Igłofiltry Gdańsk

Od wielu lat realizujemy usługi polegające na odwadnianiu i obniżaniu poziomu wód gruntowych w ramach instalacji igłofiltrowych. Usługa ta ma na celu odwodnienie wykopów inżynieryjnych oraz budowlanych i wykonanie w nich wszelkich prac, które sięgają poniżej naturalnego poziomu wód gruntowych. Oferujemy między innymi odwadnianie okresowe oraz geotechniczne, które polega na obniżeniu poziomu wody nie w celu umożliwienia realizacji prac konserwacyjnych i budowlanych, lecz w celu zmniejszenia ryzyka obsunięć oraz zwiększenia konsolidacji ziemi i jej stabilności. Obsługujemy wykopy liniowe, z reguły wykorzystywane do ułożenia niektórych instalacji, a także szerokoprzestrzenne, dla posadowienia obiektów z częścią podziemną oraz punktowe w celu stawiania przepompowni, fundamentów pod wiatraki oraz słupy energetyczne.

iglofiltry-wynajem-gdansk

 

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Gdańsk

Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w wynajmie pomp i igłofiltrów, odwadnianiu wykopów oraz fachowym serwisie wykonywanym przez specjalistów w tej branży i osoby z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy sprzęt najwyższej klasy, wyróżniający się niezawodnością i bezawaryjnością. Urządzenia pochodzą od marki BBA, GEHO i TSURUMI – producentów, którzy od lat specjalizują się w projektowaniu od podstaw tego rodzaju sprzętu, bez uznawania jakichkolwiek kompromisów. W przypadku usługi odwadniania wykopów zapewniamy kompleksową obsługę, montaż oraz nadzór wszystkich prac wraz z prowadzeniem monitoringu, który pozwala na kontrolowanie poziomu wód gruntowych. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, terminowość oraz atrakcyjne warunki współpracy. Każdy klient może liczyć na natychmiastową pomoc w razie potrzeby, co jest niezwykle ważne podczas prac prowadzonych na placach budowy, aby odbywały się one bez przestojów i jakichkolwiek przeszkód. Zapraszamy do współpracy!

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?
Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

 

Realizacje

Usługę stworzenia nowoczesnej i doskonale zaprojektowanej instalacji igłofiltrowej kierujemy między innymi do klientów biznesowych z Gdańska oraz praktycznie każdego innego miasta w Polsce. Od wielu lat świadczymy usługi na najwyższym poziomie i staramy się rozszerzać nasze pole działania o kolejne nowe miasta. Skupiamy się na województwach lubuskim, wielkopolskim, kujawsko-pomorskim, pomorskim oraz zachodniopomorskim, w tym także na Gdańsku. Główny magazyn firmy Hamer znajduje się w Lubaniu nieopodal Poznania.

projekty-odwodnien-gdansk
odwadnianie-gruntow-gdansk

 

Opinie naszych klientów

Polecam w 100% usługi firmy Hamer. Korzystałem z nich na terenie województwa zachodniopomorskiego i zdecydowanie mogę pochwalić za profesjonalne podejście do współpracy oraz fachową pomoc na każdym z jej etapów.

Krzysztof

Korzystałem już kilkakrotnie z usług firmy Hamer i nigdy się nie zawiodłem. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Zadowolony

Wysoka jakość, niezawodność i pełen profesjonalizm sprzętu. Polecam działania marki Hamer wszystkim niezdecydowanym i osobom, które oczekują najwyższej bezawaryjności w korzystnej cenie.

Super

Polecam w 100% firmę Hamer oraz jej usługi. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, wszystko przebiegło zgodnie z planem i nie znalazłem jakichkolwiek wad.

Tadeusz

Wysoka jakość, atrakcyjne ceny, bardzo pomocni fachowcy z firmy Hamer. Wszystko to wpływa na pozytywną opinię oraz chęć polecania ich dalej.

Łukasz

Bardzo polecam firmę Hamer za indywidualne podejście do klienta, co zachęciło mnie do skorzystania z jej oferty. Zdecydowałem się na montaż instalacji igłofiltrowej i nie żałuję, gdyż wszystko działa jak należy.

Andrzej

Atrakcyjne ceny, szeroki wybór urządzeń najwyższej klasy. Jestem bardzo zadowolony również z obsługi, serwisu i przekazanej mi wiedzy przez specjalistów zatrudnionych w firmie Hamer.

Marek

 

Skontaktuj się z nami


LOKALIZACJA

Luboń 62-030, ul. Armii Poznań 49

NIP
789 169 55 26
REGON 
301135572 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 663 581 809

biuro@hamer.pl

 

  Białystok

  Bydgoszcz

  Gdańsk

  Katowice

  Kielce

  Kraków

  Lublin

  Łódź

  Olsztyn

  Opole

  Poznań

  Rzeszów

  Szczecin

  Warszawa

  Wrocław

  Zielona Góra

  Koszalin

  Świnoujście

  Gorzów Wielkopolski

  Piła

  Płock

  Konin

  Kalisz

  Luboń