Wynajem sprzętu do odwodnień – kompleksowa obsługa

Jak wspominaliśmy na początku, wynajem pompy do odwodnień oraz niezbędnych akcesoriów całej instalacji jest w wielu przypadkach dla przedsiębiorcy o wiele bardziej korzystnym rozwiązaniem, niż zakup nowego urządzenia na własny użytek. Nie trzeba angażować w jednorazową inwestycję sporej ilości gotówki oraz przejmować się okresowymi przeglądami urządzeń lub naprawą różnego rodzaju awarii. Każda nasza pompa do odwodnienia jest przygotowana do pracy. Dbamy o to, by dostarczać sprzęt nowoczesny, spełniający wszystkie obowiązujące normy i maksymalnie wydajny w określonych działaniach.

Wybierając pompy do odwadniania na wynajem, zyskujesz również merytoryczne wsparcie doświadczonych ekspertów firmy Hamer. Podpowiadamy, które urządzenie najlepiej sprawdzi się w danych warunkach i środowisku roboczym. Wyjaśniamy czego dotyczą poszczególne parametry sprzętu, instruujemy w zakresie jego obsługi oraz dostarczamy wyposażenie na miejsce prowadzonych prac. Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania związane z ofertą. Zapewniamy profesjonalną obsługę od początku aż do zakończenia współpracy.

Dobra pompa do odwodnień i nie tylko – wynajem akcesoriów

W naszej ofercie na wynajem dostępne są nie tylko nowoczesne pompy do odwodnień. Możemy również dostarczyć całą gamę dodatkowego wyposażenia, niezbędnego w przypadku prowadzenia kompleksowych prac, związanych z przepompowywaniem wody, obniżaniem poziomu wód gruntowych lub osuszaniem danego terenu. W naszym asortymencie znajdują się m.in. igłofiltry cienkie i grube, kolektory, rurociągi, kosze ssawne, węże ssawno-tłoczne, rozdzielacze, kolana, zawory, przepływomierze, przepustnice, adaptery i wiele innych akcesoriów. Dostępne wyposażenie możemy dobrać w taki sposób, by wynajęta pompa do odwodnienia pracowała z najwyższą wydajnością. Nasz doświadczony zespół fachowców bez problemu zrealizuje również np. montaż instalacji igłofiltrowej, dzięki czemu odwodnienie terenu zostanie wykonane efektywnie i w krótkim czasie.