Wynajem pomp do igłofiltrów

Instalacja igłofiltrowa pozwala na szybkie i skuteczne obniżenie poziomu wody gruntowej. Znajduje zastosowanie w trakcie odwadniania zarówno wykopów inżynieryjnych, jak i budowlanych. Cały system składa się m.in. z rurociągu kolektora ssącego, igłofiltra i pompy (agregatu pompowego) odpowiedzialnej za wytwarzanie odpowiedniego poziomu podciśnienia.

Oferujemy wynajem pomp do igłofiltrów renomowanych producentów, takich jak BBA oraz GEHO. Wszystkie pompy są regularnie serwisowane, dzięki czemu wyróżniają się stabilnym i niezawodnym działaniem.

Pompy w ofercie

NazwaMax. wydajnośćMax. wysokość podnoszeniaSilnik

BBA PT 90
90 m3/h20 mspalinowy o mocy 7,5 kW

BBA PT 90E
90 m3/h20 melektryczny

BBA PT 130
35 m3/h20 mspalinowy o mocy 2,8 kW

BBA PT 130E
35 m3/h20 melektryczny o mocy 2,2 kW

BBA PT 150
98 m3/h20 mspalinowy o mocy 6,1 kW

GEHO ZD 900
98 m3/h20 mspalinowy o mocy 5,5 kW

GEHO ZD 900 E
98 m3/h20 melektryczny o mocy 5,5 kW

GEHO ZD 600
65 m3/h20 mspalinowy

GEHO ZD 600E
65 m3/h20 melektryczny

AEON KRAKEN 4D
95 m3/h20 mspalinowy o mocy 5,5 kW

AEON KRAKEN 4E
95 m3/h20 melektryczny o mocy 5,5 kW

Jakie cechy mają najlepsze pompy tłokowe do igłofiltrów?

Nasze agregaty pompowe to urządzenia o wysokiej wydajności, doskonale sprawdzające się w zastosowaniach profesjonalnych. Duża moc silnika, niskie zużycie paliwa, stabilne podciśnienie, komfort pracy i możliwość szybkiego osuszenia nawet głębokiego wykopu to jedne z najważniejszych cech, wyróżniających nasze agregaty pompowe.

Dostarczamy pompy spalinowe z silnikiem diesla oraz z napędem elektrycznym – z łatwością możesz więc wybrać odpowiedni sprzęt. Każda pompa jest dokładnie sprawdzana przez przekazaniem klientom i montażem do zestawów igłofiltrowych. Dzięki temu zyskujesz pewność, że urządzenie będzie niezawodnie działać w każdych warunkach.

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem pomp do igłofiltrów?

Pompa to kosztowny element instalacji, wykorzystującej przyłączone igłofiltry. Jej zakup na użytek firmy jest sporą inwestycją, na którą zazwyczaj pozwolić mogą sobie jedynie większe przedsiębiorstwa, regularnie prowadzące prace związane z odwodnieniami.

W przypadku wielu podmiotów o wiele korzystniejszy najczęściej okazuje się wynajem pompy do igłofiltrów. Dzięki takiej usłudze można zaoszczędzić sporo pieniędzy, inwestując je w inne obszary działalności.

Niskie koszty eksploatacji pompy do igłofiltrów

Istotną zaletą jest również brak konieczności ponoszenia kosztów eksploatacji urządzenia – ewentualnych napraw, przeglądów czy konserwacji, których wymaga agregat pompowy.

W wynajmie otrzymujesz pompę do igłofiltrów, dostosowaną do określonego rodzaju pracy (np. do usuwania zanieczyszczonej cieczy), w pełni przygotowaną do działania.

Nad sprawnością urządzeń w firmie HAMER czuwa zespół doświadczonych fachowców, dbających o odpowiedni serwis oferowanego sprzętu. Współpracując z nami, otrzymujesz na wynajem pompy do igłofiltrów o dużej wydajności, które niezawodnie spełnią swoje zadanie nawet w bardzo wymagających warunkach.

W przypadku wynajmu możesz liczyć na fachową pomoc w zakresie montażu, konserwacji i konfiguracji sprzętu. Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy np. w procesie obniżania poziomu wód gruntowych czy przepływu powietrza, szybko interweniujemy, przywracając pełną sprawność każdej pompy.

Pompa próżniowa dostosowana do potrzeb

Wypożyczenie pompy do igłofiltrów daje możliwość elastycznego dostosowania sprzętu do zmieniających się potrzeb i wymagań. Każde stanowisko pracy może potrzebować innego rodzaju oraz rozmiaru igłofiltrów, w zależności od zanieczyszczenia cieczy.

Nasza usługa pozwala na swobodne dostosowanie sprzętu do konkretnych warunków lub potrzeb w zakresie wydajności i poziomu wód gruntowych, bez konieczności inwestowania środków w różne agregaty pompowe na własność.

Nowoczesna pompa tłokowa na wyciągnięcie ręki

Wybierając nasze pompy do igłofiltrów, otrzymujesz do dyspozycji nowoczesny sprzęt, który wykorzystuje najlepsze technologie. To modele ze wspomaganiem próżniowym, o wysokiej wydajności zasysania, szybko usuwające wodę z wykopu.

Wypożyczanie pozwala Ci na korzystanie z wielu zalet, które oferują nowoczesne pompy tłokowe do igłofiltrów – dzięki nim praca zostanie ukończona szybciej, przy mniejszym zużyciu paliwa, bez zanieczyszczenia powietrza.

Co wyróżnia pompy tłokowe, dostępne w ofercie firmy HAMER?

Proponujemy kompleksowy wynajem zestawów igłofiltrowych, którego podstawą są zaawansowane technologicznie pompy. Charakteryzują się one wysoką sprawnością hydrauliczną i skutecznością w usuwaniu wody z gruntu za pomocą igłofiltrów w niemal dowolnym zakresie.

Niejeden dostępny w naszej ofercie agregat pompowy ma zdolność do przepompowywania zarówno wody, jak i powietrza, bez potrzeby odrębnego systemu samozasysania. Dzięki wysokiemu podciśnieniu oraz doskonałej wydajności sprzęt posłuży np. do błyskawicznego pompowania wody czystej lub bezpiecznego transportowania wody brudnej, bez ryzyka zatkania się filtrów w pylastym gruncie.

W instalacjach igłofiltrów agregaty pompowe HAMER wyróżnia także wysoka sprawność hydrauliczna, co prowadzi do uzyskania niskiego zużycia paliwa. Pompy wirowe mają stałą wydajność niezależnie od wysokości podnoszenia wody – radzą sobie doskonale nawet przy bardzo długich odcinkach linii tłocznej i przewyższeniach.

Wynajem igłofiltrów cennik – ile kosztuje cała instalacja?

Pytanie o koszty bardzo często pada w kontekście takiej usługi jak wynajem igłofiltrów. Cennik jest ustalany indywidualnie. Koszty wynajmu zależą od wielu czynników, do których zaliczamy m.in.: zakres współpracy (np. wynajem i obsługa całej instalacji igłofiltrów – pompy i innych elementów, takich jak kolektory, kosze ssawne, rozdzielacze itd. lub tylko wynajem samej pompy), rodzaj urządzenia czy okres wynajmu.

W przypadku każdej współpracy staramy się elastycznie dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb najemcy w oparciu o pozyskane dane, podpowiadając, które rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w planowanym przedsięwzięciu. Chętnie odpowiadamy również na wszystkie pytania, wyjaśniamy wątpliwości i omawiamy parametry, czy też sposób obsługi poszczególnych urządzeń.