Igłofiltry Zielona Góra

W firmie Hamer oferujemy kompletną usługę montażu oraz serwisu instalacji igłofiltrowych, przeznaczonych do odwadniania gruntów. Instalacja jest dedykowana między innymi do wykopów liniowych, służących do układania instalacji sanitarnych oraz deszczowych, elektrycznych i gazociągów, a także do wykopów szerokoprzestrzennych i punktowych. Głównym założeniem odwodnienia igłofiltrami jest obniżenie poziomu wód gruntowych w wykopach inżynieryjnych i budowlanych. W ramach odwadniania geotechnicznego można także wzmocnić podłoże, w tym zwiększyć konsolidację i stabilność gruntu, a także zredukować ryzyko obsunięć.

iglofiltry-wynajem-zielona-gora

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Zielona Góra

Firma Hamer od lat zajmuje się między innymi wynajem pomp i igłofiltrów, które znakomicie sprawdzają się do odwadniania wykopów i kontrolowania poziomu wód gruntowych. Gwarantujemy doskonałe warunki współpracy, a proponowane sprzęty pochodzą od renomowanych producentów, wśród których można wymienić między innymi firmę BBA. GEHO oraz TSURUMI. Wszystkie urządzenia są na bieżąco serwisowane, a także przechodzą regularne przeglądy techniczne, dzięki czemu nigdy nie zawodzą, a prace wykonane przy ich użyciu przebiegają bez nieprzyjemnych niespodzianek. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych wynajmem tego rodzaju sprzętów, a także osoby z całej Polski, które stają przed koniecznością wykonania kompleksowego odwodnienia wykopów, gdyż świadczymy usługę projektowania samej instalacji, montażu, nadzoru poszczególnych etapów prac, a także monitoringiem poziomu wód gruntowych. Warto także wspomnieć, że zdobyta na przestrzeni lat wiedza, doświadczenie i umiejętności pozwoliły naszym specjalistom przeprowadzać profesjonalnie planowane prace i zagwarantować fachowy serwis.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?

Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

W naszej firmie Hamer od początku istnienia stawiamy na jak najbogatszą ofertę i zarazem na jak najbardziej dynamiczny rozwój, dzięki czemu obecnie realizujemy usługę wdrażania i projektowania instalacji odwadniania gruntów igłofiltrami w Zielonej Górze. Nasza oferta jest odpowiedzią na coraz większe wymagania firm z całego kraju, lecz w dalszym ciągu najbardziej skupiamy się na województwie zachodniopomorskim, pomorskim i kujawsko-pomorskim, a także wielkopolskim i lubuskim. Klientom z Zielonej Góry oferujemy pełen zakres naszych usług, w tym montaż oraz wynajem urządzeń, a także serwis i konserwację danej instalacji.

projekty-odwodnien-bialystok
odwadnianie-gruntow-bialystok

    * Pole jest wymagane. Prosimy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń moich danych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym w celu zapewnienia komunikacji między nami. Wiem że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w każdej chwili cofnąć oddzieloną zgodę. Wiem, że cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przez mnie adres e-mail na podstawie ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

    Wyrażam zgodę na używanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego na podstawie ustawy Prawo Telekomunikacyjne.