Wypożyczalnia – wynajem pomp do wody

OFERTA WYNAJMU

Prowadzisz prace budowlane i często musisz radzić sobie z nadmiarem wody np. w wykopach? Chcesz osuszyć zalaną piwnicę, basen, oczko wodne lub inny teren? Musisz odpompować ścieki? Do tych i wielu innych zastosowań potrzebna będzie dobra pompa do wody. To urządzenie, które szybko usunie nadmiar cieczy z wybranego przez Ciebie miejsca.

Jako firma Hamer oferujemy szeroki wybór pomp wodnych na wynajem. Dostępne w naszym asortymencie modele ułatwią prowadzenie prac nawet w trudnym terenie i wymagających sytuacjach, również tych kryzysowych. Świetnie poradzą sobie w zanieczyszczonym środowisku, gdzie np. zachodzi konieczność pompowania wody brudnej.

Dostarczamy wyłącznie urządzenia znanych, cenionych marek. Każda dostępna pompa charakteryzuje się wysoką wydajnością, niezawodnością oraz bardzo wygodną obsługą. Dzięki tym urządzeniom z łatwością stworzysz np. instalację drenażową.

Zapewniamy także profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy – podpowiadamy, która pompa do usuwania wody gruntowej będzie najlepsza, wyjaśniamy zasadę jej działania i wskazujemy optymalne zastosowanie danego urządzenia. Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania związane z naszą ofertą, wychodząc naprzeciw nawet najbardziej wymagającym klientom.

Pompy do igłofiltrów

Pompy tłokowe, pracujące wraz z zamontowanymi igłofiltrami, wykorzystywane są do bezpiecznego, czasowego odwodniania wykopów w gruntach przepuszczalnych (piaski drobno i średnio-ziarniste, frakcje pylaste i iły). Oferujemy modele spalinowe oraz z napędem elektrycznym.

Pompy do wody brudnej i ścieków

Pompy szlamowe, czyli maszyny służące najczęściej do pompowania ścieków, szlamu i wody zawierającej większe cząstki stałe. Urządzenia z tej grupy mogą pracować m.in. przy modernizacjach oczyszczalni, przepompowni, a także na terenach przemysłowych i górniczych. Nie wiesz, które urządzenie wynająć? Napisz do nas! Zaoferujemy fachowe doradztwo, pomagając wybrać pompę, która spełni Twoje oczekiwania.

Pompy zatapialne

W ofercie firmy HAMER znajdziesz pompy zatapialne zarówno do pracy lekkiej, jak i ciężkiej. Urządzenia te charakteryzują się odpornością na zużycie oraz duże głębokości zanurzenia. Pompy zatapialne wykorzystuje się m.in. w celu wypompowania resztek cieczy (pozostawiają jedynie 1 mm). Nie musisz kupować sprzętu, by skorzystać z niego jednorazowo. Sprawdź naszą ofertę pomp zatapialnych!

Pompy wysokościowe

Pompy o wyjątkowych parametrach, oferujące dużą wysokość podnoszenia, które znajdują zastosowanie w budownictwie, przemyśle wydobywczym i przetwórczym oraz w rolnictwie. Przydadzą się wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność pompowania cieczy na sporą wysokość – do nawet 90 m, lub na długim dystansie.

Motopompy

Motopompy umożliwiają skuteczne i szybkie wypompowanie wody z różnych terenów, obiektów lub placów budowy. Ich niezastąpione działanie często wynika z ekstremalnych warunków, takich jak gwałtowne opady deszczu, podniesienie poziomu wód gruntowych, uszkodzenia rurociągów czy nawet zalania lokalnych kanałów. W tego typu sytuacjach motopompy wkraczają do akcji, wyposażone w silnik i rozwiązania dedykowane trudnym warunkom oraz intensywnemu użytkowaniu.

Wynajem sprzętu do odwodnień

W HAMER oferujemy możliwość wynajmu urządzeń do odwodnień – to propozycja skierowana do użytkowników profesjonalnych, którym zależy nie tylko na wynajmie pomp, ale też kompletnym osprzęcie, umożliwiającym skuteczne prowadzenie prac.

Wypożyczalnia pomp – szeroki wybór najlepszych urządzeń znanych producentów

W firmie Hamer dysponujemy dużą ilością sprzętu do prowadzenia różnego rodzaju prac w zakresie przepompowywania i odprowadzania cieczy. Wiemy, jak skomplikowane mogą być to realizacje, dlatego sięgamy wyłącznie po wysokiej jakości urządzenia, które nie zawodzą nawet w bardzo wymagających warunkach.

Potrzebna Ci dobra pompa zatapialna? Szukasz urządzenia do płuczek wiertniczych? A może musisz znaleźć sprzęt, który błyskawicznie usunie ciecz z zalanych pomieszczeń? U nas znajdziesz niezbędne wyposażenie! Dostarczymy Ci modele znanych i cenionych producentów, które cieszą się doskonałymi opiniami nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. Wśród nich znajdują się takie marki, jak BBA, GEHO czy TSURUMI.

