Igłofiltry Gdańsk

Od wielu lat realizujemy usługi polegające na odwadnianiu i obniżaniu poziomu wód gruntowych w ramach instalacji igłofiltrowych. Usługa ta ma na celu odwodnienie wykopów inżynieryjnych oraz budowlanych i wykonanie w nich wszelkich prac, które sięgają poniżej naturalnego poziomu wód gruntowych. Oferujemy między innymi odwadnianie okresowe oraz geotechniczne, które polega na obniżeniu poziomu wody nie w celu umożliwienia realizacji prac konserwacyjnych i budowlanych, lecz w celu zmniejszenia ryzyka obsunięć oraz zwiększenia konsolidacji ziemi i jej stabilności. Obsługujemy wykopy liniowe, z reguły wykorzystywane do ułożenia niektórych instalacji, a także szerokoprzestrzenne, dla posadowienia obiektów z częścią podziemną oraz punktowe w celu stawiania przepompowni, fundamentów pod wiatraki oraz słupy energetyczne.

iglofiltry-wynajem-gdansk

Wynajem, odwadnianie, serwis igłofiltrów Gdańsk

Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w wynajmie pomp i igłofiltrów, odwadnianiu wykopów oraz fachowym serwisie wykonywanym przez specjalistów w tej branży i osoby z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy sprzęt najwyższej klasy, wyróżniający się niezawodnością i bezawaryjnością. Urządzenia pochodzą od marki BBA, GEHO i TSURUMI – producentów, którzy od lat specjalizują się w projektowaniu od podstaw tego rodzaju sprzętu, bez uznawania jakichkolwiek kompromisów. W przypadku usługi odwadniania wykopów zapewniamy kompleksową obsługę, montaż oraz nadzór wszystkich prac wraz z prowadzeniem monitoringu, który pozwala na kontrolowanie poziomu wód gruntowych. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, terminowość oraz atrakcyjne warunki współpracy. Każdy klient może liczyć na natychmiastową pomoc w razie potrzeby, co jest niezwykle ważne podczas prac prowadzonych na placach budowy, aby odbywały się one bez przestojów i jakichkolwiek przeszkód. Zapraszamy do współpracy!

Chcesz szybko i skutecznie odwodnić grunt pod budowę?

Zadzwoń po igłofiltry już dziś! tel. +48 663 581 809

Usługę stworzenia nowoczesnej i doskonale zaprojektowanej instalacji igłofiltrowej kierujemy między innymi do klientów biznesowych z Gdańska oraz praktycznie każdego innego miasta w Polsce. Od wielu lat świadczymy usługi na najwyższym poziomie i staramy się rozszerzać nasze pole działania o kolejne nowe miasta. Skupiamy się na województwach lubuskim, wielkopolskim, kujawsko-pomorskim, pomorskim oraz zachodniopomorskim, w tym także na Gdańsku. Główny magazyn firmy Hamer znajduje się w Lubaniu nieopodal Poznania.

projekty-odwodnien-bialystok
odwadnianie-gruntow-bialystok

    * Pole jest wymagane. Prosimy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń moich danych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym w celu zapewnienia komunikacji między nami. Wiem że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w każdej chwili cofnąć oddzieloną zgodę. Wiem, że cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przez mnie adres e-mail na podstawie ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

    Wyrażam zgodę na używanie przez Hamer Sp. z o.o. z siedzibą w Luboniu przy ul. Armii Poznań 49, 62-030 Luboń telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego na podstawie ustawy Prawo Telekomunikacyjne.