Wynajem pomp do wody brudnej i ścieków

Pompa do brudnej wody to urządzenie, które sprawdza się w przypadku wielu zadań. Może służyć zarówno w kryzysowych sytuacjach, związanych z różnego rodzaju podtopieniami i zalaniami, ale także ułatwiać realizację planowanych prac, w których konieczne będzie usunięcie nadmiaru wody. Jeśli potrzebna Ci tego typu maszyna, nie musisz od razu angażować sporej ilości gotówki w jej zakup. W firmie Hamer proponujemy dostosowany do indywidualnych potrzeb wynajem pomp do wody brudnej oraz ścieków. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim sprawdzone urządzenia wirnikowe, które charakteryzują się wysoką wydajnością, wytrzymałością i niezawodnością. Wynajem takiej maszyny może być realizowany w perspektywie krótkoterminowej lub długoterminowej – wszystkie szczegóły współpracy uzgodnimy przed przekazaniem sprzętu. Dbamy o to, aby usługa była realizowana profesjonalnie, w oparciu o czytelne zasady oraz kompleksową obsługę klienta.

Pompy w ofercie

NazwaMax. wydajnośćMax. wysokość podnoszeniaSilnik

BBA BA 100K D193
190 m3/h22 mspalinowy o mocy 6,9 kW

BBA BA 150E D285
500 m3/h38 mspalinowy o mocy 55 kW

BBA BA 180E D328
735 m3/h44 mspalinowy o mocy 99 kW

AEON RAPTOR 4E
145 m3/h15 melektryczny o mocy 5,5 kW

AEON RAPTOR 6E
400 m3/h25 melektryczny o mocy 15 kW

AEON RAPTOR 8E
500 m3/h32 mspalinowy o mocy 18,5 kW

AEON RAPTOR 4 D
165 m3/h20 mspalinowy o mocy 6,5 kW

AEON RAPTOR 6D
430 m3/h29 mspalinowy o mocy 16,5 kW

AEON RAPTOR 6D HEAVY
500 m3/h39 mspalinowy o mocy 26,5 kW

AEON RAPTOR 8D
600 m3/h42 mspalinowy o mocy 27,7 kW

AEON RAPTOR 8D HEAVY
720 m3/h50 mspalinowy o mocy 42,7 kW

Nowoczesna pompa do wody brudnej i ścieków – co warto o niej wiedzieć?

Pompy do ścieków oraz brudnej wody to rodzaj urządzeń, służących do pompowania cieczy, która może zawierać pewne cząstki stałe, ale nadal jest przede wszystkim płynna. Modele te szybko i sprawnie transportują zanieczyszczoną wodę. Nadają się m.in. do osuszania stawów oraz basenów, dzięki czemu można wyczyścić daną przestrzeń, a następnie wypełnić ją świeżą wodą. Możesz także wykorzystać pompy wirnikowe do wody, by osuszyć zalane budynki, place budowy, rowy, szamba oraz wiele innych miejsc. Urządzenia te są bardzo pomocne w wielu sytuacjach kryzysowych, wymagających natychmiastowego działania i niezawodnych rozwiązań. Świetnie radzą sobie z usuwaniem wody mocno zanieczyszczonej mułem, szlamem, żwirem, kamieniami itp.

Każda pompa do wody wirnikowa jest zaprojektowana w taki sposób, by znakomicie działać w kontakcie z materiałami stałymi, ściernymi, które mogą w znacznym stopniu oddziaływać na poszczególne komponenty urządzenia. Takie modele działają znacznie dłużej w wymagających warunkach i są bardziej wydajne w zanieczyszczonym środowisku. Warto podkreślić, że do usuwania brudnej wody nie należy używać zwykłych pomp, dedykowanych czystym cieczom. Mogą one nie poradzić sobie z cząsteczkami stałymi – zanieczyszczenia prowadzą do zatkania takich urządzeń, problemów z konserwacją oraz poważnych awarii.

Wynajem pomp do ścieków ogranicza ryzyko uszkodzenia sprzętu. Specjalistyczne modele poradzą sobie nawet z wodą, w której znajdują się kamyki czy żwir. Upewnij się jednak, że znasz przybliżony maksymalny rozmiar cząstek stałych lub orientacyjny charakter zanieczyszczeń wody przed wyborem pompy, aby podjąć świadomą decyzję dotyczącą rodzaju potrzebnego urządzenia. Dobrze dopasowane pompy wirnikowe nie tylko pozwalają sprawnie, o wiele szybciej ukończyć pracę, ale także ograniczają nadmierne zużycie energii.

Wynajem pomp wirnikowych – dlaczego warto wybrać ofertę Hamer?

Jedną z najważniejszych zalet oferty Hamer jest elastyczność. Nasze pompy do wody ściekowej stosowane są w różnych branżach i projektach. Dysponujemy modelami, które z powodzeniem możesz wykorzystać w przypadku zaawansowanych prac, wymagających odpompowania dużych ilość ścieków lub zanieczyszczonej wody, ale również takimi wersjami pomp, które sprawdzają się w przypadku małych zbiorników, podtopień czy systemów kanalizacyjnych. W ofercie dostępne są urządzenia o wydajności (Qmax) od 105 m3/h do nawet 265 m3/h, różnych mocach silnika i maksymalnych wysokościach ssania. Z łatwością dobierzesz model, spełniający wszystkie Twoje wymagania.

Warto podkreślić, że każda wynajęta pompa wirnikowa do brudnej wody, jeszcze przed przekazaniem klientowi, jest przez nas dokładnie sprawdzana. Zajmujemy się niezbędną konserwacją urządzenia, jego czyszczeniem i ewentualnymi naprawami. Zawsze dostajesz od nas w pełni sprawny sprzęt, który ma w jak najlepszy sposób wykonać swoje zadanie. Dbamy o to, by pompa wody wirnikowa była również dla Ciebie łatwa w obsłudze – w razie potrzeby tłumaczymy zasadę jej działania i instruujemy osobę, która będzie wykorzystywać dane urządzenie.

Wiele osób zastanawia się, czy w przypadku takiego urządzenia, jak pompa do ścieków lub brudnej wody, lepszym rozwiązaniem nie jest zakup określonego modelu na własność. Doświadczenie jednak podpowiada, że to wyjście raczej dla największych firm, które często wykorzystują tego typu sprzęt w szeregu realizowanych prac. Jeśli Twoim zamiarem jest jednorazowe wykorzystanie pompy do ścieków, wynajem będzie o wiele lepszą opcją. Nie zaangażujesz za jednym razem sporej ilości gotówki w specjalistyczne urządzenie, a także nie musisz przejmować się jego naprawami czy utrzymaniem. Ponadto zyskujesz wsparcie doświadczonych specjalistów, którzy chętnie pomagają na każdym etapie współpracy.

Pompa wirnikowa do wody – jak realizowany jest wynajem urządzenia?

Decydując się na wynajem pompy do brudnej wody lub ścieków na pewno będzie zależało Ci na współpracy z firmą, która cały proces przekazania urządzenia zrealizuje jak najsprawniej. U nas takie działanie prowadzone jest bez zbędnych formalności. Podpisujemy tylko prostą umowę, której warunki możemy ustalić indywidualnie, a następnie przekazujemy odpowiednie urządzenie. Wszystkie zasady współpracy są czytelne. Pomagamy również w wyborze sprzętu, który najlepiej sprawdzi się w konkretnych pracach – odpowiemy np. na pytanie, która pompa powierzchniowa do brudnej wody będzie najlepsza w przypadku zalania. Z nami szybko otrzymasz wysokiej klasy urządzenie i zawsze możesz liczyć na wsparcie doświadczonych specjalistów.