Igłofiltry Zielona Góra

W firmie Hamer oferujemy kompletną usługę montażu oraz serwisu instalacji igłofiltrowych, przeznaczonych do odwadniania gruntów. Instalacja jest dedykowana między innymi do wykopów liniowych, służących do układania instalacji sanitarnych oraz deszczowych, elektrycznych i gazociągów, a także do wykopów szerokoprzestrzennych i punktowych. Głównym założeniem odwodnienia igłofiltrami jest obniżenie poziomu wód gruntowych w wykopach inżynieryjnych i budowlanych. W ramach odwadniania geotechnicznego można także wzmocnić podłoże, w tym zwiększyć konsolidację i stabilność gruntu, a także zredukować ryzyko obsunięć.

iglofiltry-wynajem-zielona-gora

 

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Zielona Góra

Firma Hamer od lat zajmuje się między innymi wynajem pomp i igłofiltrów, które znakomicie sprawdzają się do odwadniania wykopów i kontrolowania poziomu wód gruntowych. Gwarantujemy doskonałe warunki współpracy, a proponowane sprzęty pochodzą od renomowanych producentów, wśród których można wymienić między innymi firmę BBA. GEHO oraz TSURUMI. Wszystkie urządzenia są na bieżąco serwisowane, a także przechodzą regularne przeglądy techniczne, dzięki czemu nigdy nie zawodzą, a prace wykonane przy ich użyciu przebiegają bez nieprzyjemnych niespodzianek. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych wynajmem tego rodzaju sprzętów, a także osoby z całej Polski, które stają przed koniecznością wykonania kompleksowego odwodnienia wykopów, gdyż świadczymy usługę projektowania samej instalacji, montażu, nadzoru poszczególnych etapów prac, a także monitoringiem poziomu wód gruntowych. Warto także wspomnieć, że zdobyta na przestrzeni lat wiedza, doświadczenie i umiejętności pozwoliły naszym specjalistom przeprowadzać profesjonalnie planowane prace i zagwarantować fachowy serwis.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?
Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

 

Realizacje

W naszej firmie Hamer od początku istnienia stawiamy na jak najbogatszą ofertę i zarazem na jak najbardziej dynamiczny rozwój, dzięki czemu obecnie realizujemy usługę wdrażania i projektowania instalacji odwadniania gruntów igłofiltrami w Zielonej Górze. Nasza oferta jest odpowiedzią na coraz większe wymagania firm z całego kraju, lecz w dalszym ciągu najbardziej skupiamy się na województwie zachodniopomorskim, pomorskim i kujawsko-pomorskim, a także wielkopolskim i lubuskim. Klientom z Zielonej Góry oferujemy pełen zakres naszych usług, w tym montaż oraz wynajem urządzeń, a także serwis i konserwację danej instalacji.

projekty-odwodnien-zielona-gora
odwadnianie-gruntow-zielona-gora

 

Opinie naszych klientów

Polecam w 100% usługi firmy Hamer. Korzystałem z nich na terenie województwa zachodniopomorskiego i zdecydowanie mogę pochwalić za profesjonalne podejście do współpracy oraz fachową pomoc na każdym z jej etapów.

Krzysztof

Korzystałem już kilkakrotnie z usług firmy Hamer i nigdy się nie zawiodłem. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Zadowolony

Wysoka jakość, niezawodność i pełen profesjonalizm sprzętu. Polecam działania marki Hamer wszystkim niezdecydowanym i osobom, które oczekują najwyższej bezawaryjności w korzystnej cenie.

Super

Polecam w 100% firmę Hamer oraz jej usługi. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, wszystko przebiegło zgodnie z planem i nie znalazłem jakichkolwiek wad.

Tadeusz

Wysoka jakość, atrakcyjne ceny, bardzo pomocni fachowcy z firmy Hamer. Wszystko to wpływa na pozytywną opinię oraz chęć polecania ich dalej.

Łukasz

Bardzo polecam firmę Hamer za indywidualne podejście do klienta, co zachęciło mnie do skorzystania z jej oferty. Zdecydowałem się na montaż instalacji igłofiltrowej i nie żałuję, gdyż wszystko działa jak należy.

Andrzej

Atrakcyjne ceny, szeroki wybór urządzeń najwyższej klasy. Jestem bardzo zadowolony również z obsługi, serwisu i przekazanej mi wiedzy przez specjalistów zatrudnionych w firmie Hamer.

Marek

 

Skontaktuj się z nami


LOKALIZACJA

Luboń 62-030, ul. Armii Poznań 49

NIP
789 169 55 26
REGON 
301135572 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 663 581 809

biuro@hamer.pl

 

  Białystok

  Bydgoszcz

  Gdańsk

  Katowice

  Kielce

  Kraków

  Lublin

  Łódź

  Olsztyn

  Opole

  Poznań

  Rzeszów

  Szczecin

  Warszawa

  Wrocław

  Zielona Góra

  Koszalin

  Świnoujście

  Gorzów Wielkopolski

  Piła

  Płock

  Konin

  Kalisz

  Luboń