Najlepsze modele pomp do wielu zastosowań – skutecznie usuną zanieczyszczoną wodę i nie tylko

W ofercie dostępna jest m.in.: pompa tłokowa, wirnikowa, próżniowa, zatapialna, wysokiego ciśnienia, motopompa i pompa do igłofiltrów. Proponujemy również wynajem pomp szlamowych. Bez problemu znajdziesz model, który sprawnie usunie czystą lub zanieczyszczoną wodę. Szeroki, zróżnicowany asortyment to jeden z najważniejszych atutów firmy Hamer.

Nasza wypożyczalnia pomp spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, dostarczając wysokiej klasy sprzęt do wielu zastosowań. Sami na co dzień zajmujemy się wykonywaniem odwodnień, dlatego doskonale wiemy, jaki rodzaj urządzeń najlepiej sprawdza się np. w zastosowaniach przemysłowych, podczas prac związanych z infrastrukturą, usuwania wody brudnej, czy też robót w gospodarstwie rolnym. Współpracujemy z wieloma firmami, proponując wypożyczając pompy na warunkach dostosowanych do indywidualnych wymagań.

Wypożyczalnia pompy do wody – najważniejsze zalety wynajmu

Wielu przedsiębiorców często zadaje sobie pytanie, czy lepszym rozwiązaniem jest wypożyczenie pompy do wody, czy też zakup takiego urządzenia na własność. Nasze doświadczenie pokazuje, że w większości przypadków wynajmowanie sprawdza się zdecydowanie lepiej. Rozwiązanie to ma szereg zalet, istotnych przede wszystkim dla małych i średnich firm. Większe przedsiębiorstwa, które regularnie korzystają z takiego sprzętu, by usuwać wodę, mogą z powodzeniem zakupić odpowiedni model na własny użytek.

Dlaczego według nas w wielu przypadkach to wynajem pomp szlamowych, tłokowych, wirnikowych lub próżniowych jest lepszym wyborem? Jedną z najważniejszych zalet takiego rozwiązania są zdecydowanie niższe koszty.

Nowy model do zastosowań profesjonalnych może być dziś bardzo drogi. Dla małych firm i początkujących przedsiębiorców zakup odpowiedniego sprzętu wiązałby się z koniecznością wydania sporych pieniędzy. Wynajmowanie pomp do wody pozwala zaoszczędzić środki finansowe, które można wykorzystać w zupełnie inny sposób.

Decydując się na naszą ofertę, za ułamek kwoty zakupu nowego urządzenia, wejdziesz w posiadanie wysokiej klasy modelu i spokojnie przeprowadzisz wypompowanie wody z określonego terenu. Nie musisz zaciągać kredytu lub „zamrażać” sporej ilości gotówki. Warunki wynajmu są bardzo elastyczne – możemy dopasować je do Twoich potrzeb.

Inną finansową zaletą takiego modelu użytkowania pomp do czystej lub zanieczyszczonej cieczy jest również brak dodatkowych kosztów, związanych z konserwacją i naprawą urządzenia. Nie musisz szukać mechaników w przypadku awarii, dokonywać przeglądów czy prowadzić prac serwisowych, których wymagają m.in. pompy szlamowe. Wszystkim tym zajmuje się firma Hamer. Zatrudniamy zespół doświadczonych fachowców, którzy przekazują w Twoje ręce urządzenie sprawdzone i przygotowane do pracy.

Nowoczesne pompy wynajem – nie tylko kwestie finansowe

Potrzebny Ci niezawodne wyposażenie do odwodnienia, takie jak np. pompy elektryczne? Wynajem ma również atuty niezwiązane z aspektem finansowym. Na pewno warto podkreślić ekologiczne aspekty takiego rozwiązania – wypożyczenie pompy do wody ogranicza konieczność nieustannego produkowania nowych urządzeń. Jeden model może być wykorzystywany wiele razy przez wielu użytkowników.

Ważna jest również możliwość stosowania zawsze nowoczesnych, dopasowanych do określonych potrzeb urządzeń. Raz kupiona pompa do wody gruntowej będzie prawdopodobnie służyć Ci przez wiele lat w szeregu zadań. Czasem może okazać się, że w określonych sytuacjach brakuje jej wydajności.

Wypożyczając u nas urządzenie, otrzymujesz nowoczesny model, którego potrzebujesz tylko w konkretnym rodzaju pracy (np. w zanieczyszczonym środowisku). Zapewni on m.in. optymalną wysokość podnoszenia. Takie rozwiązania pozwala realizować poszczególne zadania o wiele szybciej i bez niepotrzebnych awarii. Jeśli dane techniczne określonego modelu są dla Ciebie niejasne – nasi specjaliści chętnie pomogą Ci w dokonaniu wyboru. Zaproponują sprzęt, który idealnie będzie pasował do planowanych prac.