Igłofiltry Wrocław

Odwadnianie gruntów igłofiltrami ma wiele zastosowań w branży budowlanej, proces ten służy jako podstawowa forma obniżenia poziomu wód gruntowych. Zastosowanie tego rozwiązania pozwala na wykonanie wielu prac inżynieryjnych oraz budowlanych i konserwacyjnych pod naturalnym poziomem wód gruntowych, co nie byłoby możliwe bez ich zastosowania. Usługę kierujemy do firm pracujących na wykopach liniowych oraz szerokoprzestrzennych i punktowych z całego kraju, w tym także z Wrocławia. Nasza firma zajmuje się kompletnym wdrożeniem instalacji igłofiltrowej i jej obsługą, również jej serwisem. Przeprowadzamy także odwadnianie geotechniczne, polegające na obniżeniu poziomu wody w celu redukcji obsunięć i wzmocnienia gruntu.

iglofiltry-wynajem-wroclaw

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Wrocław

Firma Hamer działa na terenie całej Polski oferując klientom profesjonalny wynajem wysokiej klasy sprzętów służących do odwadniania wykopów, wśród których można wymienić pompy oraz igłofiltry. Wszystkie urządzenia pochodzą od renomowanych firm, takich jak BBA, GEHO i TSURUMI. Nasz sprzęt jest na bieżąco serwisowany, dzięki czemu zawsze przechodzi przeglądy techniczne, jest w pełni wydajny oraz niezawodny. Zajmujemy się również jego fachowym montażem, planowaniem wszelkich prac związanych z odwadnianiem wykopów, a także monitoringiem poziomu wód gruntowych. Wiedza, doświadczenie i zdobyte na przestrzeni lat umiejętności naszego personelu gwarantują natychmiastową pomoc, fachowy serwis oraz profesjonalne świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy już dziś i gwarantujemy doskonałe warunki dla klientów z całej Polski.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?

Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

Usługę zaprojektowania i stworzenia prawidłowej instalacji odwadniania gruntów igłofiltrami realizujemy obecnie także we Wrocławiu, gdyż co roku zwiększamy nasz zasięg i staramy się, aby nasze usługi mogły dotrzeć do każdej miejscowości w całym kraju. Skupimy się głównie na województwie zachodniopomorskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim, wielkopolskim i lubuskim, lecz zawsze indywidualnie podchodzimy do kolejnych zleceń, które mogą dotyczyć zupełnie innych regionów kraju.

projekty-odwodnien-bialystok
odwadnianie-gruntow-bialystok

    * Pole jest wymagane. Prosimy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń moich danych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym w celu zapewnienia komunikacji między nami. Wiem że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w każdej chwili cofnąć oddzieloną zgodę. Wiem, że cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przez mnie adres e-mail na podstawie ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

    Wyrażam zgodę na używanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego na podstawie ustawy Prawo Telekomunikacyjne.