Pompy wysokiego ciśnienia

Nasza firma oferuje jednostki które dają możliwość pracy ze zwiększonymi wysokościami podnoszenia (80 m i więcej), a także tam gdzie konieczne jest podwyższone ciśnienie do hydrotransportu na znaczne odległości. Posiadamy pompy wysokociśnieniowe spalinowe (diesel), zatapialne (zasilane 230/400V) oraz motopompy (benzyna bezołowiowa).

Nasze jednostki zapewnią Ci nie tylko niezwykłą moc, ale także elastyczność użytkowania w zakresie zastosowania, dzięki czemu z powodzeniem wykonasz każde zadanie. Dostarczamy na wynajem pompy wysokiego ciśnienia do wody najlepszych producentów, takich jak np. japońska korporacja Matsusaka.

NazwaMax. wydajnośćMax. wysokość podnoszeniaSilnik

BBA BH 80H
130 m3/h90 mspalinowy o mocy 44 kW

Agregat pompowy wysokiego podnoszenia

Model BBA BH 80H to kompaktowa, przewoźna pompa do wody wysokiego tłoczenia o punkcie pracy 100 m3/godz. przy 100 m (czyli ok. 2 100 l min). Samozasysająca, wspomagana pompą próżniową, napędzana silnikiem diesla w osłonie dźwiękochłonnej gwarantuje wyjątkowo wysoką wydajność.

Ta 3-calowa pompa wysokociśnieniowa nadaje się do wielu różnych zastosowań, skutecznie przepompowując wodę. 4-cylindrowy silnik wysokoprężny tego modelu pompy spełnia najwyższe normy emisji i może być używany na całym świecie.

Doskonale wyposażone pompy do wody – dlaczego wynajem jest rozwiązaniem dla Ciebie?

Bez względu na to, czy szukasz pompy wysokiego ciśnienia do usunięcia wody z określonej przestrzeni, czy urządzenia do zasilania systemów zraszaczy, wynajem zapewni Ci wiele korzyści. To rozsądne i ekonomiczne rozwiązanie dla Twojej firmy. Jakie ma główne zalety?

Zawsze najnowsze technologie

Po pierwsze, wypożyczenie określonego modelu pompy pozwala Ci zyskać dostęp do najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń, które doskonale sprawdzają się w konkretnych zadaniach, oferując wyjątkową wydajność nawet na długich dystansach.

Spora oszczędność pieniędzy

Po drugie, nie musisz inwestować dużych sum w nabycie nowych pomp na własność do sporadycznego zastosowania. Otrzymasz od nas niezbędny sprzęt, ale jego cena będzie znacznie niższa, niż w przypadku zakupu urządzenia w sklepie. Zaoszczędzone pieniądze możesz wykorzystać na rozwój firmy w innych obszarach.

Elastyczny dobór modelu pompy

Kolejną zaletą wynajmu jest elastyczność. Nasza firma oferuje pompy wysokiego ciśnienia, mające różne zastosowanie. Z łatwością dostosujesz je do planowanego zadania, a np. zalegająca woda szybko przestanie być problemem. Bez względu na to, czy potrzebujesz pompy, którą wyróżnia wysoki przepływ, czy urządzenia, mającego specjalne funkcje, możemy zaoferować idealne rozwiązanie.

Dbałość o maksymalną sprawność pomp

By pompy wysokiego ciśnienia mogły dobrze służyć np. w rozbudowanych systemach nawadniających, trzeba je regularnie serwisować – wymieniać filtry, czyścić oraz sprawdzać, czy przepływająca woda i ciśnienie nie wyrządziło żadnych szkód. Decydując się na wynajem pomp, nie musisz o tym myśleć. Kompleksowo dbamy o wszystkie oferowane urządzenia – cena wynajmu obejmuje serwis i konserwację.

Pompy wysokiego ciśnienia – co wyróżnia nasze urządzenia?

Jako firma HAMER oferujemy pompy wysokociśnieniowe renomowanych producentów, takich jak japońska korporacja Matsusaka, które są znane z wysokiej jakości i niezawodności. Wyróżnia je także wysoka wydajność, odporność na ciśnienie oraz komfort w zakresie obsługi. Zawsze testujemy sprzęt, by spełniał standardy bezpieczeństwa.

W każdym prezentowanym modelu pompy obudowa wykonana jest z niezwykle trwałych materiałów, a wnętrze to m.in.: mocny silnik, solidne zawory zwrotne, regulujące przepływ i szereg innych komponentów, zapewniających maksymalną wydajność przy minimalnym ryzyku awarii. Ciśnienie maksymalne w takim sprzęcie może być więc bardzo duże – poradzi on sobie z każdą wodą.

Nasza oferta na wynajem obejmuje pompy, których producentem jest m.in. znana i ceniona japońska korporacja Matsusaka. Urządzenia te generują ciśnienie, dzięki któremu czysta woda może być transportowana na spore wysokości (nawet do 100 metrów przy przepływie ok. 2100 l min). Taka wydajność ułatwi realizację zadań w bardzo wymagających warunkach.

Przemysł, sytuacje kryzysowe i wiele innych obszarów – gdzie stosowane są pompy wysokiego ciśnienia?

Nasza oferta pomp na wynajem obejmuje urządzenia, które znajdą zastosowanie w wielu branżach i dziedzinach, w których trzeba przepompować wodę lub inną ciecz.

Sprzęt ten odgrywa kluczową rolę m.in. w przemyśle chemicznym i petrochemicznym. Pompy wysokiego ciśnienia są w nim wykorzystywane do przepompowywania różnych substancji. Wysokie ciśnienie sprawia, że pompa jest w stanie skutecznie transportować osady, piasek, kamień, i inne zanieczyszczenia, które niesie ze sobą woda.

Ponadto pompy wysokociśnieniowe doskonale sprawdzają się w wielu innych sektorach, takich jak: rolnictwo, budownictwo, gospodarka miejska, w sytuacjach kryzysowych, górnictwie, instalacjach systemów zraszaczy itd.

W zależności od tego, czy przepompowywana będzie czysta woda, czy też zanieczyszczona ciecz, potrzebna Ci będzie pompa o innej specyfikacji. Nasi specjaliści służą pomocą w wyborze odpowiedniego modelu, udzielając praktycznych informacji. Dzięki ich poradom znajdziesz sprzęt, gwarantujący odpowiednią wydajność i szybko przepompowujący wodę.

Najlepsze pompy na wynajem – dlaczego warto wybrać nasze modele do instalacji wysokiego ciśnienia?

Oferta firmy HAMER to nie tylko najlepsze pompy do zastosowań profesjonalnych, ale także kompleksowa obsługa. Choć nie jesteśmy producentem sprzętu, od wielu lat działamy w tej branży, budując systemy, przez które transportowana jest woda i inne ciecze.

Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, jak dobrać sprzęt do planowanych zadań, by zapewnić odpowiednie ciśnienie oraz wydajność. Wiemy wszystko o każdym oferowanym modelu pompy i chętnie udzielamy praktycznych informacji.

Cena wynajmu obejmuje nie tylko dostarczenie pompy wody, ale także wskazówki związane z jej użytkowaniem czy profesjonalny serwis. Dla nas nawet najmniejsza współpraca wiąże się z indywidualnym podejściem do klienta i maksymalnym zaangażowaniem zespołu, wypożyczającego pompy.