Igłofiltry Warszawa

Podstawowym założeniem procesu odwadniania gruntów jest usunięcie z wybranych miejsc wody gruntowej, która uniemożliwia przeprowadzenie wielu prac budowlanych i inżynieryjnych. Realizujemy kompletną usługę odwadniania gruntu igłofiltrami, w skład której wchodzi zaprojektowanie całego systemu oraz jego wdrożenie, a także działania konserwacyjne. Odwadniamy przeróżne wykopy, od liniowych, poprzez szerokoprzestrzenne, aż na punktowych kończąc. Ponadto w naszej bogatej ofercie znajduje się także możliwość odwadniania geotechnicznego, które polega na usunięciu wód gruntowych w celu poprawy jakości gruntu, w tym zwiększenia jego konsolidacji oraz stabilności przy jednoczesnej redukcji ryzyka wystąpienia obsunięć.

iglofiltry-wynajem-warszawa

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Warszawa

Firma Hamer od lat specjalizuje się w wynajmie profesjonalnych pomp i igłofiltrów, które oferowane są wraz z akcesoriami niezbędnymi do ich prawidłowej pracy. Świadczymy nasze usługi na terenie całej Polski, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla wszystkich naszych klientów. Proponowany sprzęt dostępny w naszej ofercie pochodzi od sprawdzonych i renomowanych firm, wśród których można wymienić między innymi markę BBA, GEHO oraz TSURUMI. Warto także wspomnieć o możliwości odwadniania wykopów, wykonywanego przez naszych specjalistów, którzy są doświadczeni i dysponują szeroką wiedzą w tym zakresie. Ich umiejętności pozwalają zająć się kompleksową obsługą – począwszy od projektowania odwodnienia, jego montażu, aż po nadzór wszelkich oraz i późniejszy monitoring poziomu wód gruntowych. Doświadczenie specjalistów zatrudnionych w firmie Hamer sprawia, że nasi klienci mogą również liczyć na natychmiastową pomoc, fachowy serwis oraz szybką wymianę sprzętu na nowy w razie potrzeby.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?

Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

Nasza firma Hamer realizuje usługi w praktycznie całym kraju, w tym województwie zachodniopomorskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim, wielkopolskim i lubuskim. Co roku zwiększamy jednak zasięg naszej firmy i obecnie wykonanie kompletnej instalacji odwadniania gruntów igłofiltrami realizujemy także w mieście stołecznym Warszawa. Realizujemy w tym mieście zarówno wynajem pomp i igłofiltrów oraz akcesoriów niezbędnych do stworzenia prawidłowej instalacji, jak i serwisu oraz sam proces odwadniania.

projekty-odwodnien-bialystok
odwadnianie-gruntow-bialystok

    * Pole jest wymagane. Prosimy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń moich danych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym w celu zapewnienia komunikacji między nami. Wiem że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w każdej chwili cofnąć oddzieloną zgodę. Wiem, że cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przez mnie adres e-mail na podstawie ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

    Wyrażam zgodę na używanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego na podstawie ustawy Prawo Telekomunikacyjne.