemożliwia przeprowadzenie wielu prac budowlanych i inżynieryjnych. Realizujemy kompletną usługę odwadniania gruntu igłofiltrami, w skład której wchodzi zaprojektowanie całego systemu oraz jego wdrożenie, a także działania konserwacyjne. Odwadniamy przeróżne wykopy, od liniowych, poprzez szerokoprzestrzenne, aż na punktowych kończąc. Ponadto w naszej bogatej ofercie znajduje się także możliwość odwadniania geotechnicznego, które polega na usunięciu wód gruntowych w celu poprawy jakości gruntu, w tym zwiększenia jego konsolidacji oraz stabilności przy jednoczesnej redukcji ryzyka wystąpienia obsunięć.

iglofiltry-wynajem-warszawa

 

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Warszawa

Firma Hamer od lat specjalizuje się w wynajmie profesjonalnych pomp i igłofiltrów, które oferowane są wraz z akcesoriami niezbędnymi do ich prawidłowej pracy. Świadczymy nasze usługi na terenie całej Polski, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla wszystkich naszych klientów. Proponowany sprzęt dostępny w naszej ofercie pochodzi od sprawdzonych i renomowanych firm, wśród których można wymienić między innymi markę BBA, GEHO oraz TSURUMI. Warto także wspomnieć o możliwości odwadniania wykopów, wykonywanego przez naszych specjalistów, którzy są doświadczeni i dysponują szeroką wiedzą w tym zakresie. Ich umiejętności pozwalają zająć się kompleksową obsługą – począwszy od projektowania odwodnienia, jego montażu, aż po nadzór wszelkich oraz i późniejszy monitoring poziomu wód gruntowych. Doświadczenie specjalistów zatrudnionych w firmie Hamer sprawia, że nasi klienci mogą również liczyć na natychmiastową pomoc, fachowy serwis oraz szybką wymianę sprzętu na nowy w razie potrzeby.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?
Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

 

Realizacje

Nasza firma Hamer realizuje usługi w praktycznie całym kraju, w tym województwie zachodniopomorskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim, wielkopolskim i lubuskim. Co roku zwiększamy jednak zasięg naszej firmy i obecnie wykonanie kompletnej instalacji odwadniania gruntów igłofiltrami realizujemy także w mieście stołecznym Warszawa. Realizujemy w tym mieście zarówno wynajem pomp i igłofiltrów oraz akcesoriów niezbędnych do stworzenia prawidłowej instalacji, jak i serwisu oraz sam proces odwadniania.

projekty-odwodnien-warszawa
odwadnianie-gruntow-warszawa

 

Opinie naszych klientów

Polecam w 100% usługi firmy Hamer. Korzystałem z nich na terenie województwa zachodniopomorskiego i zdecydowanie mogę pochwalić za profesjonalne podejście do współpracy oraz fachową pomoc na każdym z jej etapów.

Krzysztof

Korzystałem już kilkakrotnie z usług firmy Hamer i nigdy się nie zawiodłem. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Zadowolony

Wysoka jakość, niezawodność i pełen profesjonalizm sprzętu. Polecam działania marki Hamer wszystkim niezdecydowanym i osobom, które oczekują najwyższej bezawaryjności w korzystnej cenie.

Super

Polecam w 100% firmę Hamer oraz jej usługi. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, wszystko przebiegło zgodnie z planem i nie znalazłem jakichkolwiek wad.

Tadeusz

Wysoka jakość, atrakcyjne ceny, bardzo pomocni fachowcy z firmy Hamer. Wszystko to wpływa na pozytywną opinię oraz chęć polecania ich dalej.

Łukasz

Bardzo polecam firmę Hamer za indywidualne podejście do klienta, co zachęciło mnie do skorzystania z jej oferty. Zdecydowałem się na montaż instalacji igłofiltrowej i nie żałuję, gdyż wszystko działa jak należy.

Andrzej

Atrakcyjne ceny, szeroki wybór urządzeń najwyższej klasy. Jestem bardzo zadowolony również z obsługi, serwisu i przekazanej mi wiedzy przez specjalistów zatrudnionych w firmie Hamer.

Marek

 

Skontaktuj się z nami


LOKALIZACJA

Luboń 62-030, ul. Armii Poznań 49

NIP
789 169 55 26
REGON 
301135572 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 663 581 809

biuro@hamer.pl

 

  Białystok

  Bydgoszcz

  Gdańsk

  Katowice

  Kielce

  Kraków

  Lublin

  Łódź

  Olsztyn

  Opole

  Poznań

  Rzeszów

  Szczecin

  Warszawa

  Wrocław

  Zielona Góra

  Koszalin

  Świnoujście

  Gorzów Wielkopolski

  Piła

  Płock

  Konin

  Kalisz

  Luboń