Wynajem pomp do igłofiltrów

Instalacja igłofiltrowa pozwala na szybkie i skuteczne obniżenie poziomu wody gruntowej. Znajduje zastosowanie w trakcie odwadniania zarówno wykopów inżynieryjnych, jak i budowlanych. Cały system składa się m.in. z rurociągu kolektora ssącego, igłofiltra i pompy (agregatu pompowego) odpowiedzialnej za wytwarzanie odpowiedniego poziomu podciśnienia. Oferujemy wynajem pomp do igłofiltrów renomowanych producentów, takich jak BBA oraz GEHO. Wszystkie pompy są regularnie serwisowane, dzięki czemu wyróżniają się stabilnym i niezawodnym działaniem.

Oferujemy pompy spalinowe oraz z napędem elektrycznym.

Pompy w ofercie

NazwaMax. wydajnośćMax. wysokość podnoszeniaSilnik

BBA PT 90
90 m3/h20 mspalinowy o mocy 7,5 kW

BBA PT 90E
90 m3/h20 melektryczny

BBA PT 130
35 m3/h20 mspalinowy o mocy 2,8 kW

BBA PT 130E
35 m3/h20 melektryczny o mocy 2,2 kW

BBA PT 150
98 m3/h20 mspalinowy o mocy 6,1 kW

GEHO ZD 900
98 m3/h20 mspalinowy o mocy 5,5 kW

GEHO ZD 900 E
98 m3/h20 melektryczny o mocy 5,5 kW

GEHO ZD 600
65 m3/h20 mspalinowy

GEHO ZD 600E
65 m3/h20 melektryczny

AEON KRAKEN 4D
95 m3/h20 mspalinowy o mocy 5,5 kW

AEON KRAKEN 4E
95 m3/h20 melektryczny o mocy 5,5 kW

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem pomp do igłofiltrów?

Pompa to kosztowny element instalacji, wykorzystującej igłofiltry. Jej zakup na użytek firmy to spora inwestycja, na którą zazwyczaj pozwolić mogą sobie jedynie większe przedsiębiorstwa, regularnie prowadzące prace związane z odwodnieniami. W przypadku wielu podmiotów o wiele korzystniejszy najczęściej okazuje się wynajem pompy do igłofiltrów. Dzięki takiej usłudze można zaoszczędzić sporo pieniędzy, inwestując je w inne obszary działalności.

Istotną zaletą jest również brak konieczności ponoszenia kosztów eksploatacji urządzenia – jego ewentualnych napraw, przeglądów czy konserwacji. W wynajmie otrzymuje się pompę do igłofiltrów dostosowaną do określonego rodzaju pracy (np. do usuwania zanieczyszczonej wody), w pełni przygotowaną do działania. Nad sprawnością urządzeń w firmie Hamer czuwa zespół doświadczonych fachowców, dbających o odpowiedni serwis oferowanego sprzętu. Współpracując z nami, otrzymujesz na wynajem pompy do igłofiltrów o dużej wydajności, które niezawodnie spełnią swoje zadanie nawet w bardzo wymagających warunkach.

Wynajem igłofiltrów cennik – ile kosztuje cała instalacja?

Pytanie o koszty bardzo często pada w kontekście takiej usługi jak wynajem igłofiltrów. Cennik jest ustalany indywidualnie. Koszty wynajmu zależą od wielu czynników, do których zaliczamy m.in.: zakres współpracy (np. wynajem i obsługa całej instalacji lub tylko wynajem pompy do igłofiltrów), rodzaj urządzenia czy okres wynajmu. W przypadku każdej współpracy staramy się elastycznie dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb najemcy, podpowiadając, które rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w planowanym przedsięwzięciu. Chętnie odpowiadamy również na wszystkie pytania, wyjaśniamy wątpliwości i omawiamy parametry, czy też sposób obsługi poszczególnych urządzeń.