Igłofiltry Wrocław

Odwadnianie gruntów igłofiltrami ma wiele zastosowań w branży budowlanej, proces ten służy jako podstawowa forma obniżenia poziomu wód gruntowych. Zastosowanie tego rozwiązania pozwala na wykonanie wielu prac inżynieryjnych oraz budowlanych i konserwacyjnych pod naturalnym poziomem wód gruntowych, co nie byłoby możliwe bez ich zastosowania. Usługę kierujemy do firm pracujących na wykopach liniowych oraz szerokoprzestrzennych i punktowych z całego kraju, w tym także z Wrocławia. Nasza firma zajmuje się kompletnym wdrożeniem instalacji igłofiltrowej i jej obsługą, również jej serwisem. Przeprowadzamy także odwadnianie geotechniczne, polegające na obniżeniu poziomu wody w celu redukcji obsunięć i wzmocnienia gruntu.

iglofiltry-wynajem-wroclaw

 

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Wrocław

Firma Hamer działa na terenie całej Polski oferując klientom profesjonalny wynajem wysokiej klasy sprzętów służących do odwadniania wykopów, wśród których można wymienić pompy oraz igłofiltry. Wszystkie urządzenia pochodzą od renomowanych firm, takich jak BBA, GEHO i TSURUMI. Nasz sprzęt jest na bieżąco serwisowany, dzięki czemu zawsze przechodzi przeglądy techniczne, jest w pełni wydajny oraz niezawodny. Zajmujemy się również jego fachowym montażem, planowaniem wszelkich prac związanych z odwadnianiem wykopów, a także monitoringiem poziomu wód gruntowych. Wiedza, doświadczenie i zdobyte na przestrzeni lat umiejętności naszego personelu gwarantują natychmiastową pomoc, fachowy serwis oraz profesjonalne świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy już dziś i gwarantujemy doskonałe warunki dla klientów z całej Polski.

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?
Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

 

Realizacje

Usługę zaprojektowania i stworzenia prawidłowej instalacji odwadniania gruntów igłofiltrami realizujemy obecnie także we Wrocławiu, gdyż co roku zwiększamy nasz zasięg i staramy się, aby nasze usługi mogły dotrzeć do każdej miejscowości w całym kraju. Skupimy się głównie na województwie zachodniopomorskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim, wielkopolskim i lubuskim, lecz zawsze indywidualnie podchodzimy do kolejnych zleceń, które mogą dotyczyć zupełnie innych regionów kraju.

projekty-odwodnien-wroclaw
odwadnianie-gruntow-wroclaw

 

Opinie naszych klientów

Polecam w 100% usługi firmy Hamer. Korzystałem z nich na terenie województwa zachodniopomorskiego i zdecydowanie mogę pochwalić za profesjonalne podejście do współpracy oraz fachową pomoc na każdym z jej etapów.

Krzysztof

Korzystałem już kilkakrotnie z usług firmy Hamer i nigdy się nie zawiodłem. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Zadowolony

Wysoka jakość, niezawodność i pełen profesjonalizm sprzętu. Polecam działania marki Hamer wszystkim niezdecydowanym i osobom, które oczekują najwyższej bezawaryjności w korzystnej cenie.

Super

Polecam w 100% firmę Hamer oraz jej usługi. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, wszystko przebiegło zgodnie z planem i nie znalazłem jakichkolwiek wad.

Tadeusz

Wysoka jakość, atrakcyjne ceny, bardzo pomocni fachowcy z firmy Hamer. Wszystko to wpływa na pozytywną opinię oraz chęć polecania ich dalej.

Łukasz

Bardzo polecam firmę Hamer za indywidualne podejście do klienta, co zachęciło mnie do skorzystania z jej oferty. Zdecydowałem się na montaż instalacji igłofiltrowej i nie żałuję, gdyż wszystko działa jak należy.

Andrzej

Atrakcyjne ceny, szeroki wybór urządzeń najwyższej klasy. Jestem bardzo zadowolony również z obsługi, serwisu i przekazanej mi wiedzy przez specjalistów zatrudnionych w firmie Hamer.

Marek

 

Skontaktuj się z nami


LOKALIZACJA

Luboń 62-030, ul. Armii Poznań 49

NIP
789 169 55 26
REGON 
301135572 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 663 581 809

biuro@hamer.pl

 

  Białystok

  Bydgoszcz

  Gdańsk

  Katowice

  Kielce

  Kraków

  Lublin

  Łódź

  Olsztyn

  Opole

  Poznań

  Rzeszów

  Szczecin

  Warszawa

  Wrocław

  Zielona Góra

  Koszalin

  Świnoujście

  Gorzów Wielkopolski

  Piła

  Płock

  Konin

  Kalisz

  Luboń