Pompy wysokiego ciśnienia

Nasza firma oferuje jednostki, które dają możliwość pracy ze zwiększonymi wysokościami podnoszenia (80 m i więcej), a także tam, gdzie wymagane jest podwyższone ciśnienie do hydrotransportu na znaczne odległości. Posiadamy pompy spalinowe (diesel), zatapialne (zasilane 230/400 V) oraz motopompy (benzyna bezołowiowa).

Agregat pompowy wysokiego podnoszenia

Kompaktowa, przewoźna pompa do wody wysokiego tłoczenia o punkcie pracy 100 m3/godz. przy 100 m. Samozasysająca, wspomagana pompą próżniową, napędzana silnikiem diesla w osłonie dźwiękochłonnej. Ta 3-calowa pompa wysokociśnieniowa nadaje się do wielu różnych zastosowań. 4-cylindrowy silnik wysokoprężny spełnia najwyższe normy emisji i może być używany na całym świecie. Pompa ta może być stosowana do czyszczenia zbiorników, gaszenia pożarów, na budowach do wpłukiwania igłofiltrów i podwodnych prac wykopowych.

Zatapialna pompa wysokiego ciśnienia wody

W naszej ofercie znajdują się również zatapialne pompy do skutecznego przepompowywania i wypompowywania wody. Ich wysoka wydajność sprawdza się przede wszystkim w szybkim odwadnianiu wykopów i terenów budowy. Urządzenia tego typu wyróżnia odporność na zużycie i uszkodzenia mechaniczne oraz możliwość pracy na dużych głębokościach zanurzenia. Przykładowo pompa wysokiego ciśnienia wody TSURUMI z serii LH-W gwarantuje wydajność maksymalną na poziomie 36 m3/h oraz wysokość podnoszenia aż 65 metrów.

Motopompy wysokiego ciśnienia

Główną zaletą naszych urządzeń jest mała waga w stosunku do wysokości pompowania wody. Nasza motopompa TEF3-50H potrafi podać wodę na 72 m przy wadze zaledwie 32 kg